2703
2553
عنوان

شامپو برای موهای چرب

106750 بازدید | 268 پست
سلام و درود

اول این که چرا در این سایت تاپیک زدم ( فحش ندید :دی )

چون در فروم های دیگه خانوما کمترن و آقایون هم که به اینچیزا اهمیت نمیدن!! جوابشون اینه که از همین صحت و گلرنگ بگیر به همه جات بزن خخخخخ

خانوما در این مسائل حساس ترن و چیزای مختلفی رو تست کردن!

من خودم فولیکا رو تست کردم زیاد نمیسازه به من...

سینره هم که آشغاله! شامپو هاش حاوی ترکیبات بسیار خطرناک آمینیوم سولفات هست! و اتانول دی آمین! اصلا سینره نخرید!
هم نمیخوام! 30-40 تومنی...

شامپوی خوب در حد 20 تومن نهایت! چیزی میشناسید که خودتون یا همسر گرامی استفاده میکنه و راضیه؟

کلیر و پن تن هم پیشنهاد ندید که اونا هم تقلبی هستن و اصل هاشم حاوی ترکیبات خطرناک آمینیوم لورت سولفات یا سدیم لورل سولفات هست!

مرسی
یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منم چند ساله شامپوهای مختلفو امتحان کردم و نتیجه ای نگرفتم.
تا به پیشنهاد چند تا از دوستان مامی سایت شامپو oilomed مای که مخصوص موهای چربه رو امتحان کردم.فوق العاده ست.موها دیگه چرب نمیشه و خیلی نرم و خوش حالت شده.
امتحان کنید
2714
کارولینا خانم :

هد اند شولدرز ورودش به دوبی ممنوع شده اونم حاوی ترکیبات پاک کننده ای هست که بیش از حد در ترکیباتش وجود داره!

ببینید :

http://www.salonweb.com/pro/shampoo.htm

برید آخر صفحه..پاراگراف آخر رو بخونید!!!!

اونی که در همه صابون ها و شامپو ها و شوینده ها هست Sodium Laureth Sulfate هست که مضر نیست.

ولی

Ammonium Lauryl Sulfate - very, very, harsh
Ammonium Laureth Sulfate- very harsh but better than the above
Sodium Lauryl Sulfate- better than the above, but still a little harsh

مضر هستند!! استفاده از شامپو های حاوی اینا رو متوقف کنید!! از ما گفتن بود!!

/////////////////////////////////////////////

خانم شاداب السلطنه :

شما خودتون ایو روشه رو استفاده دارید در خانواده یا فقط شنیدید؟؟ از شخص خاصی شنیدید؟

/////////////////////////////////////////////

خانم آن شرلی

قبلا یعنی کی؟؟ من شنیدم هگور خیلی گرونه که! دقیقا کی گرفتید؟

////////////////////////////////////////////////////

خانم مامان آنیتا

والا محصولات مای رو من تا حالا فقط ازش بد شنیدم....ولی الان که گفتید باید شک کنم....ممنون...حتما در نظر دارم

///////////////////////////////////////////////////////

خانم اردیبهشت :

تبلیغ تاپیک بود؟ خخخخخخخ

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
خانم آن شرلی

الان دیدم هگور 27 تومنه!!! گرونه برای شامپوی روزانه!!

من حاضرم شامپوی ضد ریزشم رو گرون بخرم چون 2-3 بار استفاده باید بشه در هفته...ولی اینو نه :دی چون زود تموم میشه

من حدودا پارسال گرفتم. دیگه بعد از اون نگرفتم شامپومو عوض کردم بعدش

ببینید آقای شادمهر شامپو به نظر من یه چیزیه که باید خوتون امتحانش کنید. مگه اینکه یکی دقیقا جنس موهاش و میزان چربی شون عین شما باشه که اینجا نمیشه فهمید
و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست...
من ایوروشه استفاده کردم برای من خیلی خوب بود

هگور هم من مخصوص موهای آسیب دیده(به خاطر اینکه رنگ و دکلره کرده بودم)رو قبلا خریدم اونم خیلی خوب بود
[smiley]s/sm_07.gif[/smiley]اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکشه،خواهشاََ مسواکتونو تو حلق بقیه نکنید!!![smiley]s/sm_07.gif[/smiley]

2706