2410
2553
مامانهای گل سلام
فکر کنم خیلی از دوستان هستند که مثل من دوران شیرین بارداری را طی میکنند و برای دکتر و بیمارستان خوب سرچ می کنند.یکی از فاکتورهای انتخاب دکتر برای خیلی ها از جمله من زیر میزی نگرفتن از مریض است مخصوصاً دکترهایی که تو بیمارستانهای خصوصی زایمان می کنند.

من هفته22 هستم و تا الان برای مراقبت بارداری پیش دکتر صفارزاده میرفتم . ایشون در بیمارستان عرفان زایمان میکنند ولی 800 تومان هم د رمطب جداگانه میگیرند که به نظر من اصلاً کار درستی نیست.

از شما دوستانی که با نظر من موافق هستید خواهش میکنم اسامی دکترهای حاذق و متعهدی که میشناسید که هزینه جداگانه نمیکیرند برای تشویق انها و معرفی انها به سایرین در این تاپیک بیاورید تا همه در جریان قرار گیرند:

1- دکتر مژگان حجتی -مطب سعادت اباد - بیمارستانهای عرفان و مصطفی خمینی و ..........
2- دکتر مغازه ای - مطب شریعتی (فکرکنم)- بیمارستان چمران و .....
3- دکتر قوامی - مطب شهرک غرب- بیمارستانهای اتیه و لاله و ....
4- دکتر ناتاشا حقیقی- مطب بهار - بیمارستانهای بهمن و پاسارگاد و ......
5-دکتر اشرف ال یاسین - مطب ؟ - بیمارستان بهمن و .......
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
من پیش دکتر شیرین نیرومنش رفتم
فلوشیپ بارداری و زایمان داره بین همه استادای دانشگاه تهران حرف اول را میزنه همه رزیدنتای زنان دانشگاه تهران واسه بارداریشون و زایمانشون ایشون را انتخاب میکنن
من 4 ساعت بعد از سزارین خیلی رااحت راه میرفتم و الان که 8 ماه و نیم گذشته هیچ اثری از محل برش سزارین نمونده
موقع تولد پسرم هم خودشون اذان گفتن
کلا خیلی ماهه
از من پولی نگرفت ولی نمیدونم از بقیه میگیره یا نه
مطبشون شریعتیه بالاتر از یخچال و تو عرفان و لاله عمل میکنن
چون مدیر گروه زنان عرفانه تو بهترین اتاق عمل بیمارستان منو برد و متخصص بیهوشی را هم خودشون انتخاب میکنن
تو مطب هم اولویت با خانومای بارداره و زیاد معطلی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
9- دکتر محسن معینی یکی از مطب هاش کنار پارک ملت بالاتر از تقاطع ولیعصر و نیایش کوچه عاطفی هست. روزهای زوج 02122016536
بیمارستان لاله و آتیه و..........
در مواقع ضروری برای وقت گرفتن 09124434181
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706