2726
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554121 بازدید | 3867 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه مثلا وقتی داری رازیانه مصرف میکنی همزمان اقدام داری اگه مثلا باردار شدی تا وقتی که بخوای ازمایش بارداری بدی
سقط نمیکنه جنینو؟
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
چیزی نگفت تبسم جون فقط با توجه به همین از و سونو گفت باید کلومیفن بخورم. منم میخام دکترمو عوض کنم.

زهرا جون من بیشتر سرچ میکنم میام میگم تا کی باید ادامه داد. بیشتر کسایی که مصرف کردن میگفتن جند روز قبل از پریودی باید قطع بشه. مثلا من میدونم باید حوالی روز 20 تخمک گذاریم باشه. فقط چند روز بعدش ادامه میدم.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
تو وبلاگ حسنا نوشته

درمان تنبلی تخمدان
صبحانه ناشتا :دم کرده گل همیشه بهار
ظهر:جوشانده رازیانه+زیره سیاه
شب قبل از خواب هم :یک لیوارن عرق افراسیون
برای تقویت و بهبود رحم هم شیاف واژیونال عسل به مدت 14 شب عالیه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
به خاطر همین من میخوام برم دکتر گیاهی که این سوالامو قشنگ جواب بده
میترسم رازیانه مصرف کنم یهو خدا خواستو نی نی اومد تو دلم به دست خودم سقطش نکنم
یا خوردن رازیانه از بسته شدن نطفه جلوگیری نکنه
اینا خیلی مهمه
دوستم مشهد رفته بود از یه دکتر گیاهی عرق افراسیون بگیره برا تنبلی گفته بود یه دارویی جدید برامون اومده به هر کی دادم بعد45 روز باردار شده
میخوام اونم امتحان کنم گفته گیاهیه فقط باید بهم سفارش بدین تا بیارم چون 50تا60 تومن قیمتشه
2706