2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593389 بازدید | 17786 پست
ملیح ٣ قلووووووووو مگه عقلت رو از دست دادى ..... فکر کردى چطورى میخواى ازشون نگهدارى کنى .... نکنه اختلاس کردى بیا مثل من به دوقلو رضایت بده

نازگل جون خوش آمدى .... ٥٠ درصد نابارورى ها علتش ناشناختس .... دکترها هم که براى همه یک کارو انجام میدن حالا چه اهمیتى داره که مشکل چیه ..... ذهنت رو درگیر نکن انشاالله بار اول باردار میشى

هالان جون امیدوارم پى در پى اتفاقاى خوب برات بیفته و یکیش هم مامان شدنت تو این سال جدید باشه. به دکترت بگو اگر پریودت منظم و تا حالا کیست نداشتى شاید قبول کنه .... کل پروسه اى وى اف یه طرف Ld خوردن یه طرف ... خیلى حال گیریه

الیف جون بهتر شدى ؟؟؟ درد سمت چپ از بین رفت ؟؟؟؟

پریسا فکر میکنم تو اردیبهشت و خرداد روزى دوتا مامان داشته باشیم ..... وااااااى که چقدر باید قررررر بدیم کمر درد میگیریم .... من و شما هم که خانم هاى باردار اصلا برامون خوب نیست که زیاد برقصیم

فاطمه جون چرا دیر میگذره تو که هنرمندى هر روز یه شیرینى یا کیک درست کن بده شوشو بخوره گرد و قلمبه بشه سر خودت هم گرم میشه .... وقتى نى نى بیاد دیگه باید خواب شیرینى پزى رو ببینى .... از فرصت هات استفاده کن

سلام آلاله جون ... سفر خوش گذشت

دوستان یادتونه قدیما میرفتن ١٣ بدر و دخترهاى مجرد موقع گره زدن سبزه میگفتن ... ١٣ بدر سال دیگه خونه شوهر بچه به بغل ......ظاهرا قدیما زوج ها خیلى هات بودن و مشکل نابارورى هم وجود نداشته خلاصه منم امسال براى همه آرزو میکنم سال دیگه بچه به بغل باشن
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام دوستای گلم
یه سوال مهم و حیاتی واسم پیش اومده دکترم بهم آمپول سوپرفکت داده که باید هرروز صبح بزنم دستورش روزی2.5 خط انسولین هست حالا موندم خط های بزرگ انسولین منظورشه بوده یا کوچیک ها؟ باخط های بزرگ میشه25 مقدارش، اما خط های کوچیک خیلی کمه بنظرم هیچی نیست سرنگم واحد کل اش100
ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده به دکترم دسترسی ندارم واسه دستورش هم باهزار زحمت تونستم پیداش کنم دکترم را وچون اونموقع سرنگ انسولین نداشتم اصلا نمیدونستم 2.5 خط یعنی چی؟
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متولد دى عزیزم اون خط بزرگها رو حساب کن یعنى سرنگ ١٠٠ باید یک چهارمش پر بشه. اگر سرنگ انسولین ٥٠ پیدا کنى سوزنش خیلى نازکتره و اصلا درد نمیاد. هواى سرنگ هم لازم نیست کامل بگیرى به اندازه یک قطره سرش هوا باشه خوبه چون وقتى تزریق کنى دیگه چیزى از جاى سوزن بیرون نمیزنه و دوز کامل وارد بدنت میشه .اگر بعد از تزریق جاش سوزش داشت یا قرمز شد چند لحظه یخ بزار
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
2728
سلام صبح به خیر
وایییییییییی تاپیکمون رفته صفحه دوم دوستان خوابین کجایین؟؟؟؟؟؟
پریسا جون من هم باید 5 فروردین سر کار می بودم اما امسال و مرخصی گرفتم و نرفتم و 10 فروردین اومدم
امیدوارم که امسال اینجا پر از نی نی بشه
بای بای

برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام صبحتون بخیر و شادی. من دیروز ساعت 5 صبح تهران بودم. خیلی خوش گذشت امروز به سختی آمدم سر کار ... همه جا تعطیله ولی ما نیستیم ... من اول رفتم یزد چهارشنبه سوری و سال تحویل را یزد بودیم جاتون خالی خوش گذشت این اولین بار بود می رفتم یزد خیلی خوشم آمد هر چند که خشک است خوب کویره دیگه اگر حال و هوای مسافرها نبود بهار را حس نمی کردی ولی مردم خیلی نازنینی داره مهربون و محترم ... و مهمتر از همه اینکه نی نی سایت هم زمان سال تحویل با من بود من و ملیسا جون زمان سال تحویل یک جا بودیم و همدیگرو دیدیم بهش گفتم دوستیمون از دنیای مجازی خارج شد. نمی دانید چقدر ذوق کردم وقتی دنبال هم می گشتیم توی یک وجب جا ... ملیسا جون خلاصه ببخشید حتما تعجب کردی نیش من تا بناگوشم بازه راستش باورم نمی شد تو هم انجا باشی خلاصه از دیدنت یه دنیا خوشحال شدم. هم خودت هم همسر محترمت چقدر آروم هستید هزار ماشاالله شما نسبت به ما خیلی جوون هستید. ملیسا جون مرسی از لطفت به من قابل این تعریف ها نبودم عزیزم اتفاقا تو هم برای من همینطور بودی پر از آرامش ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام به همه مامانهای اینده

عید گذشتتون هم مبارک

چون اینماه قراره بریم مسافرت ماه دیگه میروم واسه ای وی اف

اوا جون منو ببخش که یادم رفت سوالت رو جواب بدم خیلی خوشحالم که مسافرت شهر ما بهت خوش گذشته
ملیح جون منم مریض دکتر افلاطونی هستم منم دوبار ای یو ای انجام دادم وعکس رنگی گرفتم ولی دکتز گفت تا سه بار ای یو ای انجام میدم اما به درخواست خودمون قراره ای وی اف بکنم

من مشکل از همسری هست اما بعد از ای یو ای دوم کلا پریهام بهم ریخته دکتر گفت کیست داری وبعد از یکماه کیستم خوب شد ولی باز هم پری هام منظم نشدههههه

خوشحال میشم بیشتر باهات اشنا بشوم
سلام مرضیه جون من قبل از اینکه برم 12 صفحه جزوه نوشته بودم دیگه همه چیز را می دانستم چی به چیه . فقط یه مشکل بزرگ پیش آمد ههههههههههههه اینکه تمام شوق و ذوقم برای این بود که برم با چشم خودم شیرینی های خوشمزه یزد را ببینم بعد خرید کنم ولی متاسفانه گذاشتیم روز آخر وقتی رفتیم شیرینی حاج خلیفه علی رهبر تا سوم تعطیل بود بعد گفتند شیرینی سنتی یزد هم خوبه که آن هم تعطیل بود بالاخره خریدم بد نبود ولی همش می گفتم کاش همان روز اول خریده بودم. ولی چقدر یزدیها مهربونند وقتی آدرس می پرسیدی از دل و جون جواب می دادند و چقدر محترمانه ... خلاصه خیلی خوشم آمد ... راستی نازنینا جون اصلا مشکل جا نبود چیزی که زیاد بود سوئیت ... ولی ما همان روز اول که رسیدیم رفتیم باغ مشیر که جا نداشت بعد رفتیم ناهار یه پسری اونجا کار می کرد ازش پرسیدیدم توی اون شلوغی کار رفت از 118 شماره هتل گرفت و همان اولیش که زنگ زدیم گفتند اگر تا نیم ساعت دیگه بیایید جا داریم ولی فقط یک روز که خدارو شکر فرداش هم جا داد. اسمش هتل داد بود حیاط با صفایی داشت ...
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام به همه دوستان

مامان سما جون ایشالا اولین مامان تاپیک تو سال 92 میشی به امید اون روز

آلاله جون چه خبر سفر خوب بود؟ خوش گذشت؟

به به آوا بانو خوش اومدی رسیدن بخیر ایشالا همیشه به خوشی و سفر حتما الان با روحیه مضاعف داری خودتو برا مامان شدن آماده میشی

مهسا جونی ایشالا که موفق میشی حالا چرا میپرسی در اینجا به روی همه بازه

سادات جون زیارت قبول حتما الان برگشتی و ولیمه هم دادی پس کجایی؟

دوستای گلم دوستون دارم
سلام به خانم های سخت کوش ای وی افی ...عید خوش گذشت ؟
مامان سما جون امیدوارم ازت مثبت باشه و همه ما را خوشحال و امیدوار کنی
ما که عید نداشتیم اینجا اینقدر سرد بود که روز اول عید 35 سانت برف اومده بود همه ایرانیها به شوخی می گفتیم کریسمس مبارک !
منم این سری پری شم می رم برا انتقال فریز به امید خدا
خلاصه دلتون شاد و زندگیتون سبز.براتون هر روز تو ارتباطام دعا می کنم .می بوسمتون
دوستای گلممممممممممم

ممنونم که به یادم هستید سفرمم اره خیلی خوش گذشتش

من خیلی 2 دلم برای ای وی اف یعینی یه جورایی می ترسم ار امپول و اتاق عمل و بعدشم نتیجه

ولی امروز پریود شدم و فردا باید ال دی شروع کنم

برام خیلی دعا کنید احساس می کنم دارم خل میشم این فدر حسووووووود شدم نسبت به کسایی که بچه دارن. از خودم بدم میادش این قدر با اعتماد به نفس دروغ میگم ما بچه نیم خاااااااییم اه اه اه بچه چیه. بعدش که میام خونه زار می زنم 2 ساعت.

اینم از داستان من ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی خب اینا رو نمیشه به هر کسی گفت چون هیچ کسی جز کسی که این دردو داره می کشه درک نمی کنه

بووووووووووووووووس
2706