2703
2553
سلام دوستان
من یکساله منتظر نی نی هستم .مشکلی هم نداریم یکی از دوستام گفت بهت چله افتاده ،از مامانم پرسیدم گفت آره ما هم قبول داریم حالا نمیدونم چطوری باید چله بری کرد البته اینو بگم ما اصلا خرافاتی نیستیم ولی مامانم میگه این یه مورد رو قبول دارم ........
روز عقد من خانمی بود تو مجلس که هنوز 40 روز از عقدش نگذشته بود و همچنین فردا صبح عروسیم شوشو منو تنها گذاشت دوستم میگه به خاطر همین چله افتاده ..........نظر بدین .....از مادربزرگ هاتون کمک بگیرین ......ممنون والتماس دعااااااااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من خودم خیلی به این حرفا معتقد نیستم ولی دختر دائی من 4 سال بچه دار نمیشد هرچی دکتر میرفت میگفتند مشکلی نداری رفت پیش یه آقائی که سرکتاب باز میکنه بهش گفته بود چله عروس بهت افتاده ....اولا که توکل کن به خدا بعد هم اگه اعتقاد داری دو تا چله هست یکی چله عروس یکی هم چله زائو ...کسی که زایمان میکنه میگن باید بری تو رختخوابش بشینی تا چله برطرف بشه یا چله عروس هم باید شب عروسی بری تو تختشون دراز بکشی...ولی بازم میگم توکل کن به خدا شاید یه صلاحی هست که تا حالا نشده مطمئن باش هر وقت صلاح بدونه یه نی نی ناز میزاره تو بغلت ...همین دختر دائی من الا که الحمد الله دو تا بچه داره میگه من اگه همون اول بچه دار میشدن قدرشون نمیدونستم چون خیلی کم حوصله هست و دختراشم ماشاالله شیطون
2714
ممنون دوستای گلم که راهنمائی کردید ............ دو روزه فکرم خیلی مشغوله وانجام دادنش که ضرر نداره میخوام انجام بدم ........راستی میشه به شوهرم هم چله افتاده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستون دارم و التماس دعاااااااا
فکر نکنم درست باشه.چون تو عقد خیلیا پیش میاد که خانومایی باشن که 40 روز از عقدش بیشتر نگذشته.این حرفا رو بریز دور و توکلت فقط به خدا باشه.اینایی فکراییه که شیطون تو ذهنت می ندازه که ناامیدت کنه.
Lilypie Pregnancy tickers
2706