2726
عنوان

******** تورو خدا برای شفای پسر 4 ماهه ام دعا کنید................

| مشاهده متن کامل بحث + 47949 بازدید | 673 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز پستتو نخوندم ولی نخونده امیدوارم بحق بزرگی خدا پسر گلت هر مشکلی داره بزودی رفع بشه و دلت شاد شه توکل بخدا کن همه چیز درست میشه
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده ...

قربون اون قیافه معصوم بچت بشم خدایا بحق بزرگیه خودت به حق هر چی ادمه خوب بوده و هست این بچرو شفا بده بخدا انقدر ناراحت شدم که خدا میدونه عزیزم قران زیاد بخون بهش فوت کن ایشالا بخیر میگذره
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده ...

2728
ممنون از همگی برامون دعا کنید

امیدمون به خداست

12 بهمن میبرمش آزمایش

برامون خیلی دعا کنید
برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
دعا کنید خدا بهمون رحم کنه

انشاله 15 بهمن میام و خبر سلامتی و شفای پسرمو توی کلوپ و این تاپیک میزنم
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
مامان رادوین من همیشه توی فکرت هستم . خدا به حق علی (ع) زودتر پسرت رو شفا بده به خدا هروقت تایپیک هات رو می خونم اشک تو چشمام جمع می شه.....

انشا ا.. به زودی خبرهای خوب ازت بشنویم..
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
رادوینو 12 بهمن میبرم آزمایش

5 شنبه آینده

برامون دعا کنید خدا بهمون رحم کنه

و پسرم شفا بیره

15 بهمن نتیجه آز میاد
2706