2737
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593906 بازدید | 17786 پست
ووووووووووی دوست جونا من تو دنیای واقعی چون به کسی نگفتم آی وی اف می کنم،برای همین نمی تونم ازشون بخوام برام دعا کنن ...
اما از شما ،از تک تک شما می خوام برای منم دعا کنید ...
ممکنه روزهای انتقالم نت نداشته باشم ،
دارم اسباب کشی میکنم .
دعاهای دسته جمعی به استجابت نزدیک تره .
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
سلام اتان جون خوبی
می بینم که دیگه داری میری واسه انتقال چند تا جنین داشتی عزیزم؟؟؟
دیدی استرس الکی بود
آرمیتا جون من هم از هایپر شدن می ترسم البته ناگفته نماند که این ماه تصمیم به انتقال ندارم چون حسابی سرم شلوغه
سیسی جون بهتره دوباره بری تو سیکل فکر نمی کنم iui نتیجه بده من هم دارم ب دکتر منصوری ادامه می دم
فعلا بای
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم

ملودی عزیزم دکتر نوروزی مطبش امیرآباده ولی خیلی دیر وقت میده مثلا برای سه ماه بعد.تو بیمارستان پارسیان هم هست.من از یکی از بچه ها تو نی نی سایت شنیدم اونجا زود وقت میده.زنگ بزن پارسیان ببین چه روزایی هست

راستی دکتر آیتی هم شنیدم دکتر خوبیه ولی اسم کوچیکشو نمی دونم.اینم خیلی دیر وقت میده.حالا یه سرچی بکن.

منم پس از امروز برای دوستامون که انتقال داشتن یه دعا یا قرآن می خونم.ولی اگه 9 شب نباشه اشکال نداره؟

شبنم جون مواظب خودت باش و بهت خوش بگذره

فرناز جون الهی همین بار اول پیش طرازی نتیجه بگیری.خیلی سختی کشیدی.

من یه سوال هم داشتم دوستای مهربونم، داروهای میکرو رو داروخونه های عادی هم دارن؟اگه نه از کجا باید گرفت تو تهران؟

CafeMom Tickers
بار الهاااا ،پروردگارم ،من بنده سرا پا تقصیرُ گناه کار توام ،یا لطیف ، یا عزیز ،یا رحمان، یا رحیم ،یا قادر ،یا ستار العیوب ،یا ...خدایا جز تو هیچ کس،هیچ چیز نمی تواند به من کمک کند ...
خدایا من به خاطر تو ،برای تو ،تمام سعیم را می کنم،اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی ،خدایا برای من بخواه
خدایا بگو باشد ،بگو باشد ،" رب هَب لی من لدنک ذُریة ً طیبةً اِنک سمیعُ الدعا ء ، رب لا تَذَرنی فرداً وأنت خیرُ الوارثین "

دوستان خوبم ، برای من دعا کنید ، و برای فرشته ام ، و برای اینکه به زودی بیایم و بگویم من هم مادر شدم .
بیایم و بگویم نطفه من به درون بازگشت ...
چیزی که این روزها نیاز دارم ،فقط دعاست ، فقط دعا ...
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
2731
سلام به همه دوستای گلم
منم توی دعای دسته جمعی شرکت میکنم
ان شاالله چندتا مامان داشته باشیم تا اخر این ماه
افسانه جون واسه داروهات که پرسیدی من اهوازم کلی میگردم تا دارو پیدا کنم فکر کنم تهران یه شماره تلفن داره برای اطلاعات دارویی میتونی از اونجا بپرسی
شبنم جون من هنوز داغ داغم یه وقتایی خوب میشم امادوباره شعله ور میشم پرسیدم از دکترم گفت عوارض امپوله
چیزای خنک میخورم یکم بهترم میشم امانه زیاد
واسه همتون آرزو میکنم موفق باشید وزودی نی نی دار بشیم
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
یاسی جون شما کی قراره سیکلت را شروع کنی
مال من اسفند میشه
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
یاسی جونم مرسی از اینهمه مهربونیت.من چهل شبه دارم زیارت عاشورا میخونم.نو دعاهام همرو دعا میکنم مخصوصا بچه های اینجارو.ولی نمیخوام به زور چیزی و ازش بخوام فقط میگم خدایا بهم صبرشو بده تا قبول کنم چیزی و که تو برام میخوای.
ندا جون مرسی از دعای خیرت.ایشالا خودتن به آرزوت برسی.
سیم چوب جون مواظب خودت باش.خودتو خسته نکن.من چند روز اول بیشتر استراحت بودم.چیزای گرمی هن نخور
با بهترین آرزوها برای همه دوستای عزیزم
سلام مامان های بالقوه عزیز

شبنم جان ممنون از لطفت از صمیم قلب از خدا می خوام که به زوودی زوود خبر مامان شدن همتون اینجا ببینم

اوای عزیز
من از بی بی چک استفاده نکردم به خاطر اینکه استرس داشتم و اینقدر قبلش منفیشو دیده بودم که کلا نسبت بهش حساس شده بودم شوهرم هم نزاشت استفاده کنم باور کن بعد از جواب از هم جرات استفاده ازشو ندیده بودم خلاصه من تا بهحال بی بی چک مثبت ندیدم ببین چقدر ترسو هستم
امیدوارم که جواب ازت مثبت بشه بیام اینجا به رسم دوست قدیمیمون قو برات کلی قررررر بریزیم اما فقط دعا کن و مراقب خودت باش من هیچ علائمی نداشتم حتی یک هفتهاز جواب از هم گذشته بود اما نه تهوع نه علادم پری هیچی پس خواهشا دنبال علائم هم نباش فقط بر خدا توکل کن

من دعایی که ارمیتا نوشته زیاد می خوندم همین الان هم همیشه سر قنوت های نمازم می خونم و همچنین سوره مومنون و سوره یاسین و موقع سه ایه آخرش دستمو میزاشتم رو شکمم و می خوندم
2738
ستایش عزیز
من این علائمو نداشتم اما یکی از علائم بارداری همین احساس پری هست واسه همین یه روز نشستم کلی گریه کردم که چرا هیچ علائمی ندارم اما هر کسی یه جوریه خیلی ها می گفتن ما همش احساس می کردیم الانه پری بشیم توکل بر خدای مهربان میدونم چه حسی داری اما بهتره تا روز از صبر کنی به امید خدا که خبر مامان شدنتو میایی بهمون میدی

آرمیتا جون
سه ایه آخر سوره یاسین مفهومش اینه که اگر خواست خدا بر کاری قرار بگیره و بگه موجود باش اون امر سریعا اتفاق میوفته من خودم خیلی بهش اعتقاد دارم همش دستمو میزاشتم رو شکمم و می خوندم و ازش می خواستم کلمه کن فیکون برای جنین من بگه من سه تا جنین برام انتقال دادن یکیش گرفت
سوره مومنون تو مکه بعد از کلی دعا و گریه و ... روبروی کعبه استخاره گرفتم برای همین موضوع نی نی.... اول سوره مومنون اومد من تا قبل ازاون این سوره نخونده بودم ختم قران خیلی سال پیش انجام داده بودم اما یادم نمی اومد ....13 آیه اول سوره مومنون در مورد چگونگی تشکیل جنین در رحم هست و آیه معروف و تبارک الله احسن الخالقین
سلام دوست جونا

پریسا جون وقتى نیومدى خبر بدى تقریبا مطمئن شدم که جوابت منفى بوده، عزیزم ما که همش نباید تو خوشحالى و خبر خوب باهم شریک باشیم ، اینجا غم هامون رو با هم تقسیم میکنیم تا قابل تحمل تر بشه. حالت رو درک میکنم دوست خوبم مطمئنم خدا در بهترین زمان ممکن به ما نى نى میده

الناز جون دکترت کیه ؟؟؟ هر ٢بار ivf پیش یه نفر رفتى؟؟؟

ملودى جون اسم دکتر میردامادى رو زیاد شنیدم ولى پیشش نرفتم

ندا جون به نظر من اقدام کن وقت رو بیخود از دست نده ، من مطمئنم ما اگر هیچ کار هم نکنیم بازم ذهنمون یک لحظه هم از فکر بچه خالى نمیشه پس این چه استراحتیه که همش ذهن درگیر باشه

نازنینا بازم یه داروى جدید رو کردى که استفاده میکردى و صداش رو در نیاوردى واااااى که ما بخاطر بچه دار شدن همه چى رو کردیم اون تو

شاناى عزیز دکتر آقاحسینى و آل یاسین هردو خیلى خوب و با تجربه هستن انشاالله این بار نتیجه میگیرى . درست میگى هرجایى معایب و محاسنى داره باید ببینى کجا راحت ترى. راستى میدونستى نسبتشون با هم خواهر شوهر و زن برادر هستش جل الخالق چطورى با هم کار میکنن ؟؟؟؟؟

ملودى جون کم پیدا شدى، دوستانى که باردارن وقتى یه مدتى نمیان تاپیک انقدر دلم شور میزنه ..... این مرض هم به مریضى هام اضافه شده. مارو از حالت بى خبر نزار

افسانه جون داروهارو همه داروخانه ها ندارن معمولا دکتر بهت میگه از کجا بگیر
فوریت هاى دارویى ٨٢٤٠٦
اطلاعات دارویى ٦٩٦٣٨٦٠

ستایش جون نگران نباش اونایى هم که مامان شدن همین علائم رو داشتن و فکر میکردن دارن پرى میشن. انشاالله که مامانى

شبنم جون چقدر خجالتم دادى من جنبه ندارم هاااااا یهو دیدى پرو شدم
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلاا به دوستای گلم
امروز رفتم پیش دکتر خودم وقتی آز اسپرم شوشورو دید گفت من با دکتر پویان موافقم گفتم خوب دکتر برای میکرو کجا برم گفت نتایج رویان خیلی خوبه ولی نامه بدم برو مطب معینی یا اشرفی گفتم دکتر من حساسم یجای خوب میخام که دیوونه نشم گفت بیمارستان صارم و کلینیک نوید ولی نوید وقتو پولتو حروم میکنن برو بیمارستان صارم پیش دکتر صارمی گفتم کلینیک امید چطوره گفت خوبه ولی جاهای بهتری هم هست و امید خیلی شلوغه یه نامه نوشت برای دکتر صارمی و گفت راهه طولا نی در پیش داری وباید صبور باشی و به نتیجه فکر نکنی مهم اینکه تو هر کاری از دستت برمیادو انجام بدی و این قضیه تاثیری تو زندگی مشترکتون نداشته باشه گفت برای بارداریتم بیا پیش خودم ومنشیش که همیشه جون میگیره تاوقت بده گفت تو باردار شو هر وقت زنگ زدی بهت وقت میدم گفتم ای خدا یعنی میشه من بزودی با دل خوش برگردم اینجا
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
بچه ها لطفا نظراتتونو درباره بیمارستان صارم و دکتر صارمی بگید مخصوصا عسل بانو لطفا
افسانه جون مرسی عزیزم از کمکت زنگ میزنم پارسیان ببینم میشه اونجا دیدش
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی
2706