2703
2553
عنوان

کسی راجع به قرصای جلوگیری پاسمین و روکین اطلاع داره ؟!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21924 بازدید | 21 پست
ببین رها جان دکتر من اول بهم سیپروترون کامپاند داد8تا خوردم داشتم میمردم به شدت افسردگی گرفته بودم هر شب با گریه میخوابیدم دوباره روز 8رفتم دکی گفت اگه قطع کنی خونریزی میکنی به جاش بهم یاسمین داد
گفت داروخانه نداشت روکین بگیر مشابه ایرانیشه ولی عوارضش زیاده
که بازم یاسمین کوفتی رو خوردم اونم8تا موهای زائد در اوردم از قبل بیشتر و روز 16بعد از پری بودم که دوباره پری شدم
حالا این دوره قراره مدروکسی پرستوژن بخورم تا مرتب بشه
قبلا هم مدروکسی پرستوژن خوردم مرتب میشه ولی اونم موهای زائدزیر چونه در میاری
یه بارم زیره سیاه امتحان کردم روزی دوقاشق میخوردم بازم پریم مرتب شد ولی جاریم گفت زیاد بخوری کیست میاره رحمت
دیگه نخوردم
میگن رازیانم خوبه که امتحان نکردم فعلا چون نمیخوام اقدام کنم همین قرصا رو میخورم تا ببینم چی میشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم مدروکسی پرستوژن یه قرص دیگست با ال دی فرق میکنه ال دی دوره هاش مثل یاسمین و بقیه قرصای جلوگیری 21 روزه است اما مدروکسی پرستوژن از روز 10 پری تا 10 شبه
و مدروکسی پرستوژن رو برای بعضی از خانما که رحمشون ضعیفه هم تجویز میکنن که بچشونو بتونن تو رحمشون نگه دارن عزیزم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
دوستان مراقب باشید ... مصرف یاسمین در آمریکا ممنوعه. به خاطر عوارض شدیدی که روی کبد و قلب داره. من خودم چندماه به جای ld یاسمین خوردم. اتفاقی از عوارض یاسمین مطلع شدم.
با مصرف قرص ها اگر فراموش نشوند به احتمال 98 درصد از بارداری جلوگیری میشه ولی باید مرتب باشه دیگه و اینکه نمیشه 2 تا LD بخوری بعد یه دفعه به یاسمین تغییرش بدی . هر دوره یه مدل قرص و در صورتی که قرص رو عوض میکنین تا 1 ماه از روش دیگه ای هم برای جلوگیری استفاده کنید
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2720
راستی اینم بهت بگم این قرصا چون همگی هورمونیه چاق کننده هستن باید همراه با خوردنش حتما ورزش کنی والا غیر شکم مشکلات زیادی رو برات به همراه داره
یه جایی از سایتم خوندم بعضی از خانما از پیاز درمانی نتیجه گرفتن که من امتحان نکردم