2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پریناز جان امیدوارم کاری از دستم بر بیاد و شرمندت نشم

مهرنوش جان منم 4 گذاشتم البته دقیقا رنگ موهای خودمه ولی بد جور هوس مشکی کردم و رفته رو مخم

من نمایندگی میکاپ رو تو شهرک فروشگاه پیرایوا دیدم البته اگه با مک اشتباه نگرفته باشم
من خیلی از غرب تهران خرید نمی کنم اما اینجا دوستای زیادی همون حوالی اند اومدن حتما کمکت می کنن مریم جون! :*

پریناز موفق باشی عزیزم.. خدا رو چه دیدی شاید همین جا وسیله ای باشه که بشی همکار باربی و کلی از کنار هم بودن تو محل کار لذت ببرید و پله های موفقیت رو طی کنید
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
باربی من هم راستش 2 تا رنگ خریدم اما هر چی به موهام نگاه می کنم دلم نمی خواد به رنگش دست بزنم خیلی خوب و طبیعی شده!!! ابروهام هم که خوب پهن شده کلا دارم به دوران جوونی برمیگردم

باربی من هر روز از کنار پیرایوا رد می شم اما هنوز قسمت نشده برم توش خرید :))))
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
2738
مرسی باربی جون.چرا شرمنده همینکه به فکرم بودی خودش دنیایی ارزش داره عزیزم.
مهرنوش جون مرسی مهربونم.ایشالا مشکل بیکاری همه رفع بشه مخصوصا اونایی که خیلی تلاش کردن واسه درس و دانشگاهشون.
من از پیرایوا خیلی خوشم نیومد ولی قسمت عطر و لوازم آرایش و قسمت شکلات خارجیش بد نیست .
پریناز جان خواهش میکنم . امیدوارم مشکل بیکاری همه حل بشه

منم الان 2 ماه میشه به ابروهام دست نزدم فقط با سایه خطش رو مرتب میکنم و اضافیهاشو خودم برمیدارم پاجه بز شده حسابی
سلام امروز رفتم بنتون یه شومیز وژاکت ویه شلوار مخمل بنفش خریدم الانم دارم صورتمو درمارولر میزنم بدون بی حسی خیلی پوست کلفتم اصلا دردم نمیاد
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
2706