2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان من به بچم سرلاک شیر و برنج میدم اما فرنی رو بیشتر دوست داره با شیر کم چرب و برنج و بادام و شکر درست میکنم برنج و بادم وقتی تو شیر پخت میزارم تو میکسر میکس بشه از قبل هم برنج و هم بادام رو خیس میدم و پوست بادم رو میگیرم برنجمم نیم داونه گلاب هم میریزم هم طعم و هم بوش خوب میشه بعد تو چند تا ظرف کوچیک میذارم فریز بشه هر روز یک یا دوتا در میارم آب که شد برای اینکه کمی رقیق تر بشه توی ماهی تابه کمی آب میریزم بعد فرنی رو میذارم گرم بشه نی نیم که خیلی دوست داره اگه همشم نخورد بعد با فاصله بهش میدم گاهی هم رقیق ترش میکنم تو شیشه میزارم بخوره البته قبلش قسمتیشو با قاشق بهش میدم که با قاشق خوردن رو یاد بگیره
قابل توجه مامانهای محترم: سرلاک هومانا اصل آلمانی با طعمهای مختلف همچنین سرلاک آمریکایی کاملا" ازگانیک به نام هپی بیبی موجود می باشد با تاریخ انقضا بالا.تلفن تماس:09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
2706