2703
2713
سلام دوستای گلم. من همسرم برای تست اسپرم نمیره و می گه تا ندونم چطور نمونه می گیرن نخواهم رفت. کسی میدونه دقیقن چه اتفاقی اونجا میفته؟ چطور اسپرم رو می گیرن؟ باید حتمن خودارضایی کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

Volume-------4.0
Color-milky
Appearance------cloudy
Viscosity -----decreased
Ph---7.8
Liquefaction time ----20
Sperm concentration…32
Total sperm count….128
Motility after 30 min ……70
Motility after 60 min ……60
Type of motility ….. slow progressive
Wbc …0-1
Rbc----0-1
Epithelial cell …..1-2
Normal morphology …..90
Abnormal morphology…..10
Round cells …..2-3
Place of specimen collection lab-----0-1
Time of specimen collection 18:45
Time of specimen reception 18:45

Comment : sperms agglutination rarely seen .
Normal renges are based on w.h.o criteria 1992

حتما جواب را زود تر بدهید
1- ایا چند سال آینده می توان بچه دار شد
2- الان اقدام کنیم
3- بچه دار نمی شویم
ضمنا دوبار شوهرم عمل واریکو سل انجام داده است
2720
سلام می خواستم ببینم این ازمایش چطوره

color milky
appearance semi turbid
liquefaction 21
viscosity normal
ph 8
sperm count 98.9
abnormal forms 15
motility 95
repid progression 90

5 progression slow
no progressive motility 5
w.b.c 2-4

آدمهای دنیای من!

فعل هایی را صرف میکنند که برای شان صرف داشته باشد...
2714
غزل جون اگه آزمایشگاه نزدیک باشه که بتونین نمونه اسپرم رو تا 10-15 دقیقه برسونین آزمایشگاه بهتون ظرف مخصوص رو میدن و میاد خونه نمونه رو میگیره در ضمن برای گرفتن نمونه از نزدیکی نباید استفاده بشه و از 3 روز قبلش هم بهتره نزدیکی نداشته باشین تا میزان اسپرم در حالت نرمالش باشه ، خلاصه که کسی نمونه رو نمیگیره از شوهرت خودش و یا با کمک شما باید این کار رو بکنه پس جای نگرانی و استرس نیست
سلام به همگی کسی از جواب ازمایش سر در می اوره خواهش می کنم به من واضح توضیح بده خیلی خیلی ممنون می شم تا تونستم دقیق نوشتم تا جواب کاملی بگیرم
test Result unit reference valu flag
SEMinal fluid..............................................................0000000000000
volume...................5.5............................ml....................1.5-5
apperance................................................................gray-white
viscosity......................................................................normal
ph..................7.5..................................................7.2-7.5
liquefaction..................30....................................min.............15-30
sperm count/ml..................102........................million...................60-150
abnormal forms..................5...........................%..........................0-25
pin-head..................2...........................%..........................0-15
giant-head.................3.............................%......less than20% high
motility................................................... ................ 0-0
non motility............................................................................70
grade I..............................................................................2
grade II.............................................................................3
grade III..........................................................................10
grade IV..........................................................................15
R.B.C...........................................................................0-1
W.B.C..........................................................................1-2
2706