2410
2553
زیر بغل پسر 5 ماهه من اندازه یه انگشت شصت گلوله شده پر از چرک نمیدونم چیکار کنم هر وقت میخوام بغلش کنم اذیت میشه کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
CafeMom TickersCafeMom Tickers
مال پسر منم همین طور شد...
اصلا نباید دست کاریش کنی...خودش سر باز میکنه و خوب میشه..به هیچ عنوان کاری باهاش نداشته باش..ممکنه حتی تا 2 سالگی بمونه..ولی بیشتر بچه ها زیر 1 سال یا جذب میشه یا خودش تخلیه میشه
هی دِلمـــــــــــ !!! یـــــــــه خواهِــــــــــش ؟؟؟ دیـــــگــه نَخواهـــش ....
تو بیمارستان به من گفتن ممکنه اینطوری بشه که اگه شد اصلا دستکاری نکن و خودش خوب میشه . ولی اگه دکتر بردی اینم یه نشون بده تا خیالت راحتتر شه
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش مال دختر منم از 4ماهگی اینجوری شد اولش خیلی ترسیدیم تا یک ماه ونیم برآمده بود بردمش دکتر گفت از عوارض واکسنه فقط بهش دست نزن حموم میبریش لیف نکش درد هم نداره اگه داشت که گریه میکرد آخرش زرد شده بود پر چرک . یه روز دیدم زیر بغلش خیسه کلی چرک زردرنگ اومد همون موقع بردمش دکتر گفت خودش باید تخلیه بشه اصلا فشارش ندین فقط گاز استریل میذاشتم که لباسش کثیف نشه کمکم سفید و پنیری شد و تا ده دوازده روز طول کشید تا چرکش تموم شد ولی جاش مونده قرمز شده .دکتر میگفت میکروبای سل هستن
برایت من خدا را آرزو دارم
2720
پسر من توی گردنش زد شده بود اندازه یه گردوووووووووو پر از چرک
بعد خودش سر باز کرد و تخلیه شد بعد 3 ماه زیر بغلشم زد اون اندازه یه فندوق بود ولی جذب شد
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
اسمانی جون دکتر پسر منم گفت اگر خودش سر باز نکرد باید بیایی و سرشو یه نیشتر بزنم البته گفت من نمیکنم برو پیش یه جراح عمومی
ولی ماله پسره من بالاخره سر باز کرد
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2714
عوارض واکسن ب ث ژ به دو دسته عفونی و غیرعفونی تقسیم می‌شود که شایع‌ترین عوارض عفونی آن، تورم غده لنفاوی زیربغل و ناحیه گردن است.
در 90 درصد مواقع، غدد لنفاوی زیر بغل متورم شده و 10 درصد باقی مواقع نیز بسته به اینکه واکسن در کجا تزریق شده باشد، متفاوت است.
غدد لنفاوی پس از تورم، 60 تا 70 درصد چرکی شده که اگر خود به خود بهبود یابد، نیازی به ادامه درمان نبوده، اما در صورتی که چرکی شود، باید حتما تخلیه شود.
اگر اندازه این غده بیش از حد بزرگ شود، نیاز به عمل جراحی به وجود آمده و باید برداشته شود.
شیوع آدنیت ب ث ژ 6 درصد بود که ارتباط معنی داری بین بروز آدنیت ب ث ژ و جنسیت نوزاد به دست نیامد، اما بین بروز آدنیت ب ث ژ و وزن زمان تولد و سن حاملگی نوزاد رابطه معنی دار آماری مشاهده شد (05/0>p).
@2bare_man
مرجان خانم پسر منم دقیقا 5 ماهه بود اینطوری شد بیچاره خیلی اذیت میشد یه دکتر سنتی بهم گفت روشو عسل بمال و گاز استریل بذار منم اینکارو کردم یعنی هر روز با آب گرم میشستم و خیلی آروم عسل می مالیدم بعد از دو سه روز خودش باز شد و تخلیه شد و اصلا اذیت نشد تو هم اینکارو بکن زود سر باز می کنه ... فقط دستکاریش نکن و بهتره پیش دکتر هم نبری چونکه اگه دکتر بخاد بازش کنه نی نیت بیچاره خیلی اذیت میشه
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
سلام مامانا. پسر من 1 ماه و 15 روزشه، دیشب دیدم بازوش جایی که بدوه تولد واکسن می زنن و جاش همیشه می مونه یکم باد کرده و چرکی شده، خیلی نگرانم سریع ببریکش دکتر یا طبیعیه؟
شاخه های گل رز همه تصویر تواند و تو ای عشق اهورایی من، روز میلاد تو آغاز نفس های من است.
مرجان خانم پسر منم دقیقا 5 ماهه بود اینطوری شد بیچاره خیلی اذیت میشد یه دکتر سنتی بهم گفت روشو عسل ب ...

سلام عزیزم،من دنبال یه موضوع بودم در مورد غده زیر بغل دحترم که به نظر قبلی شما برخوردم،فک کنم برای بچه ی قبلیتونه،عزیزم منم دخترم پنج و نیم ماهه هست و دیروز متوجه این غده زیر بغلشبغل شدم،شما یادته چه مراقبتهایی کردی؟خیلی نگرانشم

من معجزه را فردی می‌ناممکه می‌شود در آغوششعالم و آدم را از یاد بُرد
2706