2737
2739
عنوان

مراقبت از پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 893767 بازدید | 3791 پست
نیوشا::

بسیار خوبه .

اما از اسکراب پور اکتیو گارنیر که مخصوص جوشهای سر سیاهه استفاده کن . این ارزونتر از کلین اند کلیر ه.
یا
از clean&clear اسکراب جوشهای سر سیاه که آبی رنگه
آب را گل آلود می کنند ، تا عمیق به نظر رسد. نیچه
سلام واسه جوشای زیر پوستی و سر سیاه چی خوبه ؟پوستم چربه ؟یه مرطوب کننده یا اب رسان خوبم میخوام؟ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان .راستی ضد افتاب رنگی اوریاژخوبه واسه پوست چرب؟میخوام رنگی باشه و سبک و بدون چربی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برنز جان، مرسی از تاپیک خوبت،
منظورت از کرم پودر آکتی پور که دو رنگ داره اینه؟اینجا گفته ضدچوشه، یعنی همون کار ضدجوش سینره رو هم میکنه؟
http://www.darukade.com/Default.aspx?Prod=137

من پوستم چربه، استفاده از لوسیون AHA برای پوستای چرب مفید نیست؟ من برای جای جوشام میخوام
2728
هوا:

برای جوشهای سر سیاه کامنت بالای کامنت خودتو که بخونی جواب میگیری:)

ضد آفتاب خوبیه اوریاژ .خیلی ها راضی ان.
توی انتخابهات برای پوست چرب می تونی به ضد آفتابها svr رنگی برای پوست چرب . یا ضد آفتاب الارو رنگی (به بعضی پوستها الارو خیلی خوب ساخته) یا اگه پوستت چرب وجوش زاست فلوئید مکس بیودرم و اگر چرب مختلطه آکنه مت بیودرم هم فکر کنی گلم.

واسه جوشای زیر پوستی ، کامنتی رو که برای دوست دیگه ای گذاشتم کپی می کنم برات.یه لطفی کننین و صفحات رو مطالعه کنین .جواب بعضی سوالاتون توشون هست دوستان.

::::

درمان جوشهای زیر پوستی معمولا به ترتیب قدرت با دیفرین یا ترتینوئین توصیه می شه .اما در مواردی به علت استفاده حجم زیاد باعث قرمزی شدید هم شده .که راهش اینه که فقط اندازه یه عدس نه بیشتر( برای کل صورت (یعنی فقط جاهائی که جوش زیر پوستی دارن )استفاده شه.

درسترم هست از دیفرین استفاده شه .هفته ی اول فقط دوشب اندازه عدس روی کل جوشهای زیر پوستی صورن نه بیشتر
هفته دوم یه شب درمیون هفته سوم یه شب دیفرین یه شب AHA

اما به نظر من قبل از به کار گیری این روش از چیزی که می گم استفاده کن:

ژل شستشوی صورت گارنیر (مخصوص انواع پوست) روش عکس لیمو داره (دقت کن مال انواع پوست رو بگیری )10 هزار تومنه هم لایه برداره هم روشن کننده و.....بعدش هم مرطوب کننده مخصوص پوستت رو بزن

احتمال این زیاد هست که زیر پوستی هات با همین لایه بردار بره اگر نفت روش بالا رو برو
پرند:::

اره همینه. این کرم مهار کننده جوش هاست اما دقیقا کار ژل ضد جوش سینره رو نمی کنه .یعنی ماهیت کار این دو کمی متفاوته .ژل ضد جوش یه درمان اورژانسی محسوب می شه اما کرم پودر اکتی پور به مرور تنظیمات لازم وکنترل چربی رو روی پوست جوش زا انجام میده . به عنوان یه کرم پودر روزانه بهترین انتخابه.

aha15 برای پوست چرب هم مناسبه .بین برندهای گرونتر نئوستراتا رو می شه ضمیمه کرد(75 تومن) .اما خیلی ها از aha مارک مدیلن که ایرانیه هم بی نهایت راضی بودن. البته ناگفته نماند که 1/5 ماه تا دو ماه زمان میبره دیدن نتیجه.
هر شب باید بزنی و اینکه اگر حس کردی حساسیت داده یا قرمزی روی پوستت تبدیلش کنی به یک شب درمیون یا هر شب بزنی و دو ساعت بعد با فیس واش مخصوص پوست چرب بشوری صورتت رو .فیس واش گارنیر مخصوص انواع پوست رو بگیر .تقریبا همه ازش راضی ان
پرند:

ahaخوبه حقیقتا. اما متاسفانه به نظر میاد داره تبدیل به کرم مرطوب کننده می شه که راه به راه همه بزنن:))و این می تونه در دراز مدت عوارض بده.

می تونی از آ.اچ.آ استفاده کنی .یکی از خوبی لایه بردارها اینه که چروکهای ریز رو به مرور به تحلیل می برن و جوشهای زیر پوستی رو مهار می کنن.

یا می تونی از : ضد لک و سفید کننده ساسکین استفاده کنی( پایه آرایش مناسبی هم هست)

یا توی ایرانی ها : ضد لک و سفید کننده قوی راسن هم نتایج خیلی خوبی داشته.

اما اگر پوستت خیلی چربه بهتره از کرمها کمتر استفاده کنی .برای پوست واقعا چرب ژل یا فلوئید مناسبتره.

ولی با توجه به اینکه اکسوفلیاک استفاده می کنی و با پوستت سازگاری داشته می تونی از اسکراب ش استفاده کنی چون در صد مهار شده از aha توش داره .اگه لک هات کمه می تونی به مرور با همین ببریش

و اینکه تاکئد دارم گاهی مواقع روی استفاده از ژل شستشوی گارنیر به این دلیله که رسما به عنوان یه لایه بردار عمل می کنه .
2738
سلام برنزجون من اولین باری که اینجا سوال می پرسم یه مدتی صورتم احساس میکنم خسته است و اون شادابی قبل و نداره می خوام یه کرم مغذی که پوستم شاداب و سرحال کنه استفاده کنم اگه همچین کرمی رو می شناسی میشه کمکم کنی پوست من نازک و حساسه همین طورکمی چرب جوش زیر پوستی هم دارم همین طور نمی دونم باسه جای جوش چی بگیرم مرسی گلم
باید دنبال شـــادی ها گشــت , غم هــا خودشان ما را پیـــدا می کننــد
سلام برنز جونم لطفا راجع به کرم پور ریفاینر بایودرما توضیح بده

ارزش داره برم بخرم؟ حتی اگه موقتی هم منافذ باز رو پر کنه راضیم

لطفا هر کی میدونه جواب بده

خدایا شکرت بابت همه ی آرامشم
سحرtiamo::

عزیزم صفحه 6 جوابت رو دادم که گلم:) دوباره اینجا کپی پیست می کنم جوابی که دادم رو::

سحر::

ریفاینر بیودرما برای منافذ باز عالیه .این رو بهترین متخصصین پوست تجویز می کنن. حتما بخر

منم یک سال ازژل شستشوی صورت گارنیر استفاده می کنم و هنوزم :) فوق العاده ست
ALEN:

اینکه هم پوستت نازکه هم حساس و هم چرب کمی متفاوتت می کنه وضع رو با خیلی از پوستها .چون پوست نازک و حساس معمولا متمایل به خشک ه .

به هر شکل عزیزم با توجه به اینکه اشاره کردی پوستت حساسه و نازک و فقط کمی چربه پیشنهاد من بهت برای شادابی و لایه برداری تغذیه پوستت و ضد لک و جوش می تونه این باشه::

::کرم پاک کننده پوست اسکین کُد(که لایه برداره ملایمه و به شکل خفیفیAHA داره)

هفته ای دو شب باید استفاده شه هر دفعه 10 دقیقه رو پوست بمونه و بعد با آب بشوریش.(محصولات اسکین کد یه مقدار گرونن)

اصولا برای جوشهای زیر پوستیت می شد پیشنهاد دیفرین و...داد اما چون پوستت حساسه نگرانم واکنش بده بهش.یا می شد از لایه بردار استفاده کرد که باز هم بر می خوریم به نازکی و حساسی پوستت گلم.

از فوم شستشوی رزاگراف استفاده کن .(اگه تهرانی می تونی بری داروخونه دکتر سالم توی خملا صدرا) یا داروخونه نوین توی ونک.این فوم مخصوص انواع پوسته و یکی از برندهای مطمئن به حساب میاد و احتمال آلؤزی دادن پوست حساست تقریبا صفر ه بهش.

برای پاک کردن دور چشمت از پاک کننده ملایم دور چشم اَون استفاده کن.

از مرطوب کننده هیدانس اُپتیمال اَون (فاقد چربی)استفاده روزانه کن.ماله پوستهای حساس نرمال و مختلطه(حتی کمی چرب)

اگر جوشهای دائمی نداری و الان صورتت جوش چندانی نداره می تونی از کرم ویتامین C آردن 20 شبها استفاده کنی( اگه دو سه تا دونه جوش داری و مدام جوش نمی زنی روی جوشهات نزن کرم رو و روی باقی قسمتهای پوستت بمال .شکل مالشش به سمت بالاست)فقط دور چشمهات نزن و اگه خواستی صبح بزنی به پوستت و خواستی بری بیرون حتما ضد آفتاب مناسب پوستت رو بزن عزیزم.ویتامین سی باعث روشن شدن پوست و از بین رفتن تدریجی لک ها وسفتی پوستت و در کل شادابی صورتت می شه .

اگر مطمئن بودیم که پوستت حساسیت و جوش در قبال این محصول نمیده می تونستیم به سرم ویتامین سی دکتر گرندل یا رکسول یا اکسیژن یا سرم حیات بخش ویتامین سی ساسکین هم اشاره کنیم (اما اینها گرونن و اگه آلرژی بدی پولت رفته:)

و اینکه می تونی از "کرم ضد لک و سفید کننده ساسکین "که فاقد هیدروکینون ه و احتمال آلرژیت بهش بسیار بسیار کمه مصرف کنی(گمونم 60 /70 تومنه الانا).

2706