2410
2553
عنوان

سقط مکرر

1125190 بازدید | 14043 پست
دوستان عزیر سلام من مشکل بارداری ندارم مشکل اصلی من سقط است من 5سقط مکرر داشته ام تقریبا به فاصله یک سال تا یک سال ونیم هر بار حامله میشدم به دکترهای زیادی مراجعه کردم وتمام ازمایشات لازم را انجام دادم اماماه قبل هم که باردار بودم در ماه اول سقط شد.حدود دو سال است تحت نظر رویان هستم دوبار میکرو کردم هربارسه جنین انتقال دادند اما نگرقت میخواهم به موسسه ابن سینا که فوق تخصصی است و مخصوص سقط مکرر است مراجعه کنم.ایا کسی هست که مشکل مرا داشته باشدیا کسی هست که این مرکز رابشناسد واطلاعاتی درمورد این مرکز به من بدهد.
سلام...................................آخی .....................دلم داشت میپکید.گرچه دیگه کم کم دارم به این اوضاع... عادت میکنم.من بالاخره رفتم دکتر پاکروش.........به قول شوشو بعد از سه بار رفتن تونستم از سد خانم تناردیه و خاطره خانم رد شدم.دکتر کلی از مایش داد.سر فرصت براتون مینویسم............ان رروز که من رفتم بخاطر شلوغی ها خیلی عجله داشت...منم چون دفعه سومم بود قبول کرد.....درست و حسابی چیزی نگفت ....فقط گفت اصلا بهش فکر نکن و اصلا ناامید نباش.....................
Lilypie Pregnancy tickers
راستی بهم جدول دمای بدن هم داد.................راستی یه چیزی..............من الان 28 روز از سقطم میگذره .این ماه اصلا جلوگیری نکردیم..........وقت حساسم نمیدونم کی بوده..............الانم اصلا علامتای پری رو ندارم..........یه کوچولو دلم شور میزنه...........شوشو میخواد بره آزمایشو بده .........من میگم بزار اول من پری شم بعد برو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راستی رویا جان ...............منو فرستاد آزمایشگاه بهار........مال خودم شد 258هزار تومان......مال شوشو هم نزدیک 100 هزار تومان...........مال شمام اینقدر گرون شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان
زهرا 5 جان سلام من را یادت میاد من آنا هستم گفتم 5تا سقط داشتم مرکز ابن سینا می رفتم یادت هست
راستی چیکار کردی هنوز هم مرکزمی ری برات کمیسیون تشکیل دادند بهت چی گفتند تصمیمت حالا چیه چه داروهایی مصرف می کنی حالا
زهرا جان من دیگه دکتر را کنار گذاشتم الان هم نزدیک چند ماه هست که جلوگیری را کنار گذاشتم ولی هنوز باردار نشدم می خوام این بار ریسک کنم و بدون دارو باردار بشم تا ببینم خدا چی می خواد اگر خدایی ناکرده دوباره اتفاقی افتاد آنوقت باری میکرو می روم راستی این دکتر پاکروش را من خیلی تعریفش را شنیدم 2 تا از دوستان من هم پیشش رفتند که نتیجه گرفتند یکی از آنها هم که آی وی اف کردند و حالا خدا را شکر توی 3 ماه هستند
برام دعا کن و مرا هم به جمع خودتون بپذیرید و درضمن مرااز مراحل درمانت در جریان بگذار
دوستان گلم برای همه شما آرزو می کنم که زود زود باردار بشید
تا بعد با ی
2720
سلام به همگی.
من یک سالی میشه که نظرات نی نی سایت رو میخوندم ایدوارم منم تو جمعتون قبول کنید. راستش فکر نمیکردم مشکل زیادی تو بارداری برام پیش بیاد ولی خب ...... بار اول شهریور 87 باردار شدم ولی بعد یک ماه با کمی خونریزی بهم گفتن قلب تشکیل نشده و سقط اجباری.....گفتم قسمت بود سه ماه بعد دوباره اقدام کردم و باز باردار شدم با مصرف پروژسترون و آسپرین تا 5 ماهگی بدون عوارض طی شد ولی یک ماه پیش واسه چکاپ رفتم و گفتن مرده و سقط اجباری...... دکتر جنین واسه پاتوبیولوژی نوشت ولی همه ش نرمال بود. تا اینکه دیروز بهم گفت کاری از دستم برنمیاد. نامه زد برم ابن سینا. خیلی غصه خوردم.
خدای خوبم. ممنون
سلام به همگی
میترا جون خوش اومدی
عزیزم واقعا متاسفم امیدوارم به زودی مشکلت حل بشه اما یه پیشنهاد برات دارم به نظرم به جای ابن سینا برو پیش پاکروش کارش حرف نداره خصوصا توی سقط اگه دکترت معرفی نامه برات بده همون روز میبینتت.حتما حتما پیگیر باش و تا علت رو پیدا نکردی باردار نشو دوست داشتی بیا کلوپ بیماران دکتر پاکروش اطلاعات بیشتری بدست میاری.........
سلام
زهرا جون چرا نرفتی کمیسیون؟؟؟؟؟؟؟؟ خانمی سعی کن زمان رو از دست ندی عزیزم منم قبلا تقریبا راحت حامله میشدم ولی هر بار سقط میشد اما الان مدتیه حتی با استفاده از داروهای تخمک گذاری هم باردار نشدم و مشکلم دو تا شده چون با افزایش سن قدرت باروری هم کم میشه به نظرمن اگه میتونی حتما یه سری هم به پاکروش بزن میدونم خیلی دوندگی کردی و حوصله ی عوض کردن دکترت رو نداری اما تقریبا تمام ازمایشها و کارهای لازم رو انحام دادی و پاکروش همه رو قبول میکنه فقط کافیه پرونده ات رو ببینه و نظرش رو بگه ..میبخشی که فضولی کردم بیصبرانه منتظرم که خبر نی نی دار شدنت رو بشنوم ........
خانم های گل دیگه کجایین بیاین از خودتون خبر بدین ........
منم که دو سه روز دیگه پری میشم و دکتر گفته برم ایوای هنوز تصمیم نگرفتم اینماه برم یانه..........
2714
سلام بچه ها دارم دیوونه میشم دیروز رفتیم جواب ازمایشارو گرفتیم معلوم شوشو اختلاله کروموزومی داری و دکتر گفت دلیله سقطلطون همینه تنها راهش یا اسپرمه اهداییه یا اینکه تو هفته 10 یه ازمایش بدم اگه قبلش زده بود بعد تشخیص بدن بچه معلول میشه یا نه ایخدا من چیکار باید بکنم
سلام به همگی
مالرال جان این یعنی چی اختلال کروموزومی رو توی چه ازمایشی نشون داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازمایش کاریوتایپ انجام دادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی کروموزوم های شوهرت کم یازیاد بودن؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم نگران نباش با یه دکتر دیگه مشورت کن حتما یه راهی وجود داره..........
سلام مارال جون
متاسفانه منم مشکل شما رو دارم میشه بگی دکترت کیه؟؟؟
البته دکتر من باید انقدر باردار شی تا یکی برات بمونه اما نگفت بعد از موندن ممکنه مشکل داشته باشه
مشکلات کروموزومی متفاوتن برا شما چه مشکلی بوده؟؟؟
میشه لطفا کمی توضیح بدی؟؟؟؟؟ممنون میشم
مرسی رویا جان و زهرا5 .
منم وقت از دکتر افلاطونیان و صارم گرفتم هفته بعد برم.
مارال خیلی ناراحت شدم مگه چی رو آزمایش کردن که گفتن مشکل کروموزومیه؟؟// برات دعا میکنم.ان شا الله مشکلت حل شه.
خدای خوبم. ممنون
2706