2726
سلام مامان آروین جان.متاسفانه حافظ از اون شب خیلی بدتر شده. همش تو خواب گریه میکنه و سینمو نمیگیره.روزهام خیلی کم شیر میخوره.نکنه واقعا بخاطر اون قطره اس؟؟بعید میدونم اخه چه ربطی داره؟آروین جان چطوره؟خوابش بهتر شده؟
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مامان حافظ جون
مگه بیشتر از 5 قطره دادی؟ نه عزیزم یه بار دادنش هیچ تاثیری نداره. پسر دوست من سه ماهش بود رفلاکس شدید یک ماه داد کامل خوب شد. الانم تپل تر از پسره منه. منظورم که به بچه های کوچکتر هم می دن.
اما اینکه سینه ات رو نمی گیره شاید گوش درد یا گلو درد داره. شایدم یه غذای جدید خوردی. نمی فهمی دلدرد داره یا مثلا گلوش درد می کنه؟؟ دکتر هنوز نرفتی معاینه اش کنه شاید اصلا مشکل یه چیز دیگه است گوشی دندونی چیزی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آروین با دو بار موتیلیوم خوردن رفلاکسش خیلی بهتر شده گوش شیطون کر یعنی تقریبا دیگه علامتی نمی بینم اما دستشویی زیاد می ره و معده اش بیشتر از قبل کار می کنه؟

راستی حافظ نفخ نداره؟ وقتی گریه می کنه می فهمی چیزی داره توی دهنش میاد یا نه؟ شکمش رو می مالی آروم راحت تر نم یخوابه؟ قبل از دادن متو... دارویی بهش می دادی؟ موتیلیوم یا رانیتیدین؟ اونا رو قطع کردی یا هنوز می دی؟...
شاید داره دندون در میاره؟ انگشتت رو بکن توی آب نمک لثه اش رو ماساژ بده .
چقدر سوال پرسیدم. !!!
5قطره دادم فقط یه بار.
مامان اروین جان مشکل من اینه که هیییییچ وقت نفهمیدم حافظ چرا اینقد گریه میکنه. حتی یه بار نشد بفهمم. اخه حافظ در هر صورت ناارومه. نه با دادن دارویی،خوردن یا نخوردن غذایی،...هیچ فرقی نکرد. از همون اول تولدش.این دکترها هم که هیچی نمیفهمن.گوشش مشکلی نداره. همه چیو امتحان کردم. خیلی غصه دارم.اخه این چشه؟ارزومه یه شب 1 ساعت پیوسته بخوابه. لااقل مامانی دیگه میفهمن بچشون چه مشکلی داره.
2728
زانتاک رو از داروخانه تبسم توی فلکه چهار راه تهرانپارس خریدم همه داروهای خارجی رو داره واسه من انگلیسی هستش
مامان آروین مال ما انگلیسی هست نگران نباش
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
مرسی مامان مانی
خیلی لطف کردی .

مامان حافظ جون
خیلی ناراحت شدم. من یادمه آروین هم تا یک سالگی شبا بد می خوابید و همش شیر می خورد. متاسفانه منم نمی فهمیدم از چیه. البته الان می دونم همش بخاطر آلرژی و رفلاکس بوده. دکترا هم خداییش اصلا مسئولیت و دلسوزی حالیشون نیست. من هر چی می کشم از این دکتراست. فقط خودت می تونی با دقت به حالت های بچه متوجه مشکلش بشی.
راستی از آروین بگم که با 2 بار موتیلیوم دادن وضع معده و رفلاکسش خیلی خوب شد اما روده اش داغون شد. مدام نفخ داره. از فردا دوباره یک بار در روز می دم. ای کاش یه دکتر خوب و مطمئن پیدا می کردم و می بردمش. دیگه از بس دکتر عوض کردم خسته شدم .
مامان آروین جون عزیزم
از کجا میفهمی نفخ داره؟چرا من هیچی نمیفهمم؟خیلی مامان بدی ام. بیچاره پسرم.
دیشب خواستم بهش یه کم عرق نعنا بدم ببینم بهتر نمیخوابه.اخه تا حالا بخاطر رفلاکسش نداده ام.اما هرکار کردم نخورد. تازگیها اصلا دارو نمیتونم بهش بدم. شما چجوری دارو میدادی تو این سن؟
راستی یک نفر به ما دکتر زالی متخصص گوارش رو به ما معرفی کرد وخیلی تعریف کرد. البته متخصص نوزادان نیست ولی دوستم خیلی راضی بود. چون تهرانه من نتونستم بیام. حالا شما یه تحقیق بکن برای آروین جون.اگه خواستی از دوستم بپرسم ادرسش کجاست
سلام٠ دختر ٦ ماهه منم رفلاکسیه از دو ماهگی رانیتیدین میدادام. به تجویز دکتر معتمد حدودا یک ماهه موتیلیوم و رانیتیدین روزی ٣ بار میدم اوایل به موتیلیوم جواب داد و رفلاکسش واقعا هوب شده بود اما الان دیگه خیلی اثری نداره ٠ فعلا ٢بار در روز بهش دارو میدم٠ خدا رو شکر فرنی بدون شیر خیلی بهش ساخته اما کافیه یکمی شیر خشک توی فرنیش بریزم همه رو بالا میاره٠ به علت حساسیتش اپتامیل پپتی و نان اچ ا رو امتحان کردم که هر دو رو بالا میاره به نظرتون چه شیر خشکی ممکنه بهش بسازه ببلاک اچ ا خوبه؟
مامان حافظ جان خوب حتما نفخ نداره بچه وگرنه مطمنا متوجه میشدی0 دختر منم واقعا بیقرار بود تا 4 ماهگی فقط تو بغلمون بود تا یه کمی اروم بشه جوری که منو باباش عمرا به بچه دوم فکر کنیم0 الأن هم یه ساعت هایی ارومه و خیلی وقت ها هم نااروم0 کاش میشد بیای تهران پیش یه متخصص گوارش 0
مامان حافظ جون
شما یه مامان فوق العاده ای که اینقدر نگران حال فرزندتی. راستش بچه داری فقط تجربه است. متاسفانه من خیلی دیر متوجه مشکل آروین شدم بخاطر همین الان از اونوری افتادم و باورت نمیشه گاهی شبا بیدار می شم نفس کشیدنش رو هم چک می کنم... اینجوری اصلا خوب نیست . همیشه می گم کاش خدا یه زبون به این بچه ها می داد تا می گفتن خداقل کجاشون درد می کنه؟ ...
عزیزم اگه حافظ نفخ کنه حتما می فهمی هههههه چون یا سرو صدای زیادی می ده که خیلی بد نیست و ایراد نداره یا بدون صدا بو خونه رو بر می ذاره که این یکی خوب نیست یعنی یه مشکلی هست. ببخشیداینقدر دقیق گفتم.

آتی جون
اگه حساسیت به شیر گاو داره نئوکیت و نوترامیژن رو باید بدی با نسخه دکتر و شناسنامه از هلااحمر
مامان حافظ جون دکتر زالی دکتر گوارش اطفال که نیست فکر کنم ما باید بریم پیش متخ..... اطفال؟
راستی من که همون اول گفتم امپرازول پسرم نمی خوره باز حافظ مردانگی می کنه می خوره. ولی کلا آروین شربت رو خوب می خوره اما این رانیتیدین بد تلخه. خودم بعدش به تکه نبات کوچولو بهش می دم که زده نشه گاهی کلی ذوق می کنه گاهی هم فقط بعدش آب می خوره.

دوستان یک اتفاق عجیب برای آریا افتاده امروز اصلا بالا نیاورده
می ترسم به کسی بگم چشم بخوره

معجزه شده ؟یا یه دلیلی داره باید بگردم پیدا کنم..........

من امروز صبح برای سرگیجه رفتم دکتر و یه
آمپول بتامتازون زدم

احتمال میدم از اون باشه وارد شیر شده

من حاضرم هر روز بزنم استخونامم پوک شه بچم خوب بشه

میام بازم خبر میدم .........
2706