2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593262 بازدید | 17786 پست
سلام صبح به خیر
من خیلی تنبل شدم نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همش خوابم میاد فکر کنم از عوارض بهاره؟؟؟؟؟؟
دیشب مهمون داشتم (قوم شوهر) الان هم که خیلی خسته ام و گیجم
به هر حال امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشین
آخ آلاله جون گفتی من هم کم کم دارم حسود میشم بعضی وقتها با خودم میگم یعنی میشه من هم یک روزی مانتو باراری بپوشم یا دست بچم و بگیرم باهاش برم پارک و مهمونی و... یا اینکه لباس بچه بخرم از اون خشکلاش خوب بسه دیگه رویا بافی باید برم سر کارم
فعلا بای
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلااااااااااااام صبح بهاریتون بخیر. عجب هوایی شده امروز صبح باران داشتیم الان هم آفتاب کاشکی همیشه هوای تهران اینقدر تمیز بود. مرسی پریسا جوووونم راستش حالا که رفتم سفر و زیاد بچه دورو برم دیدم حسم از بین رفت و احساس می کنم حال و حوصله درمان را ندارم. از بس بچه های این دوره لوس هستند هههههههههههههههههه
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و صد سلام به دوستان سخت کوش و پررررررررررر انرژی خودم

چقدر دلم براتون تنگ شده بود. امیدوارم تعطیلات سال نو به همتون خوش گذشته باشه و با یک انرژی فوق العاده سال جدید رو شروع کرده باشید.
یادتون باشه کلی نی نی بهاری تو راه داریم و باید شاداب و پر از نشاط برای استقبالشون آماده بشیم.

منم تازه برگشتم خونه. می دونم خیلی غیبت داشتم ولی سفر خیلی فشرده ای داشتم و اصلا فرصت برای چک کردن اینجا نبود. البته فکر هم نمی کردم که تو تعطیلات کسی بیاد.

الان فکر می کنم خنده ام می گیره که قبل از تعطیلات بهتون گفتم من دلم نمیخواد برم سفر. بعدش هم شمال رفتم، هم جنوب و هم پایتخت . یکی از بهترین قسمتهای سفر هم دیدن دوباره عسل بانو جون و نازنینای عزیزم و ثمره زندگی و پسملی نازنازیش بود که کلی ازشون انرژی گرفتم. ( البته پسملی رو خودشو که ندیدیم، صدای قلب کوچولوش رو گوش کردیم و کیف کردیم ) جای همتون خالی. مخصوصا جای سارا و آرام و ملودی و دخملی اش خیلی خالی بود.

نازنیناجونم کتابی که به ما هدیه دادی رو خیلی دوست داشتم و تو راه برگشتن به خونه نصفشو خوندم. خیلی سرگرم کننده و بامزه بود. حتما بقیه جلدهاشم میخرم. بازم ممنونم

پریسا گلی
واقعا که راست گفتی که من و تو همش برعکس هم هستیم. هر وقت من هستم از تو خبری نیست و بالعکس! اما خیلی خوشحال شدم که دیدم سیکلت رو شروع کردی و من نبودم کلی اینجا پست گذاشتی. من که از امروز دوباره هستم و امیدوارم این دفعه تو غیب نشی و این سیکل رو با دلگرمی هم شروع کنیم و انشالله هر دو هم مامان بشیم.

بچه ها من زنگ زدم نوین و وقت هیسترو گرفتم اما به نظرم خیلی دیر بهم وقت داده. آخه روز نوزدهم پریودی برام وقت گذاشته. با این که بهش یادآوری کردم که روز نوزدهم سیکل برای هیسترو دیر نیست چون قبلا تو شهریور روز شونزدهم هیسترو کرده بودم، گفت نه! هیسترو باید تو همین تاریخ های هجدهم نوزدهم پری انجام بشه!!
از اون جایی که من تصمیم قاطع گرفتم که در سال جدید اصلا برای نی نی دار شدن حرص نخورم و همه کارهای مربوط به نی نی رو بسپارم به خدا که هر طور که صلاح میدونه عمل کنه دیگه اصراری نکردم و مثل دخترهای خوب گفتم هر جور که شما صلاح میدونین! ولی ته دلم بازم فکر می کنم که روز نوزدهم پری یک کم دیره! از کسی که وقت میداد پرسیدم کی هیسترو می کنه گفت به احتمال نود درصد دکتر منصوری اون روز هست و پرسیدم خراش آندومتر هم میدن که گفت اونو دیگه خودشون تشخیص میدن و من نمی دونم.

حالا امیدوارم اون روز همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه و بهم بگن که می تونم نی نی هامو انتقال بدم.

دوست جونای خوبم
دلم می خواد با تک تک دوستان قدیم و همین طور دوستانی که جدید اومدن حرف بزنم، اما الان باید برم با همسرم یک کمی خرید کنیم و میوه و سبزی تازه بخریم که هیچی تو خونه برای خوردن نداریم!!

عصر دوباره میام پیشتون تا سر فرصت ببینم هر کدومتون چه کار می کنین
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
امسالم تعطیلات تموم شد ودوباره تکرار روزهای سخت وتکراری ویکنواخت.بازم دوندگی تومراکز نازایی بازم .امیدوارم اقلا امسال بشه.
خدایا شکرت نمو من پیدا شد...به همه خاله های کلوپ نموهاشون رو بده.....
2728
به به ...میبینم که دوستای مسافرمون هم به خیرو خوشی و شادی برگشتن...آوا جون و شبنم بانو...سفر بخیر.بابا دلمون تنگ شده بود براتون...

شبنم بانو خیلی مخلصیما.....

آلاله جون همه ما همینطوریم.من که از وقتی خواهر شوهرم که بعد ما ازدواج کرده بچه دار شده دارم میترکم از حسودی.ولی اصلا بروزش نمیدم.اما نمیتونم حسمو بکشم.کنترلش میکنم.
نه این که بگم چرا اون داره من ندارم...یا اینکه بخوام اون نداشته باشه فقط من داشته باشم.تو ذهنم برنامه میریزم که من تو مادری از اون بهتر باشم و اشتباهاتی که اون میکنه من نکنم.بعد بچه های من بهتر و قوی تر و با هوشتر از بچه اون باشن.البته من اشتباهاشو بهش میگم و لی خب خودش گوش نمیده...

عسل جونم آره همسری میگه کیک و این چیزا درست کن ولی واسه عید شیرینی زیاد درست کردم کسی هم زیاد نیومد خونمون نصفش مونده.میگم اول اونارو بخوره زحمت کشیدم براشون خراب نشه...بعد کیک درست کنم.هرچند هی غر میزنه که کیک میخوام ولی من گوش نمیدم و هر دفه میگم...اااا ببخشید اصلا فرصت نشد.فلان روز درست میکنم.بعد برنامه میریزم که اون روز مثلا تخم مرغ نداشته باشیم.خلاصه درگیرم دیگه...

خانوما یه مساله...مامان من معلمن.من به این دلیل باید صبر کنم مامانم تعطیل بشن بعد یه جوری برنامه بریزم که پانکچرم بعد تعطیلی مامانم باشه.حالا یه حسی نمیزاره تا خرداد صبر کنم.میگم به نظر شما اگه مراقبت خاصی لازم ندارم همین دفه که پریم اومده شروع کنم ها؟؟؟3 عید پری شدم و روز 21 پری باید آمپولای دکا رو شروع کنم.مثلا یکی مثل دختر خاله ای دختر دایی کسی با همسرم هم پیشم باشه کافیه؟
الی بلا جون سفر بخیر عزیزم.خسته نباشی.

آزی کانادا جون ایشالا که دست پر از اونجا برگردی و این دفه انتقالت خوش خبری باشه که حتما هم همینطره.بووووس.

نمیدونم چی شد یهو یاد مامان متینه افتادم.کسی ازش خبر نداره؟طفلی حتما الان حالش بده و حالت تهوع داره کلی
سلام بچه ها .
دوست من خودش مشکل نداره . فقط اسپرم شوهرش بی تحرکه . مورفولوژی ش هم 22 هستش . خی ی ی ی ی لی ناراحت و افسرده هستن . الان یکساله که من ندیدم بخندن .

وضع مالیشونم معمولی یه . زیاد نمیتونه هزینه کنه . به نظر شما بیمارستان آرش یا اکبرابادی بره واسه آی وی اف خوبه؟
یه بار آی یو آی کرد جواب نگرفت .

فقط هزینه ش هم ممکنه حدودی حتمن بگید.

واقعا ممنونم .
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور
سلام به همه دوست جونا

امیدوارم که سفرای قشنگی که رفتین انرژیتونو برای زندگی نه فقط ای وی اف دو چندان کرده باشه.

آوا جون اینقدر از یزد و یزدیا خوب نوشتی که منم ترغیب کردی دفعه بعد بریم اونجا.

شبنم جون خوش اومدی عزیزم و رسیدن به خیر.

یه خبر جیدی از خودم بگم؟

اینجا دو تا مرکز ای وی اف داره که یکیش خصوصیه و دیگری دولتی و واقعیتشم کار دو تاشون خوبه.

من دفعه اول ای وی افمو تو مرکز خصوصیه انجام دادم و دفعه دوم اولش رفتم تهران پیش دکتر معینی ولی بعد حوصله نکردم ادامه اش هم برم تهران و این بود که ادامه درمانو تو این همین بیمارستان دولتی زنان اینجا ادامه دادم.

بار دوم ای وی افم که سال 87 بود چند تا از فینگیلی هامو فرستادن واسه فریز تو اون مرکز خصوصیه

خلاصه همسری تو فلاسک اب یخ نی نی گو لو هامونو برد مرکز ای وی اف دکتر ....

دیروز هی از این مرکز به اون یکی هر طوری شده نی نی هامو دوباره کشف کردیم

و قرار شد روز دوم پری این ماهم که حدودا میشه 27 فروردین برم که دکتر داروهامو واسه انتقال جنینای فریزی بده.

یکی از نرسا گفت که حدود روز 16-17 پری ات انتقال انجام میشه.

خلاصه که منم اردیبهشتی شدم. ولی بچه ها بار اول ای وی اف ام هم اردیبهشت بود و خاطره خوبی از اردیبهشت ندارم.

ولی اشکال نداره انتقال که زیاد سخت نیست. امتحانش میکنم.

یه چیز دیگه اینه که این مرکزه که نی نی هامو فریز کرده دو سال قبل از این سر شهر اسباب کشی کردن اون سر شهر

منم فکر میکنم که اخه این نی نی ها اولش که با ماشین بابا تو فلاسک یخ حدودا یک ساعت طول کشید تا فریز بشن

و بعد سه سال بیچاره اسباب کشی کردن

و الان بعد 5 سال میخوان بیان تو دل من یعنی امیدی هست؟
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
سلام فواره جون
خوش اومدی

هزینه هاش بستگی داره به نوع مشکل و اینکه تو مرکز خصوصی یا دولتی ای وی اف کنن.

ولی الان حدودا 4-5 میلیونه بعضی جاها با 3و نیم هم تموم میشه همین دیروز منشی بخش ای وی اف اینجا شنیدم داشت به یکی از بیمارا میگفت.

شما تهرانی؟

من از بیمارستانای تهران اطلاع زیادی ندارم.

ایشالله مشکل دوستتم حل میشه.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
هالان جون من موندم تو چطور 5 سال نی نی فریزی داشتی و انتقال ندادی؟؟؟؟!!!!آخه 5 سااااال کم نیستااااا...من الان 2.5 ساله منتظرم خیلی سختمه.ایشال که موفق میشی گلم.جنینی که بخواد با فریز شدن از بین بره براش 1 سالو 5 سال فرقی نداره.اگه تا الان موندن حتما حالشون خوبه عزیزم.نگران نباش
فاطمه جون
زندگی پر حادثه است تو این 5 سال منو و شوشو سخت مشغول درس خوندن بودیم

حتی فیشرمو بعد دو سال تونستم عمل کنم و و باور میکنید اعتقادی یه جنین فریزی نداشتم ولی دیروز همسر گرام بعد یه ساعت توضیح راجع به جنین و بارداری و این چیزا توجیه ام کرد.

فاطمه جون شما هم این ماه انتقال داری؟
خدا از دهنت بشنوه برسه ماهی من انتقال داشته باشم...نه عزیزم من منتظرم پری بشم تازه آمپولامو شروع کنم واسه اولین بار....کوه استرسم.دیشب رفتم دکتر گیاهی 60 قرص گیاهی آرام بخش بهم داد که آروم تر باشم
سلام شبنم جون رسیدنت از اقصی نقاط ایران بخیر ... الی بلا جون خوشحالم که روحیت خوبه بابا بی خیال مشکلات این دنیا حالشو ببر ... فاطمه جون مرسی عزیزم تو خوبی کدبانو ؟؟؟؟؟ فاطمه جون خوب درست کن براش دلش می خواد دیگه ...
و اما هالان جون اگر نرفتی حتما برو بهرحال همه جای ایران دیدنی است خوبه که فرصت پیش بیاد و بشه همه جا را دید. من الان کلی برنامه دارم برای تعطیلات آینده ... یزد اینقدر جای دیدنی داره که باید از بینش انتخاب کنی، خلاصه اینکه هر فرصتی پیش میاد استفاده کنید ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
عزیزم
دیشب شوشو چیزای خوبی بهم گفت که فعلا ارومم کرده.

گفت که چرا اینقدر خودمونو گیر آینده میکنیم ..الان و از زندگی لذت ببریم.....مثلا من تو یه وبلاگ خوندم که یه خانومی بعد سالها انتظار

با ای وی اف نی نی دار شده بود ولی حالا که بچه اش 4-5 ساله شده شوهر عزیزش سرطان دارن ....
داغ بزرگیه..

من که خودم به خدا گفتم که اگه قراره خدای نکرده همسرم نباشه هرگز نی نی نمیخوام.

ولی عزیزم بازم درکت میککنم چون منم 7 ساله منتظرم ولی حکمت خدا خیلی بزرگه پس بیا بی تاب نشیم.

واندکی صبر....سحر نزدیک است....
2706