2726
راحله اینجایی؟
دکتر گفت تشنج بخاطر امپرازول بوده؟اخه تو عوارضش که ننوشته تشنج.رانیتیدین و موتیلیوم میدی الان؟
هوراد چند بار بیدار میشه شبها؟روی هم رفته چند ساعت میخوابه؟
ببخشید اینقد سوال پرسیدم
حافظ دیشب 1.5 ساعت فقط خوابید.
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان آروین
آوا این سری که تست پوستی دادتست پرو تئین گاویش منفی شد فقط خرما - میگو - و افزودنی مثبت شد
و الان داره ماست میخوره
این یعنی به امید خدا یه روز همه کوچولو ها خوب میشن..............
آوا دل درد نمیشد
بیشتر حالت سرماخوردگی داشت و بعد تب میکرد
خدا روشکررررررررررررررررررررررررررررر مامان آوا
نمی دونی چقدر خوشحال شدم. انگار آروین خوب شده. خدا رو شکر. راستش من خیلی به آوا فکر می کردم اینکه توی مدرسه یا پیش دبستانی بچه ها رو که نمیشه رژیم شیر و بستنی داد. خدا روشکر صد هزار مرتبه. بقیه چیزا خیلی مهم نیست میشه نخورد. ممنون از خبر خیلیییییییییییییی خوبت

نانی
آب به رو چه جوری می گیری؟ آّبی نداره که؟؟!!!!!!!!
2728
مامان حافظ جون عجب چیز جالبی ساختیییییییی افرین
همسری که اومد عکسو نشونش میدم شاید ما هم بتونیم بسازیم
هوراد روزها دو بار هر بار حدود ا تا 1 و نیم ساعت میخوابه

شبها هم 10-15 بار بیدار میشه....دیشب فک کنم 15 بار بیدار شد.شبها از ساعت 11 تا حدود 8 صبح میخوابه و بینش هم که گفتم یه عالمه بیدار میشه شیر میخوره
جالبه خواب روزش خیلی بهتره وسطش بیدار نمیشه ولی شبها تند تند بیدار میشه
من دیگه هییییچ دارویی به هوراد نمیدم

راستی تشنج هوراد نوع تیپیک نبود ....فقطسرشو یهو مینداخت پایین و یه امواجی تو نوار مغزش دیده شد.البته همسرم بیشتر به ضعف عضلانی شک کرده بود
هرچی بود خداروشکر دیگه تموم شده
من امیدوارم بخاطر دارو باشه
دکترش نظرین داد منتظر جواب ام ار ای و ازمایش بود.دیروز جواب ازمایشش اومد همه چی خوب بود.ام ار ای هم که خوب بود

مامان اوا جون چه خوب دیگه خیالت راحته میدونه چی باید بدی چی نباید بدی
هزینه تست پوستی چقدر شد؟

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

مامان حافظ جون اون میله ها رو چجوری وصل کردی به ننو؟هر چی نگاه میکنم متوجه نمیشم.پارچه رو سوراخ کردی؟�
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
بچه ها تست پوستی واسه هوراد که علایمش فقط دل درده موثره؟ یا واسه اونایی هست که به شکل مشکلات پوستی خودشو نشون میده؟
نه راحله سوراخ نکردم.چون دو طرف روفرشی طناب رد شده و طول میله ها از پهنای رو فرشی کمتره، روفرشی خودش میله ها رو نگه میداره. لوله پلیکان بخر که سبک باشه.
چرا به هوراد دارو نمیدی؟یه دفعه قطع کردی؟
نانی جان به رو بپزیم یا خام؟
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
راحله اگه علائم پوستی نداره بی خودی اذیتش نکن، کمکی بهت نمی کنه. تست رست ( آزمایش خون) که فکر می کنم بیمارستان دی انجام می ده ممکنه برای هوراد دقیق تر باشه البته همشون خطا دارن اما اگه علائم پوستی نداره هیچ کمکی بهت نمی کنه.
2706