2737
2734
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893750 بازدید | 3791 پست
آیدا جان من رفتم برای مشاوره لیزر گفت باید جوشهات کاااااملا درمان بشه بعد بیای چون لیزر جوش رو تشدید میکنه. بعدشم آدم بره لیزر جای جوشاش خوب بشه بعد دوباره جوش بزنه که به درد نمیخوره
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیز جون من هفته پیش لیزر داشتم،اول این هفته به شدت صورتم جوش زد
ولی حالا خوبه خوب عالی
تمام جوشها برطرف شد
من برای منافذ بازم رفته بودم
الان روی بینیم تقریباهیچی منفذ باز نمونده
صورتمم 20درصد اوکی شده
2728
دوستان گلم سلام من به سفارش برنز جون از فیس واش گارنیر استفاده میکنم برای استفاده اول باید صورتمو مرطوب کنم بعد فیس واش بزنم و بشورم ؟ یا اینکه روی پوست خشک بزنم بعد بشورم؟ ممنون میشم در مورد نحوه استفاده از فیس واش راهنماییم کنید.
2738
پری جان اول یه آب به صورتت بزن بعد ازفیس واش استفاده کن. فقط حواست باشه گارنیر چون لایه برداره به دور چشمت نزنی
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
محیا جان سنت خیلی کمه هیدرازوم فیس دوکس بخر و صبح و شب بزن که دور چشمت مرطوب باشه. برای تو فعلا در همین حد کافیه. کیوی و گوجه فرنگی هم بخور
کسی مرطوب کننده کلین اند کلیر استفاده کرده؟؟همون ک روشن کننده هم داره.برای پوست چرب.تو نت دیدم ب نظرم خیلی خوب اومد.من پوستم چربه ولی دهیدراته شده.دنبال ی مرطوب کننده ی خوب میگردم.
http://darukade.com/Default.aspx?Prod=1597#%20%DA%A9%D8%B1%D9%85%20%D9%85%D8%B1%D8%B7%D9%88%D8%A8%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%8C%20%D8%B6%D8%AF%20%D9%84%DA%A9%20%D9%88%20%D8%AC%D9%88%D8%B4%20%20%DA%A9%D9%84%D9%8A%D9%86%20%20...
اینم لینکشه...
2706