2726
عنوان

مول ناقص؟؟

47957 بازدید | 291 پست
سلام دوستان من دوتا سقط داشتم که دومی مول ناقص شده بود کسی شرایط منو داشته حالا یه سال ازش میگذره میخوام چند ماه اینده اقدام کنم کسی مثل من بوده خیلی نگرانم اینبارم تکرار شه
خدا جون امسال دلمونو شاد کن وحاجتمو براورده.دوستان میشه یه صلوات برای رفع مشکلاتم بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا که حالا اگه تایپیک میزدم خیانت شوهرم یا مادر شوهر یا نمیدونم چی چی همه سرازیر میشدن اینجا
خدا جون امسال دلمونو شاد کن وحاجتمو براورده.دوستان میشه یه صلوات برای رفع مشکلاتم بفرستید
علتشو نفهمیدی ؟چقدر بعد باردار شدی مول ناقص بود؟ و رو خدا منو از نگرانی در بیار
بعد از مول دوتا سقط داشتی؟منم کورتاژ شدم وتا اینکه بتام زیر 10 شه هفته ای یه بار ازمایش دادم حالا یه سال ازش میگذره . ن دقیقا متوجه صحبتات نشدم گلم
اها متوجه شدم .
حالا بهنظرت من این بار دیگه برام تکرار نمیشه

ازمایشامم خوب بوده فقط تیروید داشتم
بهار کوچولو جون
حاملگی مولار یعنی حاملگی که ساک بدون جنین تشکیل بشه.
اینم یکی از مشکلات سقط های اخیره.
نگران نباش دوست من یه حاملگی مولار داشت
یه دونه خارج از رحم
سومی واسش مونده یه پسر که از دیوار راست بالا میره
شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد.
قربونت برم خدا نی نیتو برات حفظ کنه وقتی به نی نیت شیر میدی برای منم دعا کن سارا جون
2706