2410
2553
درمانهایی برای رفع تیرگی زیر بغل:
- آب یک لیموی کوچک را بگیرید و با مقداری عسل مخلوط کنید و به مدت 15 دقیقه زیر بغل گذاشته سپس بشوئید .این کار را برای نتیجه بهتر مرتب تکرار کنید .

- همچنینی می توانید بعد از دوش گرفتن جوش شیرین سفید را به زیر بغل بمالید و به مدت 10 دقیقه بگذارید بماند .فراموش نکنید که قبلش زیر بغل را کاملا خشک کنید .

-آب لیمو ، آب خیار و زردچوبه را با هم مخلوط کنید تا به صورت خمیر یا چسب در آید آن را به مدت 20 دقیقه زیر بغل بگذارید و سپس بشوئید .این کار یکی از موثر ترین درمانهای روشن کردن تیرگی زیر بغل می باشد .

- با مخلوط کردن کمی آب لیمو و آب سیب یک روشن کننده طبیعی بسازید.این روشن کننده را 20 دقیقه زیر بغل بگذارید و سپس آن محدوده را کاملا بشوئید .
- هر روز سرکه سیب را به قسمت تیره شده بزنید .استفاده منظم از سرکه سیب پوست تیره شده را روشن می کند .هرگز برای شستن سرکه از صابون استفاده نکنید .بعد از اینکه سرکه 15 دقیقه روی پوست ماند ان را با آب بشوئید .

- از سیب زمینی و خیار هم می توانید استفاده کنید یا رنده شده روی پوست ، یا آب آنها رابگیرید و یا تکه ای از آن را روی پوست به آرامی ماساژ دهید .
و در آخر:
از دئودورانتهای حاوی الکل بپرهیزید ، به طور مرتب زیر بغل را اسکراب یا لایه برداری کنید و بعد از هر حمام از یک پودر تالک ملایم استفاده کنید .
منبع: مجله زیبایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام به همه ی خوشتپای خوشمل تاپیک
ناردونه جون این رژیم باعث لاغر شدن ناگهانی نمیشه به خاطر همین پوست دچار افتادگی نمیشه.ناردونه جون استرچ مارکا رو میشه با درمارولر از بین برد ولی من دنبال این هستم ببینم کسی واقعا نتیجه گرفته از درمارولر یا نه.من انواع و اقسام محلولا از مارکای مختلف رو امتحان کردم ماستلا گلنیک لیراک و ... جواب ندادن فقط لیراک تا حدودی کم رنگترش کرد لیزر هم میگن جواب نمیده.الان امیدم به درمارولره.
مگی جون مرسی بابت اطلاعات درمارولر.
نگار جون مرسی که به فکرم بودی عزیزم منتها تمام مشکل من اینه که ف ی ل ت ر شکن ندارم وگرنه میرفتم تو یوتیوب سرچ میکردم اگه واستون امکانش هست ممنون میشم ویدیو ها رو به میلم بفرستید ولی اگه باعث زحمتتون میشه راضی نیستم.لینکایی که گذاشتی به دلیل نداشتن ف ی ل ت ر شکن واسه من باز نمیشن.
شقایق جون همون خط چشما ولی بگو میخوام مات باشه براق و پلاستیکی نباشه غیر پلاستیکی ها هم یه برقی توشونه من از بین تمام خط چشما که امتحان کردم ورسای این حالت مات رو داره و ضد حساسیت هم هست اتفاقا مات ها حالت مشکی بودنشون بیشتره.
پلاریس جون مرسی بابت عکسای خوشملت.
مانالیزا جون prp کردی برای موهات حتما به منم خبر میدی چون خیلی دلم میخواد بدونم چجوریه که اگه خوبه منم برم انجام بدم . دکتر گفته موهات پرپشت هم میشه ؟ هزینه اش چقدره؟

بچه ها اگه خط چشم مات میخواید باید از خط چشم آبرنگی استفاده کنید که یدونه بخرید فکر کنم تا 10 سال استفاده کنید. قلمو شماره صفر هم بخرید . قلمو رو خیس میکنید و استفاده میکنید دقیقا مثل آبرنگ . اگه رنگ طوسی کمرنگش رو هم بخرید میتونید با اون تو ابروهاتون هاشو بزنید . یکی از دوستام گیریمور سینماست و دفعه پیش که میخواستم برم مهمونی با اون برام ابروهام رو درست کرد خیلی خوب بود
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
تارا جان، من لوسیون کره کاکائو وازلین استفاده می کنم بوی خوبی داره...تقریبا یه ساعتی بوش می مونه
لوسیون وانیل ایوروشه هم دارم بوی گرمی داره و موندگاریش از وازلین بیشتره... اما چون بوش گرمه گهگداری ازش استفاده می کنم...
بهار جان xs سایز 34 هستش.فرم بدن خیلی مهم نیس بیشتر از اون این مهمه که بدنتون روو فرم باشه شما تصور کن یه خانومی ساعت شنی یا گلابی باشه و خیلیم خوشجال باشه که مثل کیم کارداشیانو جنیفر لوپز و ... هست ولی اینقدر چربی اضافی بدنش داشته باشه که وقتی نگاش میکنی متوجه نشی ساعت شنی یا گلابیه.این 2 تا فرم در صورتی خیلی عالین که اضافه وزن نداشته باشی تا فرم گلابیو ساعت شنی بتونن خودشونو خووب نشون بدن

پلاریس جون مرسی خیلی موها خوشگلن
2706