2733
2734
سلام به همه خانم گلا
سها جونم امروز اومدم گلستان و بالاخره دورچشم کلارینس رو خریدم، ولی نمیدونم چرا یادم رفت ریمل بگیرم، اصلا رفته بودم برای این دوتا، ولی اون آقای محترم که خیلی تاکید داشت روی کلارنس و میگفت که قطع نکینید زدنشو..
مرسی عزیزم از اینکه اینجا رو معرفی کردی.... میدونی که خیلی فروشگاهها هستند که لوازم بهداشتی آرایشی دارن، ولی اونی که اصل باشه متاسفانه کمه!!!

خانم مایایی خیلی ستتون شیکه ، من که خوشم اومد، درضمن ایده شلوار چرم عالی بود... مبارک باشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این انیتا هم نیومده هااا ما هم رفتیم استقبال و ولیمه خوری و سوغات خوری برگشتیم این انی هنوز نیود
پریناز جونم خوشحالم عزیزممم
ههه سها جون یاد مشاوره هااا افتادمممم خیلی خنده دارههه دکی جک میگفتن تا بخندم با خنده طبیعیم بگن چند تا اصلاحی دارممم معلومه بهتون خوش گذشتااا فقط یه سوال میدونی از چه جنسی استفاده کزده؟ زیکونیوم پیشنعاد این چند تا دکی که رفتم بوده
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام جیگرا بالاخره منم یه وقتی اومدم که ان هستید.خوب و خوشید؟
سایه ابرو باعث ریزش میشه؟
یه سایه ابرو معرفی کنید لطفا؟

tcm فقط تو گاندی هست یا جای دیگه هم شعبه داره؟
راستی پریناز جونم من شبا مدیلن ا اچ ا رو میزنم به دستور باریک بین.
صبح ها هم با فیس واش میشورم صورتم رو./
حالا احساس مسکنم گونه هام و کنار بینیم یه کم قرمز و ملتهب شده؟ طبیعیه یا کرمم رو عوض کنم؟
یا داره جوشای زیر پوستی میریزه بیرون؟
خدا جونم مواظب دوتا گلای زندگیمون باش.
مبارک باشه مانی جونی زیبا ،،،مطمئن باش که پشیمون نمیشی‌ از انتخابت بعد از گذشت مدت‌ها آن وقت می‌فهمی چه سیاستی داره این کلارینس بی‌ وجدان آهسته و پیوسته چه میکنه با پوست ،،،،،،،،،،،کتی نبود؟

من هم از ‌ست بوت و کیفشون خیلی خوشم آمد یک ظرافت خواستی‌ تو هر دو تاش بود که ایشون رو به شیک پوشی خیلی نزدیک میکنه

حدیث جونی این قدر خندیدم که فکم درد گرفت
2738
قشنگ شده سها جونم مبارکت باشه عزیزم.
پوستت هم خوبه ماشالا . چه کرمایی استفاده میکنی. من تا وقتی این تاپیک و ندیده بودم اصلا به پوستم نرسیده بودم.
الان یه هفته و نیمه شروع کردم.
دلم میخواد پوستم صاف و بی نقص باشه.
خدا جونم مواظب دوتا گلای زندگیمون باش.
بچه ها یه مدل ابرو پیدا کردم بخدا دیگه اینمدلی میخوامممممممممممممممممممممم

7y5e0kfs7obfbajturs0.jpg

فردا هم میرم گیوا مرزداران پیش ساناز

اهان سایه ابرو خوب هم میخوام چی خوبه الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
2706