2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593400 بازدید | 17786 پست
یه ماااااااااااااااااااااااااااچچچهههههههههههه آبدار واسه آلما جونو دوقولوهای نازش
انشالله روزی همه بشه که میخوان نی نی نازشونو بغل بگیرن
الاهی آمیییییییییییییینننننننننننن
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
سلام دوستای گلم

بالاخره منم چشمم به پری روشن شد،دیشب با شوشو یه خونه تکونی حسابی کردیم،دیگه فقط یخچال بود که روی

شونه ام نگذاشتم برای جابه جایی خلاصه که اینقدر فعالیت کردم تا امروز پری شدم(البته با کمی اغراق ،چون کلا آدم

کمر دردی هستم زحمت بلند کردن وسایل همه با شوشو بود ، بهش گفتم اگه من فردا

پری نشم تو احتمالا میشی)

راستی یه سئوال قرص ال دی قویتره یا اچ دی ؟آخه سری قبل یاسمین خوردم دکی گفت این بار ال دی بخور یه دوره

که قویتره ولی حالا که شوشو نسخه را گرفته میبینم دو تا بسته ال دی داده ،گیج شدم ،نمی دونم دکی زیاد

نوشته یا داروخونه اضافه داده؟؟؟؟؟؟؟
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس یعنی اون یاسمین که من میخوردم از ال دی هم ضعیف تر بوده،راستش اون اوایل کار که رفتم یاسمین بخرم یه

داروخونه ای که رفتم گفت نداریم ولی پیشنهاد میکنم که اونو نخورید چون بعد از یه مدتی احتمال اینکه کسی بتونه

طبیعی باردار بشه را به شدت میاره پایین و ممکنه باعث نازایی بشه ،ولی من بهش گفتم من میخوام میکرو کنم برای

همین برام فرقی نداره،ولی حرفش برام جالب بود.
ممنون آوا جون

اوچولو جون اینقدر توی این مراحل آمپول میزنی که دیگه ترست میریزه،ولی هیچ کدومش درد نداره،خیالت راحت باشه
رزا جون یاسمین برای مصرف طولانی مدت قرص خیلی خوبیه ولی گیر نمیاد مشابه ایرانیش هست. ولی برای میکرو معمولا دکترها اول اچ دی را پیشنهاد می کنند ال دی هم از همین ایرانی ها ... موفق باشی
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
سلام شبنم جون ..عزیزم من با اجازت اسامی بچه هارو تا جایی که تونستم نوشتم..لطفا این لیست رو بذار تو پست اول تاپیک..اینجوری خیلی خوبه..هرکس که مامان میشه جلوش مینویسشم امیدی میشه واسه بقیه...ببخشید که فوضولی کردما....

دوستانی که تو لیست نیستین لطفا اطلاعاتتون رو بذارین تا وارد بشه..ممنون

نام.. ...سن.....مدت ازدواج....مدت اقدام...دلیل ناباروری....اقدامات درمانی تا کنون...نام دکتر و مرکز درمانی جاری

1-شبنم....

2-عسل بانو...38ساله...4سال...2سال....بدون دلیل...یک باردارى طبیعى ( ماه سوم سقط) ،2بار iui در مرکز ابن سینا, یک ivf که به علت بالا نرفتن بتا تو هفته 6 سقط شد( دکتر اشرف معینى) ،یکبار هیسترو تشخیصى، الانم دوباره پانکچر کردم 4 تا جنین دارم که به امید خدا آخرهاى این ماه انتقال میدم دکترم سهیلا عارفى هست..بیمارستان بهمن دکتر عارفی

3-مینو(توسل)..30 ساله...7 سال..3 سال...آزواسپرمی...تا حالا شانزده مرتبه با اس اهدایی ای یو ای کردم مرحله بعدی میخوام با اس اهدایی میکرو کنمممممممممممممم خودم سالم هسم اینو من نمیگم عکس رنگی لاپراسکوپی و هیسترو میگن

4-آوا...؟ ساله...13 سال...12 سال...؟... 3 تا فریز انتقال دادم از میکروزیفت سال 89 .

5-متولد دی...؟ساله...5 سال...5/1 سال...آندومتریوز پیشرفته،کم تحرکی اسپرم...لاپراسکوپی وهیستروسکوپی انجام دادم یه بار ای یو ای ناموفق داشتم واسفند قراره ای وی اف انجام بدم

6-ندا..؟ساله..6 سال..17 ماه...؟....مه پیش ای یو ای کردم نشد دکترم گفته یه بار دیگه ای یو ای اگه نشد میکرو

7-آلاله..28 ساله..؟سال...؟ سال...مشکل اسپرم... 2 بار ای یو ای کردم نشده ومی خام ای وی اف کنم.. وفعلا نوبت آز ‍ژنتیک گرفتم

8-رزا..27 ساله..2 سال..1 سال..؟؟...،6 تا جنین دارم ولی انتقال ندادم ...کلینیک مشتاق اصفهان

9-یاسی..22 ساله..؟ سال...1 سال..کمبود اسپرم و کم تخرکی..؟؟

10-شانای..31 ساله...؟سال..3سال...؟؟.....دوبارiui و یک بار ivf نا موفق

11-ستایش..؟ساله...5سال..3سال...؟؟...دو بار ای یو ای و یم بار زیفت

12-بهار..30 ساله..6 سال..5/2 سال...بدون دلیل...یه بار iui

13-سیم چوب..34 ساله..8 سال...؟سال...کم تحرکی اسپرم و بستن لوله خودم...؟؟؟

14-چیستا91...30 ساله..7سال..؟سال..ز 20 سالگی یائسه شدم. باید تخمک اهدایی بگیرم

15-آرام..29 ساله..5سال..4سال..کمی تعداد و کم تحرکی اسپرم..2 بار میکرو کردم بار دوم دوقلو باردار شدم که تو هفته 22 از دستشون دادم...2 تا جنین فریز دارم...دکتر عارفی بیمارستان عرفان
اوچولو ... 27ساله...1.5سال...1.5سال...کم تحرکی و تعداد کم اسپرم... اقدام برای ivf ... کیلینیک ناباروری اصفهان دکتر شاکریان
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
سلام به همه

اول از همه تبریک برای بدنیا اومدن کارن و کانیا جون.ایشالا قسمت همه دوستای گلم بشه

اوچولو جون مزه ای وی اف به امپولهاشه وگرنه که ماهم مثل بقیه ادما خیلی لوس و یک شبه نی نی دار میشدیم.اولا امپولها درد نداره ثانیا قدر اینروزا رو بدون.اینقدر حال میده یکعالمه مهمون داشته باشی و تو بخوای یواشکی امپولتو تزریق کنی. یا اینکه ساعت تزریق امپولها وسط جاده باشی و مجبور بشی توی ماشین امپولا رو تزریق کنی.خلاصه که خیلی دوران خوبیه.ایشالا عاقبت امپول زدنهات خوب باشه و پر از فولی های تپلی باشه.

نازنینا جون خوبی عزیزم؟؟؟؟ هنوز کیسم پیدا نشده البته شایامهر گفته وقتی پری خانم اومد زنگ بزن ببین کیس متناسب تو هست یا نه.پری جون هم که سایه ش خیلی سنگینه به این زودیا نمیاد
از امروز هم یک کلاس یوگای توپ، شلوغ و پر انرژی پیدا کردم. یک تحقیقاتی هم در مورد طب سوزنی کردم میخوام اگه مفید باشه سراغ اونم برم اگه کسی اطلاعاتی در مورد طب سوزنی داره لطفا بگه.خلاصه دوباره کمر همتو بستم. توکل بخدا

شبنم گلم اره دستورات کاویان منشو اجرا میکنم فقط پیاز نخوردن برام یکم سخته چون توی تمام غذاها پیاز هست نمیدونم چکارش کنم.ولی چای بابونه و اب سیب و یوگا و موارد منع شده اوکیه.

راستی اسم منم بزارید دیگه .معجزه اون تاپیک که نشدم شاید اینجا یک کاری بشه و منم مامان بشم

سادات جون...30 ساله....10 سال...9 سال....تنبلی تخمدان شدید و نداشتن تخمک باکیفیت....7 بار ای یو ای+2 بار ای وی اف+ 2 بار لاپارا و هیستروسکوپی....دکتر ساغر صالحپور و مرکز شایامهر
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
نه قرار نیس خودت بزنی.میتونی تمامشو تزریقات برات انجام بده ام چون من مدت زیادی امپول میزدم از تزریقاتی خسته شدم بنایراین چون خودمم دل تزریق عضلانی رو نداشتم به همسرم اموزش دادم و چند سالی میشه که ایشون امپولامو تزریق میکنن.درمورد امپول زیر جلدی هم اگه خودت بزنی هیچ دردی احساس نمیکنی.سعیتو بکن موفق میشی
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
نازی عزیزم
‎منم خیلی دوستت دارم و بی صبرانه منتظر روزی هستم که خبر بارداریتو بهمون بدی
‎تو رو یادم نرفته بودها ... فقط می خواستم سر فرصت جواب بدم که یه وقت شماره تلفن ها رو اشتباه ننویسم.
دکتر کاویان منش هر روز هست اما تلفنی وقت نمیده باید ساعت یک بری حضوری اسم بنویسی بعد که دکتر اومد به ترتیب میفرسته داخل. ادرسش خیابان شریعتی - بعد از پل سیدخندان - ابتدای خواجه عبدالله. تلفن 22881880
دکتر عارفی رو من دوبار بیمارستان عرفان رفتم پیشش. به بخش آی وی اف این بیمارستان که زنگ بزنی و بگی تو سیکل آی وی اف هستی دوهفته ای وقت میده که از همه جاها زودتره. روزهاى 1 و 3 شنبه عصر و 4 شنبه صبح مطب هست 22019727. روزهاى 2 شنبه و 5 شنبه صبح بخش آی وی اف بیمارستان عرفان 9-22358435و 3-22356950، روزهاى 3 شنبه صبح هم بیمارستان بهمن 10-88575901
این شماره های بالا رو از روی دست عسل بانو تقلب کردم!!

من دو بار رفتم پیش دکتر عارفی و خیلی ازش خوشم اومد. نه مثل دکتر قوامی عادل بود که خیلی با آرامش و مهربانی دیگه زیادی به آدم امید بده و تو سن بالا بگه برو طبیعی حامله بشو! نه مثل دکتر حمیدرضا طاهری که بگه نی نی های نوین رو بده ساروگیت برات دنیا بیاره خودت بیا پیش من دوباره اینداکشن کن و به قول خودت آدم رو شکل تراول ببینه.
تنها دکتری که از روی علایم من به اندو مشکوک شد و گفت تا نتیجه آزمایشی که برات می نویسم رو نبینم هیچی نمی تونم بگم دکتر عارفی بود. آرامشش، حوصله اش در پاسخ دادن به سوالات بی شمار من، داشتن علم روز و تجربه خوب ثمره جون که قبلا با دکتر دیگه سیکلش کنسل شده بود ولی الان نی نی نازش تو دلشه باعث شده که اگه من بخوام دکترم رو تغییر بدم حتما سهیلا جون رو انتخاب کنم

‎رنگین کمان جوووون
‎خیلی خیلی خوشحال شدم که اومدی. انشالله حالت هر چه زودتر بهتر بشه. نگران نباش که نمی تونی زود زود به ما سر بزنی. همین که هراز گاهی بیای و خبر سلامتی خودت و نی نی رو بهمون بدی ما خوشحال میشیم. راستشو بخوای من شخصا خیلی یادت می کنم. هر وقت احساس ناامیدی میاد سراغم، یاد تو میوفتم که موقع اینداکشن و پانکچر چقدر ناامید بودی و چقدر گریه می کردی و فکر می کردی که نمیشه اما خدا خواست و شد الهی شکر.
‎هر وقت فرصت داشتی و اومدی، خیلی خوش اومدی

‎نازنیناجون
‎حالا که گفتی دکتر جرج کلونی رو دوست داره، پس دیگه واجب واجب شد که بیام ببینمش!! آخه هر چند هنرپیشه محبوب من نیست ولی منم ازش خوشم میاد. اما در مورد خودت معلومه که نباید بداخلاقی کنه. منم اگه جای اون بود و یک خانم متشخص و محترمی مثل تو میومد پیشم خیلی هم خوش بحالم میشد
‎عکس گذاشتن زیاد سخت نیست قربونت برم. یک عکس انتخاب کن بعد برو بالای این صفحه روی ?نی نی سایت من?? کلیک کن. سمت چپ جایی که اطلاعات فردی و لینک های مورد علاقه ات رو اونجا ویرایش می کنی یک جا داره برای اضافه کردن عکس. عکسی که از اینترنت گرفتی رو از تو کامپیوترت انتخاب کن و تمام

‎آرام جونم
‎واااای خیلی زحمت کشیدی عزیزم دستت درد نکنه خیلی عالیه. اگر دوستان دیگه هم لطف کنند اطلاعاتشون رو کامل کنند همه رو میزارم صفحه اول. عجب!! با این جمله آخر خودم، یاد قوجان افتادم وقتی تو اون تاپیک میومد و از مامان ها می خواست که اطلاعاتشون رو بذارن تا اون بزاره صفحه اول من دلم برای قو تنگ میشه حالا چه کار کنم؟ فکر اینجاشو نکرده بودم

‎رزاجون
‎چشم شما روشن که پری پرنازتون تشریف فرما شدند!! تا جایی که من می دونم اچ دی از ال دی قویتره و به همون نسبت عوارضش مثل حالت تهوع و … هم بیشتره

‎سادات جون
‎خیلی خوشحالم که کلاس یوگای خوب پیدا کردی. من که خیلی یوگا رو دوست دارم. حیف که وقتشو ندارم کلاس برم ولی تو خونه گاهی تمرین می کنم.
‎ممنون که مشخصاتت رو گذاشتی. مطمین هستم که به زودی جلوی اسم تو و همه بچه های اینجا می نویسم مامان شد. وهههه! چه کار هیجان انگیزی!!!

‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
شبنم جون نالاحت نباش چون قوی عزیز فرمودن هر موقع اسباب کشی ما دوستان از اونجا به اینجا تموم شد اطلاعات بچه ها رو از صفحه اول اون تاپیک برمیداره میاره اینجا و اون تاپیک رو تعطیل میکنه.
2706