2733
2734
روژاان جونم مرسی اما ابروهام به پری این مدل نیست خیلییییییییییییییییییی رفتم توش و خرابش کردم به اخری بیشتر میخوره
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدیث جون .. منم دوباره بعد از مدتها ..هوس کرم بکارم ... شما پودری کاشتی؟
میشه .. اگه زحمتت نیست ..یک عکس از ناخنت بزاری ؟(اگه واقعا توی زحمت میوفتی اینکارو نکنیاا

در ضمن برای ابرو ..
من ذاتا ابروهام مدل هشته ( وقتی هشتی مد بود من اصلا دست به ابروهام نمیزدم) ....الان گذاشتم پشم و پیلی های دور ابروهام در اومده( مو نیستنااا ..دقیقا پشم و پیلی هستم و خیلی نازکن) ... و با سایه اکوا قهوه ای به ابروهام مدل میدم
2731
عاشقتم روژان خیلی باحالی (پشم وپیلی) من مدل ابروهاتو دیدم خیلی خوب بود مدابرو زیاد مهم نیست باید یه مدلی باشه به آدم بیاد نه فقط واسه اینکه.مده اون مدلی برداری
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
چه طوری مگی ؟من هم اصلا دنبال مد نیستم به نظرم مدل آبرو باید به آدم بیاد ،نقش بسیار مهمی‌ رو تو زیبایی صورت داره ،،،،با آبرو و پوست خوب میشه ۶۰ در صد زیبایی رو ساخت
با سایه فرم میدم فقط ..توی ابروهام پر ه ( سایه رو با قلم استفاده میکنم که خط نیفته)

===مگی جون از اون عکس قبلیه تا حالا عوضش کردم ...سعی میکنم یه عکس بگیرم ...برات بفرستم ..

قیافه ی من خیلی کلاسیکه ... یعنی نمیشه از یک حد بیشتر روی مد باشم .. از مدهای ابرو ..فقط یک نیمچه بهره ای میبرم
2738
روزان خیلی باسلیقه ای.مااااااااچچچ
اهالی تاپیک خوشتیپا من مایو خوجل میخوام.خب ادم باید تواستخرهم خوشتیپ باشه دیگهه.دوتا مایو داشتم تککک و شیک بود از دبی گرفته بودم الان دوساله شنا نرفتم واسم تنگ شده حالا نمیدونم کجابرم واسه مایو البته دیروز با دوستم رفتیم خیلی مدلای ضایعیی بووود:((
از ماست که بر ماست
خخخخخخخخخ روژااان جونم حتما بکار عزیزمممممممممممم بزار عکس ناخونامو پیدا کنم الانی میزارم البته الان که فرنچ دائمش کردممممممم ازش عکس ندارم عکسا مال قبله

کاشتمم پودری بود یادش بخیییر

این سری رفتم نمیدونم چیکار کرد اما یه لاک زد روی ناخونام و گفت دستامو بزارم تو یه دستگاهی الان که باحاله براق و مرتب

اما فکر نمیکنم الان پودری باشه
99148792879352990082.jpg
دستی شو مرا بگیر لبی شو مرا ببوس دلی شو مرا بخواه بگذار عشق نام دیگر تو باشد... ‌❤💏❤💏❤💏
سوها جون نظر خودمم روی شماره 4 هست

مگی من شیطون تو جلدم بره واسه خوش تیپی دیگه در نمیییاد

در کل بخوام تعریف کاشت ناخن گلاره رو هم بدم چندتا چیزش خوب بود:

1_ پودر کاشتش صورتی بود و ناخن رو طبیعی تر نشون میداد

2_ مایع لیکوئیدش بوی بد نمییاد برخلاف بقیه جاها که بوش میمونه تا چندین ساعت

3_بخاطر رنگ پودر کاشتش نیاز به بیس نیست واسه طراحی

4_ هر مدلی که بگین طراحی بلده

5_ قیمتاش هم منصفانه اس و صد البته بعد از 4 بار ترمیم تخفیف هم میده
مرسی روژاان جونم اما این مدل طراحی ناخن کار قبلیمه

اگه کارشو میخوای ببینی اجاز بده از ناخونام عکس بگیرم بزار الان واست عزیزکم
2706