2410
2553
سلام بچه ها، ازتون میخوام هر کسی که فقط با قرص پریود میشه بیاد اینجا به من بگه که ایا درمان شده؟باردار شده؟تو رو خدا دارم دیوونه میشم
من فقط با قرص پریود میشم 24 سالمه و 1.5 ساله که ازدواج کردم بچه دارم نشدم
دکترم گفته که تخمدانهام کوچکتر از حد معموله یعنی الان که سنم 24ساله تخمدانهام اندازه یه دختر6ساله است
کم کاری تیرویید دارم 2 ساله دارم دارو میخورم خسته شدم دکنر میگه تا خودت پریود نشی باردار نمیشی
تو رو خدا هر کسی این مشکل رو داره یا داشته بیاد توضیح بده ؟
دوستای عزیزم قدیمی و جدیدمون در اینده :

این تایپیک به ادرس زیر منتقل شد:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=453207&PageNumber=1

اسم........سن....... مدت ازدواج........مدت اقدام.........شهر........دکتر معالج.........سابقه درمان.......مشکل

عسل بانو........30.............6سال................3سال.............تهران................مرکز ابن سینا...............................یک بار زیفت - یک بار میکرو و دفعه آخر هم انتقال جنین فریز حاصل از میکرو.......................هایپوتالامیکآمنوره اولیه + آندومتریوز مشکل مرد: واریکوسل

************* مامان دوقلو ها شده *******************

elma......سن..35..... ...7سال......البته از اول دکترها بودم به حساب اینکه طبیعی باردار بشم اما برای آی وی اف ..2سال..اقدام کردیم......تهران.....در حال حاضر (اوستا کریم) و بیتک طرازی..........2 دوره سیکل ناموفق داشتم(پیش دکتر چوبساز و دکتر معینی) بدلیل اینکه تخمک هام خوب نبودن.....هایپو تالامیک هستم (آمنوره اولیه)عدم تخمک گذاری فقط با دارو محرک تخمدان تخمک میسازد.

***************مامان شده *****************

بهار................34....................13..............کرمانشاه..................... دکتر چویساز..............دوبار ای یو ای.................هایپوتالامیک (امنوره ی اولیه)........................

**************مامان شده********************

نانا...................32...................5 سال.................دو تا سه سال.................تهران...............دکتر معینی..............چند بار ای وی اف...............هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************

شهرزاد.................31.................7سال...............3 تا 5 سال..................تهران...................دکتر معینی..............چند بار ای وی اف.................. هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

الی.....26.........3 سال و سه ماه..............به تازگی............تهران...........مشخص نیست...............درمان نداشتم.............امنوره ی اولیه

باران.........31................6سال...............مشهد......................چند بار ای وی اف و ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

************ مامان شده�*********************الینای ناز من ده ماهه شده

مانانا........24....... 2سال........3ماه.........کلانتر (اصفهان).........یک دوره داروی کنسلی به خاطر اینکه تخمکهام بالغ نشدن.......هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

نهال......27سال.........3 سال.....................تهران..........موسسه ابن سینا............یک بار ivf ناموفق و در اخر انتقال جنین موفق...........امنوره اولیه

******************مامان شده **************************************

مرسده....... 34 ....3سال....... انستیتو نوید........ دوسال بیش زیفت کردم.....دو ماه دیگه دوباره زیفت دارم....... آمنوره اولیه

کوچولو....29 سال.......10 سال..... 5 سال اقدام.....کلینیک ابن سینا............1 iui و 1 میکرو ناموفق ....8 جنین فریز.....تیرویید کم کار و تخمدان پلی کیستیک و آمنوره ثانویه

عسدل..............30...........5سال...................ارومیه...........دکتر معصومه حاج شفیعها.............. با یکبار ای یو ای................. ....... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه).......................

.************مامان شده**************

میسا................30.............3سال..............قم.....................دوبار ای یو ای....................... هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

فائقه............25..............3سال.................بندرعباس................دکتر خشاوی.....................دو بارداری ناموفق داشتم(دوبار ای وی اف ).................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

هیوا............25..........مشهد.......................نامزدههههههههههههههه...................هایپوتالامیک(امنوره ی اولیه)

میناگلی............24........3 ماه.....................تهران.......................اقدامی نکرده...........................

سیسی............28...........تهران.............دکتر ازیتا صفارزاده.......... عمل iui فقط یک بار آن هم به صورت آزمایشی.................................. بالا بودن هورمون fsh وتشخیص تخمک اهدایی(امنوره ی ثانویه)

نسرین.............27....................خراسان جنوبی....................یزد(دکتر عباس افلاطونیان.)..............یکبار ای یو ای ناموفق و یکبار میکرو............هایوتالامیک(امنوره ی اولیه)............************مامان دوقلوها شده*************

سرشار..... 27 سال ... 7 سال ...تازه شروع کردم....مشکل امنوره اولیه (سندرم راکی تانسکی:فقدان رحم)

ساراسادات..............................

نسیم بهاری............27..................اصفهان .................اقدامی نکرده...........

گلناز..............30..............6.............تازه اقدام کردم.............تهران..............طاهری پناه............فقط عکس رنگی انداختم وپیدا کردن تخمک اهدایی...................مشکلم امنوره ثانویه و استفاده از تخمک اهدایی و همسرم واریکوسل داشته که عمل کرده وخوب شده

تپل مپل..............29..............2.............از مهر 90 شروع کردم ولی از 5 سا پیش میدونستم مشکلم اینه.............تهران..............طاهری پناه............یه ای وی اف نا موفق داشتم و یه سیکل ای وی اف کنسل شده بدلیل آماه نبودن رحم انتقال انجام نشد...................مشکلم امنوره ی ثانویه(fsh و lh بالا) و استفاده از تخمک اهدایی

لوکه.................27............7...............تازگی اقدام کردم.......................دکتر سیدالشهدایی................هایپوتالامیک(آمنوره اولیه

مهیشا ............. 34 ............ 3 سال ................9 ماه ......................اراک .............دکتر پرهیزگار ............................از 19 سالگی ولی نه به طور منظم و پیوسته هر وقت که حوصله ام میومد مشکل : تا 21 سالگی مشکلی نداشتم ولی یکباره دیگه پری نشدم و فقط با دارو پریود می شم نه مشکل هورمونی داشتم و نه توی سونوگرافی چیزی بود(کیست و ...) دکترم میگه تنبلی تخمدان دارم این اخیر یکبار توی سون گرافی سایز رحم رو کوچیک نوشته بود که خدا رو شکر حل شد
عزیزکم تو هنوز اول راه هستی این مشکل را هم اگر نداشتیم شاید تو سن بالاتر یه مشکل بزرگتر خدا سر راهمون قرار میداد اخه زندگیه دیگه هزار تا پستی و بلندی داره

ببین من 2 سال هست دکتر سعادتمند میرم ولی هنوز متاسفانه جوابی نگرفتم ولی قبل از اینکه بیام پیشش میگفتن دکتر خوبیه و دستش سبکه میگم که از روی مساله من نمیشه قضاوت کرد چون نه جواب گرفتم و نه اثبات شده که کارش خوب نیست

ولی اسکن تیرویید اصلا کاری نداره حتما هم بهت گفتن بری بیمارستان جم ولی یه امپول کوچولو میزنن به دستت بعد هم یه عکس ساده

راستی من خیلی از دکترهای طب سنتی تعریف شنیدم مثل دکتر روازاده ولی شوهرم فعلا مخالف برم ولی تا اونجاییکه من شنیدم خیلی مریضهای شبیه من و تو و کلا ناباروری جواب گرفتن
در مورد شوهرت بگو به این مساله بچه حساس هست؟من شوهرم 46 سالشه و خیلی این مساله اذییتش میکنه

ولی همه به من هم میگن و میدونم خیلی سخته ولی فکر و خیال بزرگترین سد هست برای رسیدن به مقصد

من منتظر خبرهای خوب از تو هستم
مواظب خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام شهرزاد جون
خیلی بی حوصله ام اصلا امیدی ندارم
خسته شدم من خوب نمیشم میدونم
دلم میخواد بمیرم حوصله ی تیکه انداختن این و اونو ندارم
نمی دونم چیکتر کنم
همش گریه میکنم میخوام بمیرممممممممممممممممممممممممممممممم
چرا خدا اینجوری میکنه با من...........................
دارو میخوردم/وت دارو را قطع کنم اصلا پریود نمیشم/خودم هم دو سال تحت درمان بودم/ولی شکر خدا اصلا وقتی که انتظارش را نداشتم فهمیدم که باردارم
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
سلام هستی جان خوشبحالت که مامان شدی؟
میشه بگی چند سالته؟از کی دارو میخوری؟دکترت کیه؟ علت پریود نشدنت چی بود؟الان خودت پریود میشی؟میشه کامل توضیح بدی
واسه درمانت کجا رفتی؟تورو خدا جواب بده............
منتظر جوابت هستم
2714
سلام ELI جون
من هم پریود نمی شم 26 سالمه و لاپراسکوپی کردم و اصلاً تخمک گذاری ندارم دو بار بارداری پوچ داشتم .اعصاب من هم مثل مال شماست داغونه داغون 8 سال ازدواج کردم . دلم می خواد پریود بشم ولی نمی شه فقط با آمپول و قرص می شه دکتر کشاف تشخیص داده زیفت کنم ولی می ترسم .
سلام الی جون منم مثل تو با قرص پریود میشم وتخمدانهام کوچکتر از حد معموله ومتولد1361هستم و4ساله ازدواج کردم امسال رفتم دکتر واسه بچه الان زیر نظرم دکتر اولاش گفت رحمت انازه یه دختر 5ساله ست وتخمدانهام همینطور و2ماه زیر نظردکتربودم بعدخسته شدم تااین ماه دوباره شروع کردم دیروز دکتر گفت رحمم با امپولهانرمال شده ولی تخمدانهام رشد انچنانی نکرده هفته دیگه باید عکس رنگی از رحمم بگیرم بعد دوباره درمان را شروع میکنم وتا بچه دار نشم دست بردار نیستم تو هم نا امید نشو امید به خدا داشته باش موفق میشی عزیزم
راستی یادم رفت بگم چرا نوشتی میخای بمیری این ناشکری حکمت اینه منم اینطور بودم از دنیا بیزار بودم وقتی میدیدم همه بعد من ازدواج کردن وبچه دار شدن گریه میکردم واز اینکه هرکسی دلش به حالم بسوزه خسته شده بودم ولی یهو تصمیم گرفتم ناامید نشم وهرشب قران میخونم وهرروز نماز میخونم وامیدم به خداست وتا بچه دارنشم دست بردار نیستم پس به من قول بده تو هم مثل من عمل کنی باشه گلم
سلام بچه ها.منم پریودام خیلی نامنظمه یا دیر به دیره یا اصلا نمیشم.یکی از دوستانم مشکل شما رو داره رحمش کوچیکه .شما گفتی با امپول میشه رشد کنه و نرمال بشه.واسه همه اینجوری میشه .اخه درمان نمیکنن بیخیال شدن.خیلی دلم میخواد امیدوار بشن دوباره.اگه میدونین بهم بگید باید چیکار کنه و یه دکتر خوب بگید با اطلاعات؟ممنون میشم.اخه واسه همین موضوع یه جورایی زندگیش داغونه.
در ضمن بچه ها اینقدر غصه نخورین.ما حکمت کارو نمیدونیم .نباید نگران باشیم.ما ادمها اگه اینم داشته باشیم باز واسه یه چیزه دیگه ناراحتیم.انشالله زود زود به ارزومون میرسیم من واسه همتون هر شب دعا میکنم.وقتی قران میخونم.همیشه باید به این فکر کنیم خیلی ها وضعیتشون از ما بدتر ه .بچه دار شدن یا نشدن که همچین چیز بزرگی نباید واسمون باشه اگه نشد هم نشد چه میشه کرد.خدارو شکر که بیماری بدی نداریم.شعار نمیدم واسه خودم هم میگم چون 90 درصد غصه ما واسه حرف مردمه والا خیلی راحتر میتونیم کنار بیایم با این مسئله.شاید خدا ادمهایی که دوست داره رو بهشون بچه میده واونهایی که خیلی بیشتردوست داره رو بچه نمیده که هم این دنیارو داشته باشن هم اون دنیارو.که یه بچه بی سرپرست رو بیاریم کسی چه میدونه.امیدوارم خدا دل همه ماهارو شاد کنه
سلام asdal عزیز
مرسی از دلداریت تحمل کردن این مشکل واسم خیلی سخته سخت تر از اون چیزی که فکرشو بکنی
به حرفات فکر میکنم عزیزم
میشه بگی تو هم مثل من اصلا پریود نمیشی؟دکترت گفته خوب میشی؟ علت پریود نشدنت رو چی گفته؟
اگه میشه توضیح بده خانومی...............
2706