2726
دقییییییییییقا سها جون منم معتقدم که این اختلاف سنی بین بچه ها توی سنین بعد از بلوغ حذف میشه و بزرگه میتونه کوچیکه رو هندل کنه... فقط اگه یکم زودتر به این نتیجه میرسیدم بهتر بود ، حالا هم میگم تا دیرتر نشده تصمیممو بگیرم.
شاینی دوست خوبم :*************** منم به یادتم و محبت ها و کمک هاتو فراموش نکردم .. راستی دیدی بالاخره عروسی برادرم چی پوشیدم و چه شکلی بودم؟!؟!؟
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلی‌ جون تجربه ی‌ه ندارم ولی‌ خوب باشگاه که میرفتم خانمی بود برای افتادگی صورتش ماساژ که میگفت بعد از چند جلسه خیلی بهتر شده ،ولی‌ حتماً قبل از هر کاری تحقیق کن که آسیب‌های رسیده به پوست صورت جبرانش خیلییییییییییی سخته گلم
2728
شاینی جون عکس مژه هم بود که کاشتم

حدیث جون این دختر آن صفحه که عکسشو گذاشتی چه قیافه وحشی و سکسی داره ،،،،،،به نظرم تکه

مرسی‌MANIجون ،خوب زود بچه دار شدن تنها حسنی که داره همینه دیگه من که هر جا دخترم به من میگه مامان همه چند ثانیه ی‌ه نگاه می‌کنن !ولی‌ خوب مسلما پسرم باید بهم بگه مامن بزرگ هههههههههههههههههههههههههههههههههه خودم خنده‌ام گرفت
حدیث جونم همه اش مدل ابروهاش تقریبا عین همه برای من بیشتر شبیه اولیه است! اما فکر کنم برای شما 2 بهتر باشی ولی خیلی با هم اختلاف نداره این مهمه که چقدر ابروهات پر و صاف شده باشه!
ببین منم چیزی رو که روژاان جون در مورد ابروهاش گفت رو عینا تکرار می کنم ابروهای من مدلش 8 بود ولی یه مدت طولانی گذاشتم خوب در بیاد از پشم و پیلی های بالای ابروم برای پرو صاف کردن استفاده کردم البته من یه مدت بالای ابروهامو خرگوشک می زدم که به نظرم واقعا مفید بود! اما اوایل با سایه پر و پهنش می کردم... برو پیش الهام میدونه برات چه جوری خط بندازه که به مرور پهن و صاف بشه!

حالا که بحث بچه داغه .. بچه ها من امسال تا 18 روز دیگه می رم تو 29 سال به نظرتون برام دیر شده مامان شدن؟؟!! با این اوضاع بدی که داریم پیش می ریم حس می کنم تا قبل از 32 سالگی نتونم نی نی بیارم :(
در میان مردمی که می دوند برای زنده ماندن، تو آرام قدم بردار برای زندگی کردن...
لیلی جون این تاپیک راهکارهای عملی و خوبی بچه ها دادن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=207583&postID=12096879#12096879

ولی فکر میکنم ماسک سفیده تخم مرغ+ آبلیمو موثر باشه، البته یه سرچ کن بعد عمل عزیزم

موفق باشی
2706