2703
2553
سلام. من خودم تنبلی تخمدان دارم. میخوام اینجا فقط کسانی که با هم هم مشکل هستیم تشریف بیارند تا با هم منتظر باشیم و درباره داروهامون با هم صحبت کنیم. دکترهامون و....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چند وقتی بود که با دوستم که مجرد بود درد دل میکردم و از نازاییم براش میگفتم و اون گوش میکرد و فقط میگفت بیچاره به زندگیت برس و ول کن تمام این چیزا رو بچه به چه دردی میخوره حالا دو ماهه ازدواج کرده این ماه بهم میگه چیکار کنم که بچه دار نمیشم داشتم شاخ در میاوردم
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
2714
من دارو زیاد مصرف کردم تخمدونام جوا داد ولی این ماه آخر دکترم فهمید که ترشحات شوهرم غلیظه و همینطور ترشحات من که نمیذارن تخمک و اسپرم بهم برسن و قرص داد ویتامین ای و امگا 3 که ترشحات رقیق شه و این ماه آی یو آی کنم
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
مامان معصوم همیشه همینطوره از بیرون ماجرا که مارو میبینن میگن حالا دیر نمیشه چه حوصله ای دارین برین حالشو ببرین
اما تا نوبت به خودشون میرسن 6 ماه هم تحمل ندارنننننننن
الا بذکر الله تطمئن القلوب.......
2706