2726
مرسی رژان جون . نمی دونسم روغن هام می تونن حساسیت زا باشن.

اگه واسه سنه. من 31 ام. میانسال شدم دیگه!

در مورد ژل ببخشید دوباره می پرسم، یعنی عین 6 ماهو خوبه و ظاهر نمیشه؟ اگه اینطور باشه می تونم بنامه بچینم. فک

کنم شما گفته بودی دکتر عارف خط خندتونو خوب کار کرد. شماره شونومیزارین واسم؟

راسی من تو سایت دکتر رضیعی خوندم ژلی هس واسه خط خنده و اینا که بعد از چند بار تکرار پر میکنه و دیگه نیاز به

تکرار نیس. چون خاصیت کلاژن ساری داره. اگه بتونم اسم ژلو پیدا می کنم میگم بهتون.

مینوش جون من کدلی و اگزو استفاده می کردم چیز خاصی ندیدم. البته کدلی بیشتر واسه کبودیه انگاری. به دردم نخورد.

من پوست نازکی دارم و زیر چشم پوستش یه دس نیس. رگای آبیشم دقت کنیم معلومن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

SISI
بیست و چهار ساعته کدومه ؟
اینی که من دارم؟؟
مال من 7 ئه
لینکشو گذاشتم دیشب دیدی

اون 800 هم خانه گفت خیلی پرفروش بوده
ببین تایخ مصرفشو کجاش نوشته؟؟
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2728
مرسی پرنیان از این عکس آخری
آخه مامانم یه پارچه گیپور خوشگل و خوشرنگ برام خریده نه از این پولک منجوقیااا.. میخوام پیراهن بدوزم پایینش مثلا مثل عکس باشه کوتاه و تنگ برای بالاش و یقیه اش چی؟؟ یا یه مدل دیگه هم تو ذهنمه قسمت کمر یه ساتن رنگی که بهش بیاد کمر یا روبان بخوره... نمیدونم؟؟؟؟؟///
هرکی عکس لباس گیپوری خوشگل داره بزاره خانمااااااااااا
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
ببین همین طوری دادد دستم تو جعبه اش نبود
منم عجله داشتم حواسم نبود
فقط دیدم نوه زدم دیروز
آخه کیف لوازم آرایشمو نبرده بودم دیدیم خیلی ضایعس
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
مینوش جون می خواستم عکسشو بفرستم برات. منتها گوشیم لج کرده با پی سیم. میلتو بذا عکسو گذاشتم رو سیستم برات میل می کنم عزیزم

در کل : گودیش. اون دونای ریزز که گفته بودم. نازکیش. در مجموع دوسش ندارم . غمگین می کنه چشامو . خصوصا وقتی یکم خوابم کمتر شه یا کارم یاد شه.

.......

طناز جون اون کفش با ساپورت هم خوبه ها. ملوسه . مبارکت باشه
پرنیان جان اتفاقا منم این رنگ مو رو تو فیس بوک دیدم و خوشم اومد و سیو کردم که ببینم میشه این رنگی کرد یا نه منم تو این تن رنگها خیلی دوست دارم.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
نه مینوش اون 24 ساعته یه مدل دیگه از دبورا ست معولا تو جعبه ان پشت جعبه هاش تاریخ مصرفشو زدن حالا وقتی رفتی رزتای 800 رو بگیری دقت کن مال من جلدش قرمزه الان عکسشو برات میزارم
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
2706