2410
2553
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1592498 بازدید | 17786 پست
آوا جون
منم دوست داشتم تو عید یه سری اون طرفها برم تا گرد نخل بگیرم اما نشد.
هدیه جون
آی گفتی فکر میکردم فقط من اینطوریم. همش دنبال بهترین مارکهای سیسمونی و لوازم بهداشتی و کالسکه و این چیزا هستم. یه وقتایی شوشو میاد مچم رو میگیره کلی بهم میخنده. خودمم خنده ام میگیره. اخه شوشوی من عاشق لباس نوزاده اینجور وقتها برای اینکه خیلی مضحکه نشم سریع یه گذری به سایتهای لباس نوزاد میزنم تا اونم بیارم تو فاز خودم بعد دوتایی به ریش همدیگه میخندیم.

الهی و ربی من لی غیرک...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاااااااااااااااااااام,سال نو همتون مبارک(ببخشید یکم با تاخیره).سال خیلی خوب و پر از موفقیتی رو برای همه دوستای گلم آرزو میکنم.
خوشحالم که دوباره اومدم پیشتون.دام براهمتون تنگ شده.
جای همتون خالی بود سال تحویل روبروی ایوان طلای امام علی همتونو یاد کردم,موقع تحویل سال توی اون فضای معنوی برای همه بهترین ها رو خواستم.
ببخشید که نتونستم بهتون سر بزنم اینترنت توی هتل بود ولی واقعا یک لحظه هم وقت نکردم چون تا میومدم هتل خسته بودیم و همسر محترم و گل رو باید رسیدگی میکردم.خلاصه خیلی دلم براتون تنگولیده دیگه.
شبنم جون چهار هزار کیلومتر زمینی????خیلی سفر با ماشین خودمونو دوست دارم.خوشحالم که عید خوبی داشتی.پس ایام عید دیدوبازدید نی نی سایتی هم داشتی.ممنون که بیادم بودی
اوچولو جون خیلی بهت تبریک میگم برای شنیدن صدای دلنشین نی نی هات.ایشالا بقیه بارداریت هم به راحتی سپری بشه
چیستا جون خوبی?ایشالا دیگه امسال وقت مامان شدن ما رسیده.خیلی جالبه کلا توی مراکز عمومی هم که دقت کنی میبینی بچه خیلی زیاد شده.تا چند سال پیش به زوریک بچه تو خیابون میدیدی .ایشالا خدا بزودی به ماهم میده
بچه ها من خیلی خسته ام چون خانواده همسرم برای دیدن ما سه چهار روزی اینجا بودن و من بعد سفر اصلا نتونستم استراحت کنم.امروز که رفتن من یکم خستگیم بره دوباره میام پیشتون
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
2720
به به می بینم که همه اینجا جمعن
چیستا جون ان شاا... اون روز زودتر میاد
بادوم جون تا به حال iui یا ivf انجام دادی؟؟؟؟؟ اگر انجام دادی بگو دفعه های قبل چند تا تخمک داشتی؟؟؟؟؟
سادات جون زیارت بول ممنون که به یاد ما هم بودی ان شاا... زودتر نتیجه بگیری و سال دیگه با نینی خوشگلت بری زیارت
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلام روز بخیر دوستان امیدوارم که حال همگی خوب باشه .. یکی از دوستام که امریکایی هست امروز ازش مثبت شده بهم زنگ زد و گفت بهد انتقال روزانه اناناس و کیوی و چای سبز و اب فراوون روزانه چندتا دونه گردو میخورده حالا من فردا انتقال میدم و من اینارو امتحان میکنم اگه مثمر ثمر بود شما هم استفاده کنین امیدوارم بتونم کمک کنم بوسس ارزوی مامان شدنه تک تکتون از خدا میخام ..مامان سما امیدوارم پس فردا خبر خوش بهمون بدی واست دعا میکنم و دعای ناد علی واست میخونم عزیزم
پریسا جون
خیلی ممنون از جوابت عزیزم.

آوا جون
وای که چقد این کفشا موش موشی ان! ایشالله هر چی زودتر صاحبشون بیاد و بپوشه و جلوی روت کنار ساحل بدوه...

دوستان
کسی راجع به دکترهای بیمارستان صارم اطلاع داره که برای کار آی وی اف کی از همه بهتره؟
خدایا می دانم لحظه به لحظه زندگی ام را تو می آفرینی...
2714
دوستام

سوال منم جواب بدین خوب من که به غیر شما کسی رو ندارم اختلالات هومونی باعث عقب افتادن می شه؟من این ماه

رازیانه خوردم تاثیر داره؟رفتم سونو واژینال اگه کیست داشتم سونو نشون میده؟سمت چپ شکمم 2هفته پیش خیلی

درد میکرد بعد خوب شد
مرسی رادیا جون اخه چرا ؟رازیانه که باید تنظم کنه

سلام به همهٔ خانمهای عزیز ،،ایشالا که همیشه شاد و سر زنده باشید،،

به به ،به خانمهای همیشه در صحنه،،،ایام عید اینجا به زور دو صفحه پر میشد،،اما حالا.....

آنا جون
ایشالا که انتقالت با موفقیت انجام بشه ،و این دفعه نینیت محکم بچسب به دلت عزیزم،مرسی‌ که آنقدر به فکرم هستی‌، راستش خودم دل تو دلم نیست ،همش سعى مى کنم خودمو سرگرم کنم و زیاد به دوشنبه فکر نکنم ،اخه وقتى فکر مى کنم شاید منفى بشه ،استرس مى گیرم،،،،من هم برات دعا می‌کنم ،امیدوارم که این‌دفعه حتما نتیجه بگیری،،،راستی‌ انا جون میل رو چک کن...و اینکه یه سوال،،،بد از آخرین انتقالت که انجام دادن تا الان چه مدت تو نوبت بودی؟
🇸🇪❤️ای بلای تو به جانم،،،، که تو جانی و جهانی❤️🇸🇪
2706