2410
2553
سلام دوستان بیاین در روز عاشورا هر حاجتی داریم از آقا امام حسین و حضرت علی اصغر 6 ماهه بگیریم ان شالله. هر کی خواست بگه اسموش بنویسم

راستی برای ماهان منم دعا کنید که انشالله پسرم شفاشو از دستهای کوچولوی حضرت علی اصغر . شیرخوار 6 ماهه کربلا بگیره . آمین
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا به حق خون پاک شهدای کربلا و شهید 6 ماهه کربلا حاجت این جمع رو روا کن و فرج آقا امام زمان رو نزدیک بگردان الهی آمین

1- منصوره (مامان ماهان) حاجت روایی همه گرفتارها و شفای همه بیماران و شفای ماهان گلم . الهی آمین

2-آرزو جونم. خدایا به حق علی اصغر 6 ماهه (ع) نی نی اش سالم و صحیح بیاد تو بغلش . الهی امین

3- تارا جونم . سلامتی نی نی تو راهش ان شالله

4- سایه جونم برای حاجت روایی اش به امید خدا.

5- فهمیه جون برای حاجت دلش که روا بشه یا امام حسین (ع)

6- نرگس جون. خدایا به حق خانم فاطمه زهرا لذت مادر شدن رو بهش عطا کن الهی امین

7- هدیه مامان . برای شفای خواهر زاده گلش خدایا خودت ناجی و شافی باش الهی آمین

8- تار جونم برای شفای بیمار مورد نظرشون و یه فرزند سالم و صالح ان شالله . یا باب الحوائج خودت حاجتش رو روا کن. آمین
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم انشالله حاجت روا بشی از ته دل برا کوچولوت دعا کردم.

منم زیارت عاشورا رو میخونم.

برای سلامتی نی نی تو شکمم دعا کنید.خیلی نگرانم.

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2714
2706