2410
2553
عنوان

شامپو برای موهای چرب

| مشاهده متن کامل بحث + 106778 بازدید | 268 پست
خانم آن شرلی :

من قبلا ایروکس زدم...بعد از یه مدت دیگه بهم نساخت....اگه دارید ترکیباتش رو ببینید
یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانم بهاره :

خواهش میکنم

خانم آن شرلی :

مرسی....آمینیوم سولفات که نداشت؟؟ اتانول دی آمین هم مضره ها حالا بعدا نگاه کنید :دی

شما کدوم محصولش رو میزنید؟

یک عمر در انتظاری تا بیابی آنرا که درکت کند..و تو را همانگونه که هستی بپذیرد...و عاقبت در می یابی که ..او از همان آغاز خودت بوده ای..
2714
شرمنده شما موهای چربش رو میزنید؟ ببخشید سوال میکنم...
دوکری خیلی معتبره..بعیده که اینا رو داشته باشه..
حالا زیاد ضد شوره مهم نیست چون اصلا شوره ندارم..بعدا برای خودتون نگاه کنید ببینید چطوریاس :دی

راستی سیلیکون هم در شامپو بسیار مضر هست!!

سیلیکون یه ماده پوشاننده هست که باعث میشه مواد مغذی به ریشه مو نرسه...

اینجا رو نگاه کنید :

محصولات کلوران همگی قید شده که فاقد سیلیکون هست :

http://www.kloraneusa.com/HairCare/Thinning-hair/Shampoo-with-quinine-and-B-vitamins.htm

زده سیلیکون فری!

ولی جالبه بدونید که شامپوی ضد ریزش سینره در ترکیباتش پلیمر های سیلیکونی داره!!!

حالا چطور این شرکت پیشنهاد داده که قبل از لوسیون تقویت کننده مو از این شامپو ضد ریزش و تقویت کنند ش استفاده بشه خدا میدونه!!!

یا شرکت معتبر کلوران دروغ گوست!! یا سینره چیزی حالیشون نیست!

2706