2703
2553
سلام من تازه اومدم تهران کسی میتونه دکتر خوب (خانم باشه) زنان و زایمان معرفی کنه. و همچنین اگر کسی سونو گرافی خوب در تهران( دکترش خانم باشه) میشناسه هر چه زودتر معرفی کنه.
ممنون از لطف همتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطمه جون من دکترم زهرا وزیری بود. کارش حرف نداشت. البته بگم که خیلی خیلی سرش شلوغه ولی کارش عالیه.
من فروردین 89 پیشش سزارین انجام دادم و از روز دوم بلند شدم و کارامو میکردم. بخیه هم نداشتم و با چسب محل برش و برام چسبونده بود.
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
2456
فاطمه خانم دکتر من دکتر اشرف معینی...باخدا و با انصافه مطبش روبروی پارک ملت تو ولیعصره...بالاتر از نیایش کوچه شهید عاطفی ساختمان کیمیا...روزای زوج هستش...خودش همونجا سونو داره...برادرش هم مطب بغلشه اونم سونوی کامل داره...

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
دکتر من صفارزاده بود...سر شکم اول پدرم در اومد ولی سر دومی یه ذره هم درد نداشتم..برای نازایی هم تخصص داره..خداییش که من هر کیک رو بردم پیشش جواب گرفته
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
اگر روی خانوم بودن دکتر اصرار نداشتی یکی از بهترین دکترهای زنان و زایمان که دکتر بسیار حاذق, با تجربه و با مسئولیتی هست دکتر حمید انتظاریه , نینی منم همین دکتر به دنیا آورد من با اینکه از جا و شرایط بیمارستان پارس خیلی خوشم نمیومد ولی اینقدر به کار این دکتر اعتماد داشتم که هر بیمارستان یا هر مبلغ یا هر شرایط دیگه داشت قبول میکردم
2714
نغمه جان در اینکه دکتر وزیرى بسیار ماهر هستن شکى نیست ولى همچین چیزى که محل عمل رو بخیه نزنن و با چسب بچسبونن هنوز هیچ جاى دنیا وجود نداره اینو به عنوان همسر یه پزشک میگم
اون چسبى که روى محل عمل بوده پانسمان هست و قطعا بخیه هاتون جزبى بوده که شما متوجه وجودش نشدین

و صاحب تاپیک عزیز توى بیمارستان صارم میتونین دکتر زنان و زایمان خوب پیدا کنید
سونو گراف خوب هم یکى دکتر کاردان هست پایین تر از میدان آرژانتین و اگه درست یادم باشه دکتر اکرمى
تا توانى دلى بدست آور. دل شکستن هنر نمیباشد
سلام. من یه مشکل بزرگ برام پیش اومده. الان 8 هفته است که باردارم ولی تو آزمایشام تو خونم عفونت دیدن. یه دکتر بهم گفت بچه ام رو بندازم. میگه شاید بچه ام مشکلی براش پیش بیاد. یه دکتر خوب بهم معرفی کنید تا جواب نهایی رو ازش بگیرم. واقعا نمیدونم چه کنم.
دکتر فرح کیکاووسی.تو شریعتی نرسیده به پل صدر.اگه خواستی بگو شماره تلفنشو بهت بدم.مادرم پیشش زایمان کرده19 سال پیش و خودم هم پارسال.عالی بود.اصلا هم اهل زیر میزی و اینا نیست.هم دکتر خوبییه هم انسان خوبیه.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 
2706