2737
2734
عنوان

کم بودن رشد جنین در هفته 37-38 کمک خیلی نگرانم!

| مشاهده متن کامل بحث + 110219 بازدید | 140 پست
منم استرس دارم ......همش فکر میکنم یک کارایی باید میکردم که نکردم یا درباره یه چیزایی باید اطلاعات داشته باشم که ندارم الان دقدقم اینکه نینیم سالم به دنیا بیاد .......هرروز که از خواب پامیشم میگم نکنه امروز برام اتفاقی بیوفته و امروز همون روز زایمان باشه اون وقت چه قدر کار نکرده دارم !!!!!!!!!!!!دائم میخوام خونه تمیز باشه .................خلاصه از این فکرهایی که هیچ ارزشی نداره............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم....منم همش فکر می کنم یه کارایی نکردم....یا اینکه نکنه جلو بیافته....یا اینکه موفع عمل چی میشه؟نمیدونم اپیدورال کنم یا بیهوشی عمومی؟

خدا به خیر بگذروزنه ...برای هر دومون...یعنی هر چهار تامون.....هه هه هه ‌(چشمک)

منم فردا وقت دکتر دارم و بعد دکتر هم میرم سونو تا دوباره وزنش و رشدش چک بشه .بعد به دکترم اطلاع می دم....

اگه تغییر نکنه برای ? خرداد یعنی شنبه دیگه وقت سزارین دارم گلم....خوش به حالت که جرات طبیعی داری....برایت ارزوی موفقیت می کتم عزیزم....ان شالله زایمان راحتی داشته باشی....

منم ساک رو آماده کردم اما منم مثل تو همش فکر نی کنم کم و کسری داره....ولی نگران نباش...چیزی هم کم باشه به شوشو می گی برات میاره....تازه فکر نکنم چیز خاصی باشه که ما یادمون رفته باشه....

من چند تا کتاب خریدم که تو این چند روز هی ازش خوندم....به نظرم مفیدن...

?.من و کودک من

?.بارداری به زبان آدمیزاد

?.همه کودکان سالمند اگر....
2728
من امشب رفتم دکتر گفت حدود 1 کیلو اضافه کردم شنبه هفته دیگه ام برام معاینه لگن گذاشت .اگه وضعیتم خوب نباشه تو آن هفته سزارینم میکنه ..قبلا که میرفتم دکتر زنان برای معاینه دکتر چنذ بار ازم میپرسید واقعا ازدواج کردم(دهانه رحمم میگفت تنگه)!!!!!!حالا نمیدونم این ربطی به معاینه لگن داره که مشکل ایجاد کنه ................. گفت الان هنوز آمادگی زایمانم نداری نینیت هنوز بالا است ................منم برات دعا میکنم زایمان خوبی داشته باشه تو هم برای من دعا کن ......نینی هامون ا ن شاءالله سالم به دنیا بیان .......لیلا جان اپیدورال چه روشیه؟ .مخصوص سزارینه فقط.........در مورد روش های زایمان بی درد اطلاعی داری نازم چون دکتر به من گفت سه روش میتونی برای زایمانت انتخاب کنی......هیچ اطلاعی در بارش ندارم !!!!!
سلام لیلا جونم من مامان دی ماه هستم البته طبق تاریخ دخترم باید 9بهمن به دنیا میومد ولی 29 دی به دنیا اومد
میخواستم بهت بگم زیاد به وزن سونو اعتماد نکن 36 هفته و 5 روزم بودکه به من گفت 2500گرم هستش و من مثل تو انقدر غصه خوردم که چرا انقدر ریزه بعد تو همون هفته(37 هفته تمام) به خاطر قند بالا مجبور به بستری شدم و 4روز بیمارستان بودم که یه سونو ازم گرفتن گفتن 3200وزنشه (یعنی تو چند روز700گرم؟؟؟) پس فهمیدم که نباید اعتماد کنم تو اون 4 روز از ترسم هیچی نخوردم تا قندم بالا نره بعد با یه رژیم سفت و سخت مرخص شدم و یه هفته اون رژیم رو رعایت کردم و هفته بعد که دکتر منو وزن کرد تازه 1 کیلو هم کم کرده بودم به خاطر رژیم و دخترم فکرکنم 38 هفته و6 روزش بود که با زایمان طبیعی (القای درد) به دنیا اومد و وزن تولدش 3400 بود
پس خودتو اصلا اذیت نکن و با نی نی خوش باش
من الان که دخترم تو بغلمه اصلا باورم نمیشه که این فرشته ملوس همون بچه شیطون تو شکمم باشه
اسمش هم پارمینه مواظب کیمیا خانومت باش
خدایا شکرت
یه چیزی بگم برا اسمش
از همون اول که فهمیدم باردارم شوهرم اتمام حجت کرد که من اسم عربی دوست ندارم باید فارسی باشه
منم اسم کیانا رو انتخاب کردم و اقا هم پسندید و فقط خواهرم میدونست و بهش هم گفته بودم به کسی نگه تا یهو بگیم ولی خانوم از دهنش در رفت و همه فهمیدن
یک هفته مونده به زایمان شوهرم عکس سوژین رو دید(دختر شقایق جون-تاپیک سیسمونی و کارهای دستی مامانی ابان88) و گفت که باید اسمشو بذاریم سوژین منم که بدم نمیومد گفتم باشه و به کسی نگفتیم تا موقع زایمان و تو بیمارستان که هرکی ازش پرسید اسمش چیه گفت سوژین بعد که اومدیم خونه مادر شوهرم گفت که سوژین به چه معناست؟ شوهرم رفت تو سایت ثبت احوال دید که نوشته به معنای سوزان - سوختن مادر شوهرم هم گیر داد که یعنی چی بعدا بهش میگن سوخته و این حرفا منم دو دل شدم و گفتم بذارهمون کیانا باشه گفت حالا ببینم
وقتی رفته بود شناسنامه بگیره یه اقایی رو میبینه که اسم دخترش رو میذاشته پارمین شوشو هم به اسم پارمین شناسنامه گرفت و همه مارو غافلگیر کردههههههههههههه
ولی الان عاشق اسمشم و فکرمیکنم فقط پارمین بهش میادبه معنای تکه ای از بلور
خدایا شکرت
سلام خانمی
نگران نباش. قول می دم کیمیای تو مثل دختر گل من کیمیا سالم بدنیا میاد. اسم دختر گل منم کیمیاست. توی بادرای ما هم متوجه شدیم کیمیا رشد کمی داره و ترس از رشد کم باعث شد که تو یک هفته چند بار دکتر را عوض کنیم. با وجود اینکه من 22 کیلو اضافه وزن گرفته بودم اما دخترم رشد کمی داشت. با وجود اصرار دکترها برای اینکه هفت ماه بدنیا بیارنش من اصرار داشتم که به بارداریم ادامه بدم و موفق شدم تا 8 ماه اونو نگه دارم اما کیمیا با عجله 34 روز قبل از موعد مقرر یعنی 21 مهر 88 بدنیا آمد. آنقدر کوچلو بود که باید روی بالش جابجاش می کردیم. وزنش 2 کیلو 150 بود. اما الان که برات می نویسم دخترم 7 ماهش تمام شده و الان 6.850 وزن داره. نگران نباش بچه ها بزرگ می شن حالا چه کوچیک بدنیا بیان و چه بزرگ. مهم اینه که سالم باشه همین.
2738
سپیده جون اپیدورال بیحسی کمر هست و با تزریق در کمر انجام میشه الان در بیشتر کشورها از این روش استفاده میکنن و تاکید دارن برا زایمان طبیعی با این نوع بیحسی

ان رو هم بخون کمکت میکنه عزیزم:

http://www.niniland.com/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=1

سپیده حونم سلام....

رفتم سونو و حدود 150 گرم اضافه کرده بود...کلا دکترم هم گفت از هفته قبل بهتره...اما ترجیج داد که فردا درش بیازه....گفت بیرون بهتر رشد می کنه...منم فردا قرار شد برم بیمارستان ....برام دعا کن ....ان شالله تو هم زایمان خوب و راحتی داشته باشی....ببخشید خیلی عجله دارم...اخه کلی کار دارم...بعد زیمان میام مفصل برات می نویسم گلم....

اپیدورال هم همون بیجسی نخاعی هست از کمر.....در زایمان طبیعی و سزارین ....

مامان پارمین و مامان کیمیا خیلی ازتون ممنونم....چقدر بهم روحیه دادین...حالا فردا با حس بهتری میرم بیمارستان....برام دعا کنین...

بووووووس
سلام لیلای عزیز خوشحالم نینیت وزن اضافه کرده......امیدوارم زایمان خوب وراحتی داشته باشی ..........مطمئن باش برات دعا میکنم...........خدا این طوری صلاحت را قرار داده.......مامانم میگه من 2700 به دنیا آمدم ولی خیلی زود رشد کردم ........نگران نباش به قول مامانم بچه های ریزتر زودتر رشد میکنند.........به خودت حسابی برسی مامانی............وروجکت باعث شد فاصله سنیه نینی هامون زیاد بشه(خنده).....اردیبهشتی شد!!!!!!!!!!!.........حتما عکس های کیمیا جونو برام بذاری..........قرار بود تا زایمان بهم روحیه بدیم .......پس اگه اگه وقت کردی و نینیت گذاشت بازم سر بزن چشم انتظارم ولی درکتم میکنم ............حضرت زهرا کمکت کنه زایمان خوبی داشته باشی .................بووووووووووووووووووووووس
2706