2703
2553
من برای رفلکس پسرم رانیتیدین می دادم. الان با نظر دکتر می خوام موتیلیوم هم بدم. دکترش میگه سه بار در روز و نیم ساعت قبل از غذا. میشه بگید شما چند بار در روز موتیلیوم به دلبندتون میدید ؟ و اینکه چه مدت دادید تا رفلاکس کامل خوب شد؟
سلام
منم دخترم رفلاکس خیلی شدید داشت
دقیقا یه مدت راینیتیدین دادم و بعر موتیلیوم
من هر 12 ساعت میدادم

ولی بعد از یه مدت قطعش کردم چون متوجه شدم عوارض خوبی نداره(موتیلیوم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مامن آوا جون
البته پسر من الان دوسالشه و رفلاکسش از نوع نوزادی نیست. احتمال زیاد دختر گلت به چیزی حساسیت داره که رفلاکسش کنترل نمیشه با قطع اون ماده غذایی ( یعنی خودت نخوری البته اگه شیر خودت رو می دی) رفلاکسش کنترل میشه. معمولا بچه های رفلاکسی به شیر گاو حساسیت دارن. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر دختر گلت خوب شه
من تقریبا یک ماهو نیم 12 ساعته سه ونیم سیسی میدادم.هیچ فایده ای نداشت خودم قطعش کردم. رانیتیدینم همینطور اونم قطع کردم.الان امپرازول میدم خداروشکر بهتره
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2714
مامان آروین جون
به خاطر احتمال آلرزیش خودم لبنیات و خیلی چیزا رو نمیخورم شیرخشکم آپتامیل پپتی میخوره اما فایده نداره به خدا خسته شدم
البته رشدش خوبه
امپرازولو میریزم تو قاشق چایخوری از شیر خودم میدوشم روش وقتی جیغ میزنه میریزم ته حلقش بعدم سریع ممه رو میچپونم تو دهنش
پسر من الان 13 ماهشه...ریفلاکس معده داشت از 2ماهگی تا 9 ماهگی شربت رانیتیدین و موتیلیم هر 8 ساعت میخورد... خدارو شکر از 9 ماهگی خوب شد ... دیگه دارو نخورد.
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
آخیی مامان آوا جون گریه بچه ها مامانا رو داغون می کنه. خصوصا اگه نفهمن از چیه. دعا می کنم زودتر خوب شه ولی اینکه می گی وزن گیریش خوبه خیلی عالیه یعنی مشکل خیلی حاد نیست. اگه واقعا آلرژی باشه باید رژیمت خیلی سخت باشه حتی یه دونه بیسکوییت این بچه ها رو بهم می ریزه. تا حالا امتحان کردی اگه فقط شیر خشک تنها بخوره حالش بهتر میشه یا نه؟

مامان حافظ جون خدا رو شکر که زود فهمیدی و به داد بچه رسیدی . رفلکس پسر من خیلی پنهان و آزاردهنده بود
( فقط گرفتگی بینی در شب بود) و دکترا علائمش رو با آلرژی اشتباه می گرفتن البته آلرژی هم داره. ولی خدا رو شکر از وقتی داروی رفلکس می خوره از این رو به رو شده بازم خدا رو شکر می کنم.

مریم جون ممنون از جواب دقیق و کاملت
2706