2726
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893701 بازدید | 3791 پست
به به مبارکههههههههههههههههههه برنز جونم

برنز جونم منم نا بهنگام صورتم پر جوش شده چی کار کنم تا شب یلدا برن؟؟؟سینره هم ضد جوشش بهم نمیسازههههههه
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
ممنون تاپیک خوبیه
سوال منم در مورد درمارولر هست . همون میکرو نیدلینگ
می خوام بپرسم برای جوانسازی خوب هست ؟ تا چند درصد خوبه ؟ چند بار وبه چه فواصلی انجام می شه.

دیگه اینکه من می خوام کرم روز و شب و دور چشم بگیرم می خوام گرون نباشه ایرانی و ارزون باشه . مارک لطفا ... مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون تاپیک خوبیه
سوال منم در مورد درمارولر هست . همون میکرو نیدلینگ
می خوام بپرسم برای جوانسازی خوب هست ؟ تا چند درصد خوبه ؟ چند بار وبه چه فواصلی انجام می شه.

دیگه اینکه من می خوام کرم روز و شب و دور چشم بگیرم می خوام گرون نباشه ایرانی و ارزون باشه . مارک لطفا ... مرسی
رونیکا::

عزیزم من فکر می کنم بهتره استفاده نشه(چه خانم چه آقا).توی خانومها گاهی باعث خارش می شه(چون ترتینئن داره) و مهم تر اینکه گاهی باعث در اومدن موی زائد توی صورتم شده(خیلی دقت شه که سمت صورت و شقیقه تماس پیدا نکنه) و از اون هم مهمتر اینکه تاثیرش مقطعی ایه و باید سالها ادمه اش داد که در این صورت هزینه دارو برابری می کنه با کاشت مو:)
به هر حال می گن خاونمها دور درصدشو صبحها بزنن و 5 درصدشو شبها.بازم می گم من اگه بودم نمی زدم(نظر شخصیمه)
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
2728
ملیحه::

برای تیره گی زیر چشمت باید ببینی منشا اش بیماری خاصی نیس (کمبود آهن و......) .این کرمها نتایج خوبی دادن:
کرم روشن کننده دور چشم لورابیامنت /کرم دی اپتی سِرن لیراک.در خصوص قیمتها باید بگم احتمالا حدود 60/70 (کمی بالاتر حتی شاید) شدن الانا.
برای پوست صورت در سن تو ویتامین سی زدن زوده با این حساب فیس واش گارنیر (که عکس لیمو روش داره و مخصوص انواع پوسته رو بگیر)10 هزار تومنه و با اون صورتت رو بشور.هم روشن کننده س هم لایه برداره هم شوینده س.
ترکیب آب گوجه فرنگی و آب لیمو هم خیلی خوبه اگه حوصله داشته باشی :)
من برای شستشو صابون ولنسی خاویار زدم و روغن شتر مرغ روزی نیم ساعت موند رو صورتم خیلی برا جای جوش و لک خوبه خشکی هم همین طور
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
برنز جان پوستم خیلی خشکه هر مرطوب کننده ای میزنم بهد از دو هفته دوباره پوستم خشکی میزنه بگو چه کنم؟
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
مرمر60::

1: کرم لب دکتر ژیلا رو مدام بزن.
یا
بوم لب کیو وی رو بزن مدام.
یا بوم لب سوئیس نیچر.

:::بهتره فعلا کرم لب دکتر ژیلا رو بزنی.

نکته::صورتت رو اصلا اصلاح نکن بلکه شیو کن(با یه چیزی مثل ریش تراش یا شیور که یکی از سری های دستگاه اپیلدی ته)
فقط جائی که موی درشت داره بند بنداز.

برای از بین بردن سریعش فقط یه راه می شناسم این دو سه روزه ahaنزن .ویتامین سی نزن. وشبها روی جوشهات خمیر دندون بزار و بمال.صبح وضعیتشون معمولا خیلی بهتر می شه.

aha رو نباید روی جوش بزنی که عزیزم .این کرم یا لوسیون مخصوصه جای جوش و لک هسن نه خود جوش.
بعد از اینکه جوشهات از بین رفت تبدیلش کن به استفاده در صبح و شب.
بعد از این برای جوش تازه از ژل ضد جوش سینره روی جوش استفاده کن.اما الان فقط خمیر دندوم بمال رو جوشها .

اگه صورتت کلا و همیشه جوش زاست مصرف ویتامین سی رو متوقف کن فعلن.
ماست و خیار رنده شده رو مخلوط کن و مدام بزار رو صورتت .
مرمر60::

1: کرم لب دکتر ژیلا رو مدام بزن.
یا
بوم لب کیو وی رو بزن مدام.
یا بوم لب سوئیس نیچر.

:::بهتره فعلا کرم لب دکتر ژیلا رو بزنی.

نکته::صورتت رو اصلا اصلاح نکن بلکه شیو کن(با یه چیزی مثل ریش تراش یا شیور که یکی از سری های دستگاه اپیلدی ته)
فقط جائی که موی درشت داره بند بنداز.

برای از بین بردن سریعش فقط یه راه می شناسم این دو سه روزه ahaنزن .ویتامین سی نزن. وشبها روی جوشهات خمیر دندون بزار و بمال.صبح وضعیتشون معمولا خیلی بهتر می شه.

aha رو نباید روی جوش بزنی که عزیزم .این کرم یا لوسیون مخصوصه جای جوش و لک هسن نه خود جوش.
بعد از اینکه جوشهات از بین رفت تبدیلش کن به استفاده در صبح و شب.
بعد از این برای جوش تازه از ژل ضد جوش سینره روی جوش استفاده کن.اما الان فقط خمیر دندوم بمال رو جوشها .

اگه صورتت کلا و همیشه جوش زاست مصرف ویتامین سی رو متوقف کن فعلن.
ماست و خیار رنده شده رو مخلوط کن و مدام بزار رو صورتت .
سلام تاپیکتون مبارکه.

تاپیک خوبی دارین و ممنون که با حوصله جواب میدین.

1.من چند روز پیش صورتم رو وکس کردم چند تا جوش زدم کاری هست بکنم زودتر صورتم خوب بشه من پوستم خشکه.

2.من 32 سالمه وتا حالا لایه بردار ویا کرم خاصی برای دور چشم یا چروک صورت استفاده نکردم شنیدم باید از 27 سالگی به بعد از کرمهای ضد چروک استفاده کرد . شما کلا" چه چیزهای برای مراقبت از پوست صورتم توصیه میکنین؟

3.برای شادابی دست چه چیزی توصیه میکنین؟(البته ببخشین مثل اینکه خارج از بحثه)

خیلی سوال پرسیدم ممنون میشم جوابم روبدین.
خمیر دندونننننننننننننننننننن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نههههههههههههههههه
فقط روغن شتر مرغ
-خدا
آره من پوستم افتضاح جوش می زد
چند تا کار کردم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی عالی شده
1- برای مصرف مدام از ضد آفتاب سان سیف استفاده کردم
2 - برای مهمونی از ایوروشه کرم پودرش
3- صابون ولنسی خاویار خیلی رو پوستم جواب داد تموم که شد ولنسی آلورا گرفتم و راضیم
4- هر روز روغن شتر مرغ زدم
5- صورتمو شیو میکنم
-خدا
2706