2410
2553
عنوان

شامپو برای موهای چرب

| مشاهده متن کامل بحث + 106721 بازدید | 268 پست
اقای شادمهر

من به محض اینکه از حمام میام بیرون خارش سرم شروع میشه

موهام چربه و خیلی شوره چرب دارم

شما یه شامپوی ارزان قیمت و نسبتا خوب میشناسید مثلا نهایتا تا ده هزار تومان باشه

اقای شادمهر

از همه بیشتر خارش سرم دیوانه ام کرده. از شامپوی گلرنگ استفاده میکنم ک بینهایت مزخرفه

البته تمام شامپوهای ایرانی رو تست کردم همش اشغاله

اورال و نیوا و کلیر و فولیکا و داو و پن تن و . . . استفاده کردم خوب نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساره چرا دکتر نمیری؟
خارش پوست سر شما که با سبوره چرب هست به احتمال خیلی زیاد منشا قارچی داره و باید شامپوهایی که بیس کتوکونازول دارند استفاده کنی اگه پزشگت تشخیص یده که نوع شدیدش هست احتمالا داروی خوراکی و موضعی هم بهت میده ...به نظر من حتما حتما دکتر برو چون در صورتی که مداوا نشی ممکنه به مرور ریزش مو هم پیدا کنی

شادمهر داروخانه که بهم نزدیکه حالا اگه کاری اونجا داشتم میپرسم ...منم احتمالا شامپوشو بعدا بخرم
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
خانم ساره

شامپوی گلرنگ به درد شستن کف زمین هم نمیخوره..نزنید اینا رو به موهاتون...

داو و نیوا و پن تن و کلیر و...همش آشغاله...شامپو های ارزون ساخت ترکیه نخرید.

البته شوره من با فولیکا خوب شد!

منم اصرار دارم شما پیش متخصص برید.

ولی اگه به هر دلیلی نمیتونید.و اصرار هم دارید که شامپوی ارزون بخرید

این 2 تا شامپو رو با هم بخرید

1- شامپو سریتا برای موهای چرب

2- شامپو ضد شوره سریتا

جفتش روی هم فکر کنم میشه ده - یازده تومن.

از هر کدام در حمام یه دست بزنید.

اگه میتونی تا 20 تومن هزینه کنی..

لوسیون ضد شوره سینره رو هم بخر فکر کنم ده تومنه.

طبق دستورش بعد از حمام استفاده کن.

با توجه به اینکه گفتید که از فولیکا راضی نبودید این تنها راه حل ارزونی هست که میتونم بهتون بگم!!

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
2720
سدیم لورل سولفات رو که اکثر شامپوها دارند متاسفانه. من فقط تو ترکیبات شامپو هیمالیا ندیدم.
شامپو اسفناج افشید و شامپوهای گیاهی هرباسنس (آردن) هم خیلی خوبند.
سینره بیشتر برای موهای خشک خوبه. خیلی موها رو نرم میکنه.
من خیلی وقت پیش تو سایت های خارجی خوندم که این ترکیب مضره به خاطر همین کشور قطر (وزارت بهداشتش) ممنوع کرده بود صادرات شامپوی هد اند شولدرز و چند تا شامپوی معروف دیگه رو.... هرچند من اصلا از این شامپوهای خارجی استفاده نمیکنم (چون خیلیهاشون رو حیوونها تست میشند طوری که حیوون به طور وحشتناکی شکنجه میشه). من سعی میکنم از محصولاتی که به شکلی اخلاقی تولید میشند استفاده کنم.

راستی فکر کنم یه جا خوندم این دو تا ترکیب یکی هستند. البته مطمئن نیستم.
2714
اتفاقا شامپوی هیمالیا ترکیبات خطرناک داشت من خودم دیدم .

ببینید بعضیا سدیم لورت سولفات رو با سدین لورل سولفات اشتباه میگیرن.

سدیم لورت سولفات ضرری نداره آنچنان.

بعد شاید شامپویی اینا رو نداشته باشه ولی آمینیوم لورت سولفات یا لورل سولفات داشته باشه که اونم مضر هست.

شامپو های آردن من راضی نبودم.

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
شما مارک هرباسنس رو امتحان کردید؟

شامپو اسفناج افشید یه مقدار موها رو خشک میکنه پس احتمالا برای موهای چرب خوبه.

شامپو هیمالیا که روش نوشته گیاهی. چه ترکیبات خطرناکی داشت؟

من که به این نتیجه رسیدم که شامپو کلا چیز مضریه. بعضی ها سرشون رو با صابون های سنتی میشورند و راضی هستند. اسطوخودوس و سدر هم برای موهای چرب خوبند.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هم میهنان و همشهریان و هم محلیان و ...! با عرض تبریک جهت عبور پیروزمندانه از ماه رمضان نظر شما را به مشروح اخبار جلب میکنم !!!

طی چند ماه گذشته و بر اثر تحریم های وارده از سوی مستکبرین بی پدر مادر در جریان قرار گرفتیم که آقا واویلا ایران شده کرب و بلا ! شامپو هد اند شولدرز دیگه وارد نخواهد شد ! چرا ؟ چون تحریمیم ! چون این غربیها قصد کردن rریب به ۸۰ ٪ از جوانان برومند ایرانی کچل بشن ! اما در حاشیه خبر متوجه شدیم که میزان غیر قابل محاسبه ای از برند نام برده در مغازه ها و لوازم آرایشی های نا آشنا و غیر معتبر موجود میباشد. لذا در صدد بر آمدیم تا عموم هموطنان غیورمان را در جریان قرار داده تا از وقوع فاجعه ای بس فجیع جلوگیری به عمل آوریم ! ( چرا که گویی هموطنان متقلبمان بیش از مستکبرین متحرم ( بر وزن تحریم کننده) قصد کچل کردنمان را کرده اند )

http://nemikharim.blogfa.com/cat-1.aspx
بله هرباسنس زدم و متاسفانه شامپوی موی چربش که افتضاح بود

هیمالیا شاید گیاه هم داخلش باشه ولی من در شهروند عمدا برداشتم نگاش کردم فکر کنم آمونیوم لورل یا لورت سولفات داشت...

بچه ها به من هم ازین مارکهایی که تو داروخانه ها هست یه کرم دست و یه لوسیون بدن برای استفاده روزانه که فاقد پارابن باشند معرفی کنید ممنون میشم
داو، وازلین، نیوا رو میدونم پارابن دارند
پارابن هم که میدونید ثابت شده با سرطان سینه در ارتباطه
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
2706