2726
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554118 بازدید | 3867 پست
ای خدا به حق این لحظات پربرکت اذان زی زی جون 9 ماه بارداری رو به سلامتی و خوشی سپری کنه و نی نی گلش رو بغل کنه
به زودی زود خیلی زود بیایم واسه سارین جون نیکان جون و فاطیما جون هم جشن بارداری بگیریم
کسی منو دوست نداره
یا علی بن موسی الرضا این روزا قلبم تندتر میزنه دارم به روزی نزدیک میشم که منو لایق معجزه بدونی.........خدایا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها الان شوشو اومد خونه هی داره چپ چپ نیگام میکنه که این چش شد من رفتم و اومدم اینقدر خوشحال شد.... شاید فک می کنه باهاش آشتی کردم.خخخخخخخخخخخ فک کرده نمی دونه که چه خبره........... باید حسابی بعد از امتحانات تلافیشو سرش در بیارم. البته گناه داره طفلی فک کن دکترای عمران دانشگاه تهران 300-400 صفحه اثبات ریاضیات اونم به انگلیسی.............. آدم نگاه به جزواتش میکنه مغزش سوت میکشه. اما خوب من چیکار کنم.... من که نگفتم اینقدر سخت بگیرن....... حسودیش میشه نه که همیشه با هم امتحان داشتیم درس میخوندیم این ترم که من ندارم حرصش گرفته
2706