2726
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893701 بازدید | 3791 پست
سلام دوستان قبلا تو صورتم اصلا جوش نبود دوماهی میشه تو صورتم (کنارای گوشم )جوش میزنه خودشونم سیاه میشن و جشون میمونه خیلی هم میخوارن نمیدونم چی مصرف کنم درضمن تمام صورتم دوندونای خیلی بیرنگ و ریز زده رنگ پوستم سفیده همه همیشه میگفتن چه پوست خوبی دارم اما الان خیلی بد شده
راهنماییم کنید لطفا
اللهم عجل لویک الفرج,,,,,,,,, اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجّل فرجهم........"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبی بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ" دریاب این دل را...
دختر بهار::

عزیز دلم احتمال اینکه روغن زیتون و گلاب و....پوست رو تیره کنن کاملا در صدیه .ممکنه روی یه پوست چنین فرایندی اتفاق بیافته ممکنه روی پوست دیگه ای نیافته ( مثل مرطوب کننده نیوا وکرمهای مایو...)تا جائی که من میدونم هنوز این موضوع در تضاد ارا قرار داره و سیاه کردن پوست توسط روغن زیتون ثابت شده نیست .
اما نکته مهم اینه که روغن زیتون در کنار تمام فوائدش مثل خیلی از روغن های دیگه احتمال مضاعف شدن جوش رو روی پوستهای جوش زا میده .شاید یکی از دلائل جوش زدنت همین باشه .
یه کاری کن . از عطاری شوینده ی صورت باریج رو بخر (با پنبه باید بزنی به صورتت و پاکش کنی ) از بروز جوشها جلوگیری می کنه .روغن زیتون نزن چون مستعد جوش زدنی.
ژل ضد جوش رو عموما روی جوشهای تازه می زنن که جمع کندشون .
درباره اینکه صورت رو صبح بشوری باعث چروک می شه من نظری ندارم .من هم شنیدم اما در مصاحبت با متخصصین پوست تا حالا نهی از شستن صبحگاهی نشنیدم. البته اینو شنیدم که بهترین زمانهای شستن صورت وقت وضوست .
شامپو بچه که تموم شد ژل شستشوی گارنیر مخصوص انواع پوست رو بخر استفاده کن و اگر خیلی چرب نیست پوست روزی فقط یه بار با شوینده شیمیائی بشورش.این ژل لایه برداره و روشن کننده و شوینده.

آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبا::

عزیزم در خصوص درمانش چیزهائی در مورد فوتو درمانی شنیدم.اما ممکنه نیاز به خوردن نوعی انتی بیوتیک داشته باشی یا استفاده از داروی هورمونی .درسترین کار مراجعه کردن به یه متخصص معتبره گلم.

از حجامت به طور موقت دیدم که جواب گرفته شده .اما انشالله در مورد تو زمان خیلی زیادی از شر جوشها در امان بمونی گلم.
مامی آتنا::

مبارکت باشه عزیزم

سحر::

ریفاینر بیودرما برای منافذ باز عالیه .این رو بهترین متخصصین پوست تجویز می کنن. حتما بخر

منم یک سال ازژل شستشوی صورت گارنیر استفاده می کنم و هنوزم :) فوق العاده ست

2728
دایانا::

آیا کرم پودر یا هر محلول و لوسیون و کرم دیگه ای رو دو ماه گذشته عوض کردی ؟اگه اره ممکنه بهت نساخته باشه.

به هر شکل از ژل شستشوی گارنیر مخصوص انواع پوست استفاده کن چون لایه برداره ضعیفه و جوش های زیر پوستی رو تحت الشعاع قرار میده . و روشن کننده ست و به پاک شدن رد جوش کمک می کنه .قیمتشم 10 تومنه.حواست باشه روش عکس لیموست و تیوپش سفید و زره و مخصوص انواع پوست:)

ضمن اینکه اگر به کرم پودرت شک داری از کرم پودر اکتی پور که دو رنگ داره استفاده کن که ضد جوشه. ضد آفتاب هم فراموشت نشه نوع فاقد چربی ش.توی ایرانی ها ضد آفتای راسن فاقد چربیش خیلی خوبه.

اگر مسئله مزتبط به بیماری خاصی نباشه (هورمونی و....) باید این روشها تاثیر داشته باشن.

سلام برنز طلایی عزیز

واقعا از این همه صبرو حوصله در حیرتم و عاشق این حس انسان دوستی و فداکاریت هستم . مدتهاست تاپیک قبلی رو دنبال می کنم که رسیدم به اینجا ...یه سوال برنز جان چه طور به این همه تجربه دست پیدا کردی به خدا اگه مطب بزنی اولین مشتریت منم ..

منم سوال دارم و ممنون میشم لطفت شامل من هم بشه

برنز جان طبق توصیه ای که به دوستان کردی من هم هرشب کرم ویتامین سی سی گل می زنم و در روز هم جز ضد آفتاب بیودرم چیز دیگه ای نمی زنم من 32 سالمه و منافذ روی گونه ام باز شده و خیلی اذیتم می کنه چه پیشنهادی برام داری ؟ در ضمن یه کرم ضد چروک هم بهم معرفی کن که از وقتی رژیم گرفتم صورتم لاغر شده و زیر چشم چروک شده . فقط قیمتش مناسب باشه حدود سی چهل تومن که همیشه بتونم استفاده کنم.
ممنونتم عزیزم
سلام. من سئوال ندارم فقط خواستم از برنز طلایی به خاطر وقتی که میذاره و جوابها رو می ده تشکر کنم. خیلی بی ریا و صادقانه جواب میدی برنز جون. واقعن تشکر میکنم.

راستی ظاهرن یه تاپیکی هم قبلن بوده که اونجا جواب می دادی... اگر لینک اونم بذاری تا بخونم ممنون میشم
لیلا::

خوشحالم از حضورت در اینجا گلم

برای بستن منافذ از این محصول استفاده کن:: سبیوم پور ریفاینر بیودرم(ظاهرا این روزها 46000 تومن شده)
اما نتیجه دهیش خیلی بالاست.

با یه کرم به اسم اُری فایس هلسی (ایرانیه) آشنا شدم که مخصوص بستن منافذ و 3/4 هزار تومنه.اما شخصا امتحان نکردم و آماری هم از تستهای کلینیکی یا مطالعات بالینی در این خصوص ندارم .اما امکانش هست که موثر باشه حقیقتا .
(عطاری ها دارن)

اگر ریفاینر بیودرم رو زدی صورتت نیم ساعت بعد روش ضد آفتابتو بزن اگه خواستی بری بیرون.

از ژل شستشو ی مناسب پوستت استفاده کن هر روز.
پیشنهاد میدم تو هم از ژل شستشوی صورت گارنیر که مخصوص انواع پوسته استفاده کنی .به همون دلائلی که گفتم قبلا (لایه بردار بودنش که توی بسته شدن منافذ بی تاثیر نیست و روشن کننده گیشو...)

اما من شخصا برای شستن دور چشمم این هفته ها از فوم استادرم استفاده می کنم .شما می تونی از ژل شستشوی کُدلی 50 میلی ش استفاده کنی واسه شستن اطراف چشمت که 24 تومنه یا از شامپو بچه فیروز یا جانسون.

ضد چروک میشا ، توی قیمتهای مناسب عالی جواب داده عزیزم (حدود 25 /26 تومنه و ایرانیه اما دکترهای معتبری پیشتهادش می دن و آمارو نتیجه بالینی ش عالی بوده)
اگه تهرانی می تونی از داروخونه دکتر سالم توی خیابون ملاصدرا تهیه کنی اگرم پیدا نکردی جای دیگه برو توی سایت داروخونه دکتر سالم سفارش بده با تیپاکس می فرستن به شهرستانها گلم.

برای زیر چشم ات اگر قیمت پائین می خوای دور چشم راسن (ایرانیه و خوب) و دور چشم تنزیا که 30 میلی هست و 84 تومنه (به صرفه ست چون 99 در صد دور چشمها 15 میلی ان ) صبح و شب بزن.

برای لیفتینگ صورتت اگه می خوای کمی تپل نشون بدتت و هم سفت کنه سرم لیفتینگ کارول فرانک مناسبه .
اگر نه سرم لیفتینگ بیوفیسه گالنیک خوبه(تپل نمی کنه فقط سفت می کنه
اگر پوستت چربه خیلی می تونی به لیفتینگ تنزیا هم فکر کنی عزیزم.
سلام برنز جون میشه درباره ی استفاده ی مستقیم گیاه آلوورا روی پوست توضیح بدین چو ن بعضی ها میگن معجزه می کنه بعضی ها میگن مستقیم برای پوست ضرر داره ممنون میشم
در ضمن اگه خوبه رهفته ای چند بار بزنیم
خبر از صاب تاپیک::::))

امروز صبح پاشدم و با یه جوش چرکی اما کوچیک کنار بینیم روبرو شدم(خیلی سوهان و آجیل خوردم این هفته .خیلی زیاد):)))

اقدامات و کمکهای اولیه شروع شد:)) سریع یخ گذاشتم روش /بعد خمیر دندون مالیدم روش یه ساعتی موند /و در آخرکه شستم موضع رو ژل ضد جوش سینره زدم روش و موند

نتیجه:: الان از جوش و ردش خبری نیست.:)
برنز جان واقعا از این همه پیگیریت ممنونم.......
یه پیشنهاد دارم.... عزیزم شما که زحمت میکشی جواب بچه ها رو میدی سوالاشون رو کپی کن و جواب بده. که بقیه هم استفاده کنن شاید یعضی مشکلات شبیه هم باشن. آخه یادمون میره کی چی پرسیده..
متشکرمممممممم
اونایی که این جمله رو می شنون خوشبخت ترین آدمها هستند؛

«عیب نداره با هم درستش می کنیم»
سلام ممنون از این تاپیک مفیدت واقعا استفاده کردم.
من پوستم سفید ومعمولیه ولی بعد از اصلاح با بند شدید جوش میزنه جوشها خوب میشه ولی جای اونا مونده پوستم لک دار شده .راهی داره که جای جوشها بره و اینکه بعد از اصلاح جوش نزنه.این بعد از اصلاح سینره فایده ای داره بزنم ؟

ممنون میشم بتونی راهنماییم کنی.
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
ملیحه جون::

به چیزی که گفتی فکر کرده بودم اما با این کار حجم تاپیک زیاد می شه و سنگین و بالا اومدنش سخت می شه عزیزم.بچه ها می تونن صفحات قبل رو بخونن و سوال رو جوابها رو با توجه به اینکه به اسم شخص قید می شه مطالعه کنن:)

بی کلام::

عزیزم اگه پوستت چربه برند دبورآ نوع ی که درش سبزه و یا نوعی که درش آبیه عالین.

توی قیمتهای پائین تر شنیدم برای پوست خشک برند اوتی ، و کرم پودر دو قلوی مُدا خوبن محصولاتشون.(یکیش مرطوب کننده س یکیش کرم پودر)

اگه خشکه پوستت می تونی از بین برندهای قیمت متوسط پنکک چرب نوبا ، یا یون و.... رو انتخاب کنی (قیمتشون حدود 50 تومنه)االبته کاورینگ بالائی دارن این دو تا و برای مصرف روزانه خوب نیست.

اگر گرون هم بخوای برند مک / دوبل ور استی لودر/اوسن لورن/کلارنس/لانکومو........که صد به بالاس قیمتاش.اینهام غالبا کاورینگ بالا دارن.

و.....کرم پودر la prairie که البته گمونم یه ملیونی شده قیمتش:))
2706