2726
عنوان

کمک به ترویج فرهنگ زیر میزی نگرفتن دکترها !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 138851 بازدید | 486 پست
هر چی پول بدی اش می خوری عزیزم . فکر نکنی که پو ل نمیدی کار خوب تحویل میگیری.راحت برات بگم
چلو کباب برگ 30000 تومانی داریم و چلو کباب برگ 4000 تومانی هم داریم اما این کجا و ان کجا . عمل که پول
بدی همیشه دکترت در اختیارد است و حتی مطبش را هم به خاطر تو تعطیل می کنه و نصف شب هم باشه حتما
میاد بالاسرت . ولی در غیر این صورت توسط ماما تلفنی می زایونتت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم با مامان اشکان موافق نیستم. دکتر باید وجدان داشته باشه در درجه اول. اینکه هر چی بدی آش میخوری اینجا صدق نمی کنه.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2728
مامان ها سلام
من می خوام برم پیش دکتر محسن معینی. دیدم سپیده نوشته خیلی با ایمانه!!! سپیده جون از کجا فهمیدی. آخه شوهر من کمی با دکتر های مرد مشکل داره می خوام خیالشوراحت کنم اگر کسی تجربه ای از ایشون و اخلاقش داره لطفا بگه همینطور هزینه ی زایمان هاش. راستی خانمش منشی اش است؟ خیلی از بالا برخورد میکنه انگار همه کاره است یک جوری تبلیغش را کرد که من به جای اینکه تشویق بشوم برم پیشش مردد شدم. لطفا کمک کنید تصمیم بگیرم.
سلام من یک بار پیشش رفتم خودش خیلی اروم و ماه به نظر من 2تا اشکال وجود داره 1زنش خیلی میادو میره اعصابم بهم ریخت هی الکی میادو میره انگار میخوای شوهرشو در ببری2 هیچوقت نیست یا خارج هست یا به مناسبتهای مختلف کار نمیکنه
من نمیدونم چرا برای موردی به این مهمی بعضی ها دلشون نمیاد 1 ملیون بیشتر خرج کنن. زایمان هم طبیعی هم سزارین به نظر من یه اتفاق بزرگه اصطلاح زیرمیزی هم واژه درستی نیست. بعضی از دکترها ممکنه سواد بالایی داشته باشن ولی دست جراحی خوبی ندارن چرا وقتی میدونین یه دکتر واقعا خوب و عالیه ،سزارینش حرف نداره، طبیعی برات وقت میزاره و سعی میکنه بهترین بخیه رو برات بزنه که مشکلی نداشته باشی چه اشکالی داره که بیشتر پول بدی.
من خودم اوایل پیش صفارزاده میرفتم بهم گفت که 5/1 میگیره بعد به توصیه دوست شوهرم که خودش رییس یه بیمارستانه و چند تا دکتر بهم معرفی کرد پیش اونا رفتم ولی الان که 6 ماهم داره تموم میشه دوباره برگشتم پیش صفارزاده چون واقعا به کارش ایمان دارم و میدونم هر چی بگیره میارزه
سزارینهاش بی نهایت تمیزه و بدون درد بعد از عمل
طبیعی هم که دیگه توش حرف نداره
مهم اون آرامشیه که تو همه مراحل بهت میده و خیلی خصوصیات دیگه
من آبان زایمان میکنم و به شما همگی توصیه میکنم اگه دکتر خوبی دارین که بهش ایمان دارین به خاطر 1 تومن بالا پایین عوضش نکنین
مطمئن باشین بعدش دو برابرشو باید خرج چیزای به جا مونده از جراحی بد یا درد کشیدناتون کنین
نوشان جون راست میگی دکتر صفارزاده عالیه ولی به نظر من هر کی پول بگیره خوب نیست؟ راستش دکترهای خیلی خوبی هم هستن که پول اضافی نمیگیرن. من خودم پیش خانم کاشانی زاده توی بیمارستان عرفان که خانم صفارزاده هم هستن سزارین شدم. حدود 11 ماه پیش عالی بود. جای بخیه ها نموند. یک لحظه هم بعد از عمل درد نداشتم. ایشون خیلی هم خوب و مهربونن. پول زیادی هم نگرفتن. خوب چه کاریه پول بیشتر بدیم؟
یاسمن جان من پیش دکتر محسن معینی در بیمارستان بهمن سزارین کردم فوق العاده بود . هم از خودش و هم از خانمش راضی هستم . خانمش که هم دستیارش و هم منشی و باید مدام ورود و خروج به اتاق داشته باشه تاهم جواب تلفن را بده و هم کمک دکتر
بیمارستان بهمن دکترها متعجب میشدند از تعداد زیاد مریضهایی که به این دکتر مراجعه میکرد و خودشان هم از کارشان تعریف میکردند .
خانمش هم فوق لیسانس روانشناسی
یاسمن جان من پیش دکتر محسن معینی در بیمارستان بهمن سزارین کردم فوق العاده بود . هم از خودش و هم از خانمش راضی هستم . خانمش که هم دستیارش و هم منشی و باید مدام ورود و خروج به اتاق داشته باشه تاهم جواب تلفن را بده و هم کمک دکتر
بیمارستان بهمن دکترها متعجب میشدند از تعداد زیاد مریضهایی که به این دکتر مراجعه میکرد و خودشان هم از کارشان تعریف میکردند .
خانمش هم فوق لیسانس روانشناسی ولی به علت تعداد زیاد مراجعه کنندگان یک پا دکتر و ماما شده
دستمزد جدا هم نگرفت
این تاپیک بدرد بخور رو لطفا غیرفعال نکنین.

من علاوه بر اینکه می خوام دستمزد جدا پرداخت نکنم یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینکه می خوام پیش کسی برم که زایمان طبیعی رو قبول داره و خوب انجام میده
منم پیش دکتر صفارزاده می رم و مثل اکثر مریضاشون با وجود اینکه رضایت کامل دارم از دستمزد جدای بالایی که می گیرن ناراضی ام . کسی هست بتونه کمک کنه؟
میخواستم اطلاع بدم که گویا دکتر حجتی هم دیگه دارند پول جدا میگیرند . از من نگرفتند ولی چند از همین دوستان تو نی نی سایت میگن که ایشون هم پول میگیرند!!!!
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2706