2726
عنوان

شامپو برای موهای چرب

| مشاهده متن کامل بحث + 107944 بازدید | 268 پست
آقای شادمهر من با حضور مردا تو سایت مشکلی ندارم، ولی فقط میگم باید حد و حدود باید رعایت بشه. یعنی یه آقا باید خودش بدونه تو چه جاهایی نظر بده و چه تاپیکایی نره، یا حداقل اگه میره و میخونه فقط خواننده خاموش باشه... خانم ها همینطور باید رعایت کنن و خودشون به بعضی افراد بی جنبه ( بلا نسبت شما ) رو ندن که بعد اگه چیزی گفتن نیان سایت و بذارن رو سرشون که چرا فلانی اینو بهم گفت...

این تاپیک هم فقط تبادل اطلاعات راجع به شامپوئه و فکر نکنم کسی با دید بد بهش نگاه کنه!!
و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست، در انتظار توست...
میدونم...
فقط تو یکی از تاپیکا دیدم یکی نوشته بود مردای اینجا که همه محقق شدن برای ما

راستش من فعالیتم در یه فروم دیگه س! که خانم توش کمه!! اینجا رو هم وقتی داشتم راجع به یه سری لوازم بهداشتی سرچ میکردم در نتایج گوگل پیدا کردم!! وقتی هم دیدم خانوما این چیزا براشون مهم هست بر عکس برخی آقایون گفتم شاید اینجا بحث داشته باشیم بهتر باشه.
یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم شیما

کورپورسانو که ذاتا خوبه مشکلی نداره...مشکلش اینجاس که شرکتی که این شامپو هاشو وارد کرده هم توی سایتش هم روی خود محصول برچسب زده شامپو ضد ریزش رازک برای موهای چرب...شامپو ضد ریزش فلان برای موهای خشک..شامپو ضد ریزش جنسینگ برای موهای معمولی...و...!!

http://www.rahadarmangostar.ir/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=1&Itemid=7

در حالی که این شامپو ها اصلا ضد ریزش نیستند!!

و متاسفانه این شرکت رها درمان گستر که کار اصلیش واردات آدامس و شیرینی بوده!!! یه مترجم درست حسابی نداشته که ترجمه کنن لیبل اصلی رو!! یا شایدم عمدا این کارو کردن.

قضیه اینه که این سایت اصلی کورپور سانو هست :

http://www.corporesano.es/en/productes/capilar

در قسمت سمت چپ اونجایی که نوشته
TREATMENT SHAMPOOS

لینک محصولاتی رو می بینید که وارد ایران شده...یعنی شامپو برای موهای مختلف...چرب..خشک...معمولی..برای موهای شوره دار...برای موهای رنگ شده..شامپو بچه

روی هر کدوم کلیک کنید توضیحات رو میگه! علت اینکه انگلسییه اینه که من از پایین سایت گزینه زبان انگلیسی رو انتخاب کردم تا بهتر بشه صحبت کرد.

مثلا روی این شامپوی رازک و لیمو که برای موهای چرب هست کلیک میکنیم :

http://www.corporesano.es/en/productes/capilar?idProduct=8335

در توضیحات شامپو شما اگه کمی انگلیسیتون خوب باشه هیچ اشاره ای به اثر ضد ریزش این شامو نشده!! در واقع این شامپو برای موهای چرب هست و بس!! و اصلا ضد ریزش نیست!!!! هیج خاصیت ضد ریزشی هم نداره!!

نتایجی که از استفاده از این شامپو به دست میاد هم اخرش نوشته :

Results:
.- Grease-free hair
.- Healthy and protected scalp

تمام !!

حالا این شرکت وارد کننده چه اصراری داشته که اینا خاصیت ضد ریزش دارن مشخص نیست!!

اما آیا کورپورسانو شامپوی ضد ریزش نداره؟؟؟

خب جواب منفیه!!

خوبشم داره!!

در همون لینک اول شما وسط صفحه رو نگاه کنید :

دو تا محصول می بینید که به صورت کاملا روشن قید شده که ضد ریزش هستند :

HAIR LOSS TREATMENT

و

HAIR LOSS SHAMPOO

که اولی تونیک ضد ریزش و دومی شامپوی ضد ریزش کورپور سانو هستند.

مثلا روی شامپوی ضد ریزش کلیک میکنیم : که حاوی آلوئه ورا و جنسینگ هست و با اون شامپوی جنسینگ که در سمت چپ صفحه اولین گزینه بود فرق داره

http://www.corporesano.es/en/productes/capilar?idProduct=8137

می بینید که اصلا در عنوان این شامپو هم مشخصا ضد ریزش بودنش قید شده :

Wheat, Soya, *Ginseng and *Aloe Vera Anti hair loss shampoo

Anti hair loss یعنی ضد ریزش مو!!

حتی در نتایج استفاده از این شامپو می بینید :

Results:
.- Combat Hair Loss
.- hair soft, hydrated and conditioned

خط اول یعنی مبارزه با ریزش مو!!

همین کلمات رو هم در تونیک ضد ریزش می بینید!

حالا اینکه شرکت وارد کننده این محصولات دلش نخواسته یا هنوز این دو محصول تخصصی ضد ریزش رو وارد ایران کنه دلیل نمیشه به دروغ به ایرانی ها القا کنه که شامپو های معمولی این شرکت که برای موهای مختلف هستند هم خاصیت ضد ریزش دارند!!

که اگر داشتند کورپورسانو دلیلی نداشت که 2 محصول مختص ریزش مو تولید کنه! روی اونها بنویسه ضد ریزش ولی روی بقیه ننویسه و همش هم ضد ریزش باشن!!!

اینا رو گفتم که اصلا به لیبل های فارسی اعتنا نکنید!!

وگرنه در خوب بودن این محصول شکی نیست!

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
2728
خانم کارولینا

برای چه نوع مویی هست ماسکش؟

خانم لیلی :

بالا نمیاد سایت

من شنیدم لورآل ترکیبات زیان آور داره! البته خودم هنوز ندیدم.

http://www.corporesano.es/en/productes/capilar?idProduct=8357
فکر کنم برای همه موها مناسب باشه
این دوتا مزیت داره نسبت به ماسک موی اورال و رولون یکی اینکه موهامو بیشتر از اونا لخت و خوش حالت میکنه دوم اینکه موهام زود چرب نمیشه
من موهام نرماله روبه چربه ولی ساقه موهام چون خیلی بلنده یه کم خشک شدن
الان من 3 دفعه تا حالا ازین استفاده کزدم میخوام برم دوتا دیگه بخرم یه وقت گرونتر نشه
♥️👨‍👩‍👦‍👦🙏
خانم کارولینا

میتونم بپرسم از کجا میخرید محصولات کورپورسانو رو؟؟

هفته پیش رفتم شامپوی |dove خریدم 6 تومن...ولی زیاد راضی نیستم...

گیاهی نیست حس خوبی ندارم
2706