2703
2553
ماندانا جون من به پسرم می دم و راضیم پسرم خیلی بد غذاست از وقتی مرتب بهش می دم غذا خوردنش خیلی بهتر شده

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو ماهه به دخترم میدم؛تو اشتهاش اثری نداشته؛دخترم اصلا غذا نمی خوره؛ولی قدش تو یک ماه دو سانت بلندتر شد
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2456
بریسا جان شربت سندروس رو باید بعد از غذا داد یا فرقی نداره؛بعد میخوام بدونم جون توش آهن هست،باید یک ساعت قبل و بعدش شیر نخوره؟شما جقدر میدی به نی نیت؟و شما قطره آهن هم جدا میدی؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
من واسه دخترم خریدم.ولی به خاطر طعمش نمیخورد.خیلی بد طعمه.کاکائوئیش.
سانستول خیلی عالیه.کیندر هم خوبه.خوش طعم هم هستن
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
بله ماندانا جون؛میتونی بدی؛دختر من از 11 ماهکی میخوره
2714
نیکی جان و بقیه دوستان

ببخشید اشتباه شد؛دو سانت قدش تو یک ماه بلند شد؛نه ده سانت؛نمیدونم جرا به جای "و‏"‏ ، "ه‏"‏ شد‏!‏
خواهش می کنم ماندانا جون
2706