2737
2734
عنوان

دستور غذا هاى بدون گوشت !!همه بیاین لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 72133 بازدید | 100 پست
خیلی جالبه
من از خوردن گوشت چندشم می شه
ولی شوهرم همیشه سرزنشم می کنه بابت این موضوع
الانم که باردار هستم بیشتر تشویقم می کنن به گوشت خواری
ولی من خورش ها رو بدون گوشت می خورم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی دستور میرزا قاسمی رو اینجا نگذاشته ؟؟؟ اونم بدون گوشته.....اول بادمجان ها رو کبابی کنید بعد پوستش رو بگیرید کمی دو حبه سیر رو در روغن کمی تفت بدید و بعد بادمجان کبابی ها رو هم تفت بدید و کمی نمک و زرد چوبه اضافه کنید و در نهایت تخم مرغ بشکنید روش البته خیلی نباید هم بزنید و فرم تخم مرغ ها رو خیلی قاطی نکنید .. و می تونید برای زیبایی روی تخم مرغ ها کمی زعفران بریزید....خوشمزه می شه هم با کته هم با نان
یه غذای دیگه بادنجان هم هست که خوشمزه می شه ...اول بادمجان ها را با پوست نصف کنید و وسط نصفه بادمجان را خالی کنید بعد مواد " فلفل دلمه ای و گوجه نگینی شده و قارچ ورقه و ذرت و سیب زمینی نگینی رو که تفت دادید داخل اون محفظه ی خالی بادنمجان بریزید و بگذارید توی فر....خوشمزه و کبابی می شه ووو خوشگل
کوکوی دورنگ هم خوبه ....مایع کوکو سبزی و کوکو سیب زمینی رو آماده کنید...اول یک لایه خیلی نازک مایع کوکو سیب زمینی بریزید توی ماهیتابه با روغن داغ خودش رو که گرفت خیلی نازک مایع کوکو سبزی بریزید...در ماهیتابه را بگذارید تا سبزی هم کمی خودش رو بگیرد و سپس دو باره سیب زمینی بریزید و در را بگذارید...تعداد طبقات به خودمان بستگی دارد هر قدر نازک تر باشد سریعتر می پزد.....یادتان باشد در ماهیتابه را حتما بگذارید تا بپزد
2738
2706