2733
2739
عنوان

******** تورو خدا برای شفای پسر 4 ماهه ام دعا کنید................

| مشاهده متن کامل بحث + 47949 بازدید | 673 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
><

ختم قرآن 20 روزه از همین جمعه(فردای اربعین)

لیست را میچینیم

هر روز مشخص میشه که هر کسی از کجای قرآن را باید بخونه

ولی روزی 30 صفحه قرآن یعنی یک جز و نیم قرآن باید خوانده شود

تا نهایتا توی 20 روز هر شخص کل قرآن را ختم کند

حتما حتما حتما به این کلوپ مراجعه کنید:

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=16850

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم...
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
انشالله به زودی زود بیای اینجا و خبر خیلی خیلی خیلی خوشحال کننده ای بهمون بدی از ته دلم برای تو پسر نازت دعا می کنم
من خواهرم تو یک سالگی به دارو حساسیت داده بود گلبواش خیلی خیلی رفته بود بالا خیلی بیمارستان بستری شد تا خوب شد انشالله که مال این بچه هم یه چیز ساده بوده باشه که دیگه تموم شه تا عمر داره اثری ازش پیدا نیاشه.
نی نیت رو بسپر به فرشته های خدا . اونا خوب مواظبت می کنن . دلت رو قرص و محکم کن . یه دفتر بردار هر روز توش بنویس اینجوری
*خدایا ازت متشکرم که نی نی منو سالم نگه داشتی و تمام بیماریها رو ازش دور کردی.
* خدایا ازت متشکرم که نی نی خوشگل و سالم و نازی دارم
*خدایا ازت منشکرم که جواب ازمایش پسرم نرماله نرماله
.....تا می تونی هر روز از این جملات بنویس فقط مثبت باشه نه اینکه بنویسی خدایا ممنونم از اینکه بچمو مریض نکردی (افعال جمله هات مثبت باشه نه منفی -اولشون هم نشکر از خدا باشه )
* من می خوام به خواست و لطف خدا جواب ازمایش پسرم نرمال باشه
*ذلم به لطف خدا قزص هست که جواب ازمایشش نرمال و طبیعیه .مطمین باش انشالله تاثیر میذاره
اگه حوصله داشتی یه کار دیگه هم هست بکنی بد نیست من نتیجشو البته تو چیزای ذیگه دیدم
نمی دونم به این چیزل اعتقاد داری یا نه ولی اگه خواستی بگو برات بنویسم
امشالله پسرت دیگه خوبه خوبه

2738
مهتا جون بگو دوست دارم حرف هاتو

و اعتقاد هم دارم بگو
....................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
فامود جان چشم برات دعا می کنم حتما

انشاله همه چیز درست میشه
سلام مامان ۶۵
الان دارن اذان میگن من دلم شکست و برات از ته دلم دعا کردم به همین وقت عزیز و به حرمت اربعین امام حسین به زودی زود از پریشونی دربیای.
یه کادر رنگی ۰اون رنگی که دوست داری) بردار به شکل دایره ای ببر
توش با مداد چند قسمت کن مثل پیتزا
اونوقت هر قسمتش رو یه چبزی که دوست داری بنویس با یه عکس بچسبون
مثلا عکس از روزای قشنگی که با پسرت داری - یا هر عکسی که فقط برای خاطره خوب از سلانتی پسرت داره کنارشم یه جمله قشنگ مثل همون جمله ها بنویس با خط قشنگ یا هر جوری که برات جذاب تره .مهم اینه که واسه خودت خیلی جذبه داشته باشه
هر قسمتش رو یه چیز و یه جوری ابتکار به خرج بده و درست کن .می دونم که الان برات از سلامتی پسرت چیزی مهم تر نیست پس همه قسمتاش رو با سلیقه خودت تزیین کن از عکس از جمله از نقاشی یا از عکسهای مجله که این حس سلامتی پسزت زو برات زنده می گنه و برات واقعی تر می کنه هم می تونی استفاده کنی
می تونی به ۴-۶ هر چند قسمت که لازم داری تقسیم کنی و تووش رو پر کنی بعد هم بذاری یه جایی که همش جلوی چشمت باشه و با دیدنش هی برات مرور بشه
سعی کن جلوی چشم دیگران نباشه تقریبا مخفی نگه دار.خودت و شوهرت مهمه که اونم بهش اعتقاد داشته باشه اگه نداره از اونم مخفی نگه دار
واسه من این چیزایی که گفتم تو یه موارد دیگه اساسی جواب داد که حودم باورم نمیشد
تو هم امتحان کن خوبه
در ضمن جملاتی مثل خدایا ازت ممنونم که پسرم سلامته سلامته رو با خودت بلند بلند وقتایی که تنهایی یا با شوهرت هستی تکرار کن بلند بلند.
انشالله که پسرت خوبه خوبه . با این دعاها هم معجزه میشه . اگه خدا بخواد واسش مثل یه بشکن زدن میمونه .توکل به اون کن
منتظر خبرای خوبت هستم.

مامان 65 عزیز امروز صبح مراسم اربعین بودم اولین دعام تو امن یجیب ها رادوین جون بود فقط به این فکر کن که پسرت خوب شده شک نکن ببین کائنات چکارها که نمیکنن ...
زبان استخوان ندارد ولی به راحتی استخوان میشکند
واییییی که حالم خیییییلی خراب شد الهی به حق این روز عزیز خدا به تو مادر مهربون نگاه قشنگشو بندازه من برا نی نیه گلت 5 تا ایت الکرسی خوندم هر کی می تونه تو رو خدا بخونه ما هممون مادریم
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست.دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است.
2706