2737
2739
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138858 بازدید | 486 پست
با اجازه‌ من سعی کردم لیست رو مرتب کنم (اول دکترایی که اطلاعاتشون رو کامل داریم و بعد باقی و در آخر اونایی که برخی گفتند دستمزد می‌گیرند) و اطلاعات غیر ضروری رو حذف کنم (مثلا وقتی شماره تلفن هست دیگه فکر کنم نیاز به آدرس کامل نیست چون شلوغ میشه و با توجه به این‌که این‌جا هدف معرفی دکترایی که دستمزد جدا نمی‌گیرند)
خودم هم دکتر آزموده رو اضافه کردم
امیدوارم بدردتون بخوره .....

1. دکتر مژگان حجتی ـ مطب سعادت‌آباد ـ بیمارستان‌های عرفان و مصطفی خمینی
2. دکتر مغازه‌ای ـ مطب شریعتی (احتمالا)ـ بیمارستان چمران
3. دکتر قوامی ـ مطب شهرک غرب ـ بیمارستان‌های اتیه و لاله
4. دکتر ناتاشا حقیقی ـ مطب بهار ـ بیمارستان‌های بهمن و پاسارگاد
5. دکتر محسن معینی ـ مطب کنار پارک ملت (روزهای زوج) تلفن 22016536 ـ بیمارستان لاله و آتیه
6. دکتر فروغ شادانلوـ مطب تهران‌کلینیک ـ بیمارستان تهران‌کلینیک
7. دکتر مریم اشرفی ـ مطب خیابان دولت ـ بیمارستان‌های نجمیه، بقیه‌الله وعرفان
8. دکتر مؤید محسنی(خانم) ـ مطب یوسف آباد ـ بیمارستان‌های خاتم‌الانبیاء و مصطفی خمینی
9. دکتر بهناز عطارشاکری (فوق تخصص نازائی) ـ مطب ملاصدرا ـ بیمارستان‌های دی و پیامبران
10. دکتر نفیسه کاشانی‌زاده ـ مطب خ فلسطین (یکشنبه و چهارشنبه‌) تلفن 66495088 ـ بیمارستان‌های بقیه‌الله، عرفان، خاتم‌الانبیا و ساسان
11. دکتر شهریار شکیبا ـ مطب ملاصدرا (روزهای فرد) تلفن 88063129 و خ آزادی، تلفن 66009619 ـ بیمارستان لاله
12. دکتر لیلی صفدریان ـ مطب فاطمی ـ بیمارستان‌های آتیه و مادران
13. دکتر کیکاووسی ـ مطب شریعتی، روبروی ایستگاه متروی قلهک (روزهای زوج) ـ بیمارستان‌های عرفان، لاله، مادران و نجمیه
14. دکتر صدیقه اخوان‌طبیب ـ مطب خ ولیعصر، پایین‌تر از میدان ولیعصر ـ بیمارستان‌های پاسارگاد و خاتم‌الانبیا
15. دکتر عذرا آزموده ـ مطب هفت‌تیر (شنبه و چهارشنبه) تلفن 88841574 ـ بیمارستان‌های مادران و میرزا کوچک‌خان
16. دکتر اشرف آل‌یاسین ـ مطب ؟ ـ بیمارستان بهمن
17. دکتر جواد بیاتی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان تهران‌کلینیک
18. دکتر ربیعی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان‌های مصطفی خمینی و حضرت زینب
19. دکتر حمید مظاهری ـ مطب ؟ ـ بیمارستان دی
20. دکتر معصومه میراسماعیلی ـ مطب ؟ ـ بیمارستان آتیه
21. دکتر فرناز بهین‌آیین ـ مطب تلفن 88786360 ـ بیمارستان ؟
22. دکتر آزیتا وظیفه شناس ـ خ فلسطین ـ بیمارستان ؟
23. دکتر لاله امینی ـ مطب ولیعصر، خ توانیر، تلفن 88886711 ـ بیمارستان ؟
24. دکتر منیره اخلاق نجات ـ مطب پاسداران، تلفن 22872167 و کلینیک ولنجک (روزهای زوج) تلفن 22417552 ـ بیمارستان ؟
25. دکتر شوزا قاضی‌زاده ـ مطب ؟ ـ بیمارستان ؟
26. دکتر فلک افلاکی ـ مطب شریعتی، انتهای میرداماد، تلفن 22272067 ـ (طبق گفته یک نفر جدیدا در عرفان دستمزد جدا می‌گیرند)
27. دکتر شیرین نیرومنش ـ مطب شریعتی، بالاتر از یخچال ـ بیمارستان عرفان (البته یک نفر برای کورتاژ دستمزد جداگانه داده و طبق گفته یک نفر جدیدا برای زایمان دستمزد جدا می‌گیرند)
28. دکتر میترا کاشانی ـ مطب ولیعصر، تلفن 88884142 ـ بیمارستان لاله (دو نفر از دوستان اعلام کردند دستمزد جدا می‌گیرند)
29. دکتر زهرا نادری ـ مطب نارمک (احتمالا) ـ بیمارستان‌های صارم و اقبال و آزادی (فقط در صارم دستمزد نمی‌گیرند)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام دوستان خوبم
پسر من بالاخره روز 31 شهریور در بیمارستان عرفان با زحمت دکتر بسیار خوبم خانم دکتر حجتی بدنیا آمد.

جا داره اینجا از ایشون خیلی خیلی تشکر کنم . ایشون عمل بسیار خوبی را در کمال آرامش (با پخش اذان در اتاق عمل) روی من انجام دادند و حتی پس از تولد پسرم در گوشش اذان هم گفتند. دستشون درد نکنه روز خیلی عرفانی و خوبی بود.
ایشون ریالی هم زیر میزی یا ... نگرفتند
Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
من هم با دکتر صفارزاده همین مشکل رو داشتم از این ماه قصد دارم دکترمو عوض کنم نی نی من فروردین به دنیا میاد وگفت زیر میزی من 2000000می شه تازه با کلی منت چون اول ساله 1200000تومان می گیره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!
قابل توجه اونهایی که زیر میزی رو دستمزد جدا می دونند
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....
2738
مریم جون من هم دانشگاه تهران هستم میشه شماره خا نم دکتر نیرومنش رو بدی و بگی کدوم بیمارستان رفتی و هزینت چقدر شد؟
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....
متاسفانه دکتر شهریار شکیبا مسافرت هستند و تا آخر این ماه هم بر نمی گردند . ولی دوستان زیادی پیشش ایشون رفته اند و خیلی راضی اند و من هم با اینکه هفته دهم هستم منتظر دکترم که برگردند . و پولی هم دریافت نمی کنند
سلام منم با دکتر صفارزاده همین مشکل زیر میزی رو دارم نی نی من آخر بهمن دنیا میاد دیروز که با شوشو رفته بودیم مطب با یه لحن بعدی گفت دفعه بعد 1200000 نقد واسم بیارین کلمه نقد را همچین بد گفت که به شو شو بر خورد حالا می خوام دکترم را عوض کنم تو این وقت کم نمی دونم پیش کی برم البته می خوام تو عرفان زایمان کنم
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
زیر میزی دادن و گرفتن نوعی رشوه است و این رفتار در دین اسلام حرام است و هردو طرف گناه انجام می دن پس امدن فرشته های کوچکتون را با فعل حرام همرا ه نکنید
توکلتون به خدا باشه
یا فاطر و به حق فاطمه
2706