2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592500 بازدید | 17786 پست
شبنم جان ممنون از دعای خیرت.ایشالا همه جواب صبرشونو از خدا بگیرن.من دوازدهم باید آزمایش بدم.یعنی هجده روز بعد از زیفت.
پریسا جان دعا میکنم ایشالا جوابت مثبت باشه
متولد دی جون عزیزم منم لامرا کردم و چند تا کیست برداشتن.بعدشم سه تا آمپول زدم و دو ماه بعد از آخری پری شدم و دو ماه بعدشم رفتن برا زیفت.راستی منم آندونتریوز داشتم که بعد لاپرا واقعا دردان خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبنم عزیزم میبینی چقدر محبوبی؟ هنوز یک روز نشده تاپیک زدی 5 صفحه پر شد...خیلی از دوستان از جمله خودم فقط به خاطر تو اومدیم اینجا..تا بترکه چشم حسود...
راستش شبنم من یه کم نگرانم از بعد از سقطم هر سونویی که رفتم گفتن رحمت رگهای واریسی داره..دکترا نمیفمن چرا اینجوری شده..نمیدونم باید چکار کنم..این رگهای واریسی از کجا پیدا شدن...من که رحمم سالم سالم بود..ببین توروخدا یه بار حاملگی نصفه نیمه منو به کجاها کشونده؟؟؟؟گریهههههههههه

مامی باران جون جواب ذخیره ات بد نیست عزیزم..کمتر از 1 اگر باشه بده..ولی بالای 1 تا 10 خوبه و تو رنجه..
سلام دوستان.
مرسی ثمره جون.آوا جون و شبنم جون.
از یکی از بچه ها شنیدم با ای وی اف ظاهرا میشه اسپرمها رو شست و xیا y فقط جدا کرد یعنی واسه تعیین جنسیت.
پی جی دی 6 میلیون به بالاست که تهران و اصفهان میدونم دارن. شیراز قرار بود بیاره که نیورده هنوز.و کلا هزینش بالاست.
CafeMom Tickers
2720
واااااااى خداى من ، از صبح تا حالا چقدر دوستان پست گذاشتن ... عجب تاپیکى شده
منو این همه خوشبختى محاله محاله ....

توسل جون بعضى از دکترها مثل پاکروش و عارفى با iui بیشتر از ٢بار مخالفن، نظرشون اینه که وقتى iui زیاد انجام بشه تو بدن یه نوع آنتى بادى ترشح میشه و بعد از اون با هرچیزى که وارد رحم بشه از جمله اسى و جنین به عنوان جسم خارجى برخورد میکنه و دفعشون میکنه و براى کسانى که چند تا iui ناموفق داشتن آزمایش هاى آنتى بادى رو انجام میدن ، شما هم اگر برات امکان داره قبل ivf انجام بده

سحر چون هزینه تعیین جنسیت از یک تا دو تومان میشه بستگى به دکترت و مرکزى که میرى داره تمام مراحلش هم مثل ivf هست البته هزینه ivf جداست، اینم در نظر بگیر که امکان داره تمام جنین هات از یک نوع باشه من خانمى رو دیدم تو مطب دکتر عارفى که ٨تا جنین براش تشکیل شده بود ولى همه پسر بودن و اون خانم یه پسر داشت و دختر میخواست ، به هر حال علم در خدمت بشرِ امیدوارم به خواستت برسى و دلت شاد بشه . ارزون ترین جایى که pgd انجام میده بیمارستان میرزاکوچک خان یا همون زنان هست، دولتیه و اردیبهشت ٩١ pgd براى تعیین جنسیت رو ٨٠٠ تومان میگرفت

ساحل جون متاسفانه همین طوره که میگى تا ٣ یا ٤ تا سقط نداشته باشى آزمایش هارو نمیدن منم خودم از دکترم خواستم برام بنویسه و نظرش این بود که نیازى نیست و این آزمایش ها هزینه زیادى داره ولى به نظر من هزینش در مقابل تکرار میکرو و آسیبى که نظر روحى و جسمى به آدم وارد میشه هیچه . مال من کلا شد ٦٠٠ تومان آزمایشگاه بهار تو خ امیرآباد رفتم و آزمایش کاریوتایپ ( کشت کروموزمى) سازمان انتقال خون رفتم که نسبت به جاهاى دیگه خیلى ارزونتر بود همه جا میگفتن نفرى ١٢٥ تومان من نفرى ٥٠ تومان دادم کاریوتایپ رو همسرت هم باید انجام بده اما این آزمایش هارو حتما باید دکتر برات بنویسه، آزمایش ها اینا بود
Anti-cardiolipin IgM , Anti-phospholipid IgM , Homocystein , F.A.N.A , Anti-ds DNA , Anti-Cardiolipin IgG , Anti-Phospholipid IgG , Protein C , protein S , p-Anti Thrombin III , Activated Protein C Resistance , Lupus Anti-Coagulant , BS/Insulin Ratio , Factor FXIII , Prothrombin G20210

B-Lymphoid Myeloid
cd 10 cd 45
cd 19 cd 13
cd 20 cd 14
cd 22 cd 33
cd 23 cd 117
cd 25 cMPO
cd 79acyk cd 64
s.Kappa Tdt
s.Lambda cd11 b
HLA-DR cd15
TdT cd 16
cd 34 cd 34
cd 103 cd41
FMC7 cd 42b
cd11c cd 44
cd 235a

T-Cell
cd 1a
cd 2
cd 3
cCd3
cd 56
cd4
cd5
cd7
cd8

Plasma Cell dyscrasia
cd138
cd38
K/L

LGL Leukemia
cd56
cd57
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
عسل بانوی عزیز من برا تعیین جنسیت دارم اقدام می کنم ابن سینا
ممکنه همه آزمایشا رو برا من انجام ندن؟ 7 ماه پیش یه سقط داشتم اما نمی خوام زمان رو از دست بدم 35 سالمه و گمونم در بارداری آزمایشگاهی استرسم کمتره
مامى باران جون نگران نباش amh بالاى یک نرماله که مال شما ١.٣٧ هست حتما نوشته 1.0 شما فکر کردى ١٠ هستش

مامانِ آوین عاشق شعرهاتم شاید آزمایش هاى پس از سقط رو برات انجام ندن ولى مطمئن باش ابن سینا تمام آزمایش هاى لازم رو برات انجام میده چون یکى از منبع درآمدهاى خوبشونه و همه جا آزمایش هاشو قبول دارن

آرتیمیس عزیز مبارک باشه خانومى ممنون که میاى و به ما روحیه میدى

شبنم جون بازم ازت ممنونم که دوباره دوستان رو دور هم جمع کردى

دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام به همه اعضای انجمن زنان سخت کوش
واقعا شبنم جون اسم خوبی گذاشتی واسه این کلوپ،من اسمم سیما هست 34 سالمه 8ساله ازدواج کردم شوهرم کم تحرکی اسپرم داره و خودمم یه لولم بسته است.تو مرحله ivf هستم و فردا10:30 صبح انتقال دارم 4شنبه پانکچر شدم 6تا فولی داشتم ولی امروز زنگ زدم بیمارستان بپرسم چند تاش گرفته جواب ندادن گفتن فردا بیا واسه انتقال میفهمی ،حالا هم کلی دلشوره دارم نمی دونم هر چی خدا بخواد پیش میاد :)محتاج دعاتون هستم ایشالاه که همه جواب بگیرن ممنون میشم اگه راهنماییم کنین بعد از انتقال چه کارهایی باید انجام بدم؟
گاهی گمان نمی کنی، ولیکن... می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر ، گدای تو می شود
2714
سلا م دوستان گلم
من28سالمه و6ساله ازدواج کردم و کمتر از یکساله برای بچه اقدام کردم یه مدت دارو خوردم وبعد شوهرم آز اسپرم داد 11میلیون تعدادش بود و کشاف گفت صذر صد عمل بعد رفتیم پیش پویان گفت بهیچوجه عمل نکنید شاید همین تعدادم از بین بره آز اسپرم دوم تعدادش5میلیون بود و گفت تنها راهتون میکرو و کلینیک امید دکتر آقا حسینیو پیشنهاد کرد حالا ما اصن نمیدونیم به حرف کدومشون گوش کنیم و آیا این کلینیک و دکتر خوبه یا نه خواهش میکنم منو راهنمایی کنید اگه اورولوژیسته خوبه دیگه میشناسید و اینکه با این تعداد اصن عمل فایده داره و مهمتر اینکه برای میکرو به چه مرکزی مراجعه کنم و چه دکتری??????
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
هم ترسیدم هم شوکه ام حتما حاله منو میفهمید نمیدونم چرا یکدفعه گفت میکرو یعنی اسپرما برای آی وی افم ضعیفن دوستان من میخوام بدونم اگه اسپرما انقدر ضعیفن برای بچه ریسکی نداره?
آزمایش کشت کروموزومی داد گفت انتقال خونو بیمارستان لا له دارن کدومو برم?باید از قبل وقت بگیرم?
یه آز اف اس تی ای اگه اشتباه نکنم اسمشو هم داد گفتاینم لا له داره
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
شبنم جون عزیزم. اومدم که فقط واست بنویسم خیلی عزیزی واسم اصلا بعد از منفی شدن ازم حال نوشتن ندارم اما تو عزیزتر از همه بی حالیامی.
امروز رفتم دکتر چون دلدرد شدید داشتم. گفت اندومتریوزت دوباره فعال شده. هی اصرار میکرد دیگه بیمارستان دی انجام نمیدیم. میریم عرفان. منو شکل تراول میبینه. دلم میخاد برم پیش یه دکتری همه چیزو واضح توضیح بده. نمیدونم پیش کی برم. بعد از سه بار میکرو ناموفق دیگه واقعا ناامید شدم.
سلام مهربونای دوست داشتنی
شبنم جون و پریسا جون ممنونم از راهنماییهاتون در باره زیفت

به نظر خودم اگر یه روز خواستم انجام بدم بهتره همون میکرو رو انجام بدم که بیشترین احتمال رو داشته باشه

شبنم جون منم به ذوق شما اومدم اینجا
من از خواننده های تاپیک قبلی آی وی اف بودم و وقتی اسم شما رو دیدم کلی خوشحال شدم و اومدم تو این تاپیک

دستت درد نکنه که برگشتی
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
بهار جون من یکبار زیفت انجام دادم عوارضش زیاده تو همه دنیا منسوخ شده ولی نمی دانم چرا توی ایران هنوز انجام
می دهند .
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام دوستای خوبم
منم 39 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم 3 ساله تو اقدامم و دکتر گفته تنبلی تخمدان دارم ولی پریودام منظمه و جدیدا رفتم بیمارستان مهر پیش خانم دکتر انصاری گفته نمی خوام ریسک کنم و زمان رو از دست بدیم باید سریع IVFکنی الان از روز دوم آمپولهای گونال رو زدم و روز هفتم هم آمپول بازو رو زدم دیروز رفتم سونو 6 تا فولیکول بود ولی سایزشون کوچیک بود
خلاصه اینکه خیلی نگرانم اگه ممکنه راهنمائیم کنید چه کنم و چه بخورم تا زمان انتقال و غیره
آیا کسی بیمار خانم دکتر انصاری بوده؟
سلام دوست جونا
ملودی جونم هیچکس بهت نمی تونه بگه که بهترین مرکز کجاست اما به نظر من اگه تهران هستی برو پیش یه دکتر که فقط زیر نظر خودش باشی معمولا مراکز کار تیمی انجام میدن اما مهمتر از نظر من نظر خودته برو پیش یه دکتر که بهش اعتماد داشته باشی. نگران نباش میکرو و آی وی اف هیچ فرقی نداره فقط تو مراحل آزمایشگاهیش مختلفه که اونم به جنین شناس مربوط میشه ممکنه اگه ببینه برای شما آی وی اف امکان پذیره اون رو انجام بده. از نظر ناهنجاریهایی که توی بچه ایجاد بشه والله من چند تا بچه آی وی افی تو دوستا و همکارام دیدم اما خدا رو شکر همه سالم و ماشالا خوب بودن بقیه اش هم با خداست
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”
2706