2410
2553
عنوان

متخصص چشم کودکان

62625 بازدید | 22 پست
پسرم 20 ماه دارد .گردنش را به سمت چپ کمی کج نگه می دارد(تورتیکولی) پیش متخصص ارتوپد بردم گفت باید چشمش معاینه بشه . لطفا فوق تخصص چشم کودکان در تهران معرفی کنید. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم ببر پیش دکتر امید صالحپور فوق تخصص چشم اطفاله و حرف اول و آخرو خودش می زنه حرف نداره دختر منو ا ز یه عمل نجات داد دو تا مطب داره جهار راه قصر و سمت گیشا
بر آنچه گذشت، آنچه شکست، آنچه نشد.... حسرت نخور، زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمی شد.
منم چند وقت پیش برا چشم دخترم تاپیک زدم اونجا بهم دکنر امید صالح پور رو معرفی کردند دکتر خوبی بود اگه خواستی میل بزن شماره مطبش رو بهت بدم مطبش اول خیابون بهشتی هست ویزیتش هم 25 تومن بود

2714
پسرم رو پیش 5 تا دکتر بردم .2 تا کرمان که نتونستند تشخیص بدهند و دلیلشون هم این بود که بچه 20 ماهه باهاشون همکاری نمیکنه.ولی بردم تهران اول پیش دکتر علیرضا کشتکار جعفری که خیلی خوب بود و با حوصله.بعد پیش دکتر امید صالح پور کلینیک نگاه بردم که گفت هزینه عملش 2.5 میلیون میشه .بعد بردمش پیش دکتر حسین سالور خیلی دکتر خوبیه .هر 3 تا تشخیصشون یکی بود.و هر 3شون خیلی با حوصله وقت گذاشتن و معاینه کردن.ولی احساس کردم که دکتر صالح پور خیلی پولکی هست. ولی دکتر سالور اصلا اینجوری نبود.گفت بیمارستان لبافی نژاد عمل میکنه و بیمه هزینه هاشو پرداخت میکنه و خودش هم هیچ هزینه جداگانه ای نمیگیره.

دخترم تنبلی چشم داره پارسال تو تهرانسر ی مطب چشم پزشکی تاسیس شد که خواهرم میگف خیلی خوبه من از قزوین آمدم تهرانسر کارشون خیلی خوبه دوتا دکتر داره که فوق تخصص و متخصصن که هردوشون تو بیمارستان نور و صدر و بصیرت خیلی صبور و با دقت

اپتومتریستوشم از بیمارستان فارابیه خیلی تو بچه دیدن ماهره من بچه 3ماهه دیدم میان اونجا

عمل اب مروارید داشت عمل کردند حرف نداشت

درکل من خیلی راضیم با وجودی که خیلی رام دوره

آدرسش تهرانسر روبرو بیمارستان قوامینه

44509603و 44509734

دخترم تنبلی چشم داره پارسال تو تهرانسر ی مطب چشم پزشکی تاسیس شد که خواهرم میگف خیلی خوبه من از قزوین ...

عزیزم چشم پزشک مخصوص کودکان بودند ؟ اسم دکتر رو هم میشه بفرمایید ؟

2706