2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا این حالت تو بوتاکسم دیدم
بوتاکس دیسپورت تاییده اف دی ای داره
بعد می گن نه اینا واسه سن های بالاس
مگه تو دکتری
به خدا
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
You can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming
Pablo Neruda
2720
مینوشی قیمتشو خیلییییییییییییییییییییییییی بعت خوب داده من رزتا رو پارسال گرفتم 19 یا 20 و خورده ای دقیق یادم نمیاد ولی شک نکن عالیههههههههه یه مدل دیگه از همون رنگ رزتا 24 ore power داره اونم معرکه است شماره 60

طناز به نظر من با شلوار تنگ نپوش چون جلوی کفشت سگک داره خوب نمیشه یه شلوار پارچه ای راسته نسبتا تنگ بلندیش تا روی قوزک پات با یه چاک خیلیییییی کوچک بغل عالییییییییییی میشه ترجیحا جنس پارچه شلوارت آهار دارو به قولی شق ورق باشه

خواهش پرنیان عزیزم
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
وای وای
یه سری آدما سیگار می کشن
تتو می کنن
اکستنشن می کنن

بعد نوبت لیزر موی زائد می شه می گن نه ضرر داره
واسه غدد لنفاوی ضرر داره
یعنی اصلن یه وضعی

خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
2714
مینوشی الان که رفتم روژمو دیدم همون 24 ساعتیه رو نمیدونم 09 یا 60 از هر طرفی یه جور خونده میشه جل الخالق یا اینکه چشمای من چپ و چول شده
2706