2726
عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310076 بازدید | 309 پست
ایلا جون سلام شما دخترتون را گستره گذاشتید؟ کلاس چندمه؟ جسارتا شما منزلتون کجاست تا کجاها سرویس داره چون من ممکنه امسال جابجابشم الان تهرانپارس نیستم الان پیروزی هستم ولی دارم تو شرق تهران دنبال خونه میگردم میخام بدونم برا کجاها سرویس داره ببینم میتونم اونجا دنبال خونه باشم در ضمن مدرسه اگه سایت داره برام بفرست در هر صورت من شنبه ساعت 6 تو سایتم خوشحال میشم اگه شمام باشی
عزیزم من بچم کلاس اوله یعنی میره کلاس اول. منزلمون هم دروسه. من شمارمو برات ایمیل میکنم تلفنی بهتر میتونیم حرف بزنیم شما فردا یعنی شنبه با من تماس بگیر هر سوالی داری در خدمتم.
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونم که شهریه خرد امسال برای پیش دبستانی 3800 بوده .مامان شقایق جون من خودم تهرانپارس زندگی میکنم حرفهای ضد ونقیض زیادی در مورد مدارس اینجا شنیدم ولی باز هم از مدرسه یاس فلکه سوم تعریف بیشتری میکنند.ایلا جون من دخترم نه بیش فعاله و نه منزوی ولی چیزایی که از تکریم شنیدم ودیدم خیلی بیشتر به معیارها و انتظارات من از مدرسه نزدیکتره امیدوارم که همونی که گفتن وشنیدم باشه ولی باز هم اگه نبود سال دیگه امکان جابجایی وجبران هست.ولی اونجا به جای کلاسهای سوارکاری وتیراندازی خیاطی واشپزی و نجاری و... با بچه ها کار میکنند.
ایلا جون تا تکلیف خونمون معلوم نشه نمی تونم کاری کنم راستش داریم برای مهاجرت اقدام میکنیم خیلی برنامم قاطیه خودم هم درگیر پایان نامه هستم احتمالا فعلا میذارم یک مهدی که پیش داره تا سال دیگ ببینم چی میشه
آره عزیزم مامان هستی جون میدونم تکریم تکیه اش روی مهارتهای زندگیه . امیدوارم از سوال من ناراحت نشده باشی عزیزم من از تکریم بدم نیومد فقط چون به قول شما ثبت نامش ریسکی بود من ننوشتم اونجا چون بچه ی من پیش دبستانی نیست و کلاس اوله و جایی برای جبران ندارم . میتونی به این تاپیک هم سر بزنی تا نظر منو راجع به این مدرسه بدونی من این متنو قبلا نوشتم و ربطی به الان و حرف شما نداره ضمن اینکه ایده آلهای افراد راجع به مدرسه با هم خیلی فرق داره عزیزم هرکسی براش یک سری معیارها مهمند . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=34615&postID=1926859#1926859
آره مریم جون پس حالا که اینطوره بیا با هم یه مدسه ی مختلط بزنیم!!!!! (چشمک). مریم جون یه خانمی هست به نام تسنیم جون که اطلاعاتی راجع به مدارس میخواد و اتفاقا بچش پسره اگه میشه به این تاپیک برو و راهنماییش کن مرسی عزیزم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=34615&PageNumber=1
خدا رو شکر که موفق شدی یه سوال دیگه مدرسه دو زبانه سعادت اباد رو چیزی ازش میدونی تو غرب تهران چه مدرسه ای از همه بهتره که مذهبی هم نباشه ما و هم دریاب من برای دوستم میخوام دوست دارم کمکش کنم دخمل خودم تازه شش ماهش هست هنوز به اونجاها نرسیده اما خوب ادم باید برنامه ریزی کنه برای خودم هم بد نیست بدونم چون خودم هم غرب تهران هستم
شیرین جون این مدرسه ای که میگی رو از همون تبلیغات زیادش میشناسم و چیز بیشتری راجع بهش نمیدونم. اما راه رشد شهرک غرب از نظر آموزشی خیلی خوبه. تو اشرفی اصفهانی هم یه مدرسه ی خوب هست که فکر کنم اسمش مبینا باشه دوستتون بچه اش چه مقطعیه؟
2706