2703
2553
عنوان

بهترین دبستان دخترانه را کی می شناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308214 بازدید | 309 پست
سلام به مامانای مهربون
من تدریس خصوصی انجام میدم از اعضای قدیمی نی نی سایتم به خاطر علاقه ای که به اینجا دارم تصمیم گرفتم برای بچه های عزیزتون از تخفیف ویژه استفاده کنم اگه نیاز داشتید من در خدمتم.
برای دوره ابتدایی و راهنمایی تمام دروس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بنظر من بهترین دبستان دخترانه سوده در اشرفی اصفهانی چون هم إمکانات ورزشی بی نظیر تنها مدرسه ای که پاتیناژ داره (اسکیت روی یخ) هم اموزشش واقعا هوشمنده هر دانش أموز یک کامپیوتر شخصی داره و معلم با محتوای کامپیوتری به دانش اموز اموزش میدهد
بنظر من بهترین دبستان دخترانه سوده در اشرفی اصفهانی چون هم إمکانات ورزشی بی نظیر تنها مدرسه ای که پاتیناژ داره (اسکیت روی یخ) هم اموزشش واقعا هوشمنده هر دانش أموز یک کامپیوتر شخصی داره و معلم با محتوای کامپیوتری به دانش اموز اموزش میدهد
مامان ناز جون دختر منم سوده میره.کلاس دومه.دختر شما کلاس چندمه؟
معلم های خوب سوم رو می شناسی؟
از آموزش زبان انگلیسی و کامپیوتر راضی هستی؟
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
2714
ممنون مامان ناز جون از توضیحت.
اخلاق خانوم شفیعی خوبه؟مهربونه؟
خوب درس میده؟؟؟
بچه ها دوسش دارند؟
ببخش انقدر سوال می کنم.دارم برای کلاس سوم تحقیق می کنم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
مامان ناز عزیز تبلیغات برای یک موسسه خوبه ولی تا اندازه ای که واقعیت داشته باشه سوده در حال حاضر سالن پاتیناژ نداره و این برنامه هنوز در حد صحبت هست و هنوز عملی نشده و از نظر زبان انگلیسی هم ضعیف عمل کرده تا به اینجا البته سال به سال در حال بهتر شدن هست اما نمیشه گفت بهترین مدرسه س
سلام

دوستان دخترم سال دیگه کلاس اولیه ممنون میشم اگه هرکدوم از سوالهای زیر رو میدونید جواب بدید

کسی مدارس خوب دخترونه منطقه 6 رو میشناسه ؟؟؟

در مورد مدارس هیأت امنایی چی میدونید ؟؟ ثبت نام تو اون مدرسه ها سخته ؟؟

مدرسه دخترونه (هیأت امنایی) ایمان حدودای میدون فلسطین چطور مدرسه ایه ؟؟

یاسمین 3 عزیز دختر شما هم که سوده میره پس شما هم مثل من جز خانواده سوده هستیم پس فکر میکنم شما هم مثل من دنبال بهترین مدرسه برای دختر گلم بودید که سوده را انتخاب کردید در مورد پاتیناژ حق با شماست انشاا... که امسال خوش قول باشند
2706