عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775937 بازدید | 9956 پست
الی جون سلام خوبی؟
چرا اینقدر اظطراب داری تو؟
پس من چی بگم بعد اینهمه کار هنوز هم سرگردونو که اصلا تیرویید دارم یا نه؟حالا بقیه بماند؟

ببین چقدر نانا جون سریع جواب گرفته حالا مال من حتما قسمتم بوده که اینقدر اذیت بشم پس رو مال من حساب نکن
بیشتر رو مال نانا جون حساب کن که سریع جواب گرفته
به نظرم کار خوبی کردی که دکتر معمارزاده رفتی و حتما دکتر معینی هم برو درست یه کم هزینه داره ولی میارزه

در ضمن دکترهای اونجا هم دقیقا حرف دکترهای خودمونو زدن وگفتن از همین امپولها باید بزنیم تا تخمکگذاری بکنم و بعد هم iui و ivf... راباید انجام داد تا به نتیجه برسیم

من الان منتظرم اول تکلیف تیروییدم معلوم بشه بعد ببینم کدام دکتر زنان باید برم

خانمی هیچی غیر ارامش کمکت نمیکنه اگر احساس کنم استرس داری دفعه بعد دیگه باهات قهر میکنم

من تجربه دارم این چند سالو ومثل یه خواهر بهت میگم اینقدر واسه خودت وشوشو این مساله را غول نکن
این مسئله اگر نگاه نانا جونو را داشته باشی به زودی زود حل میشههههههههههههههههههههههههههههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای مهربون
یه مدت بود حالم خیلی بد بود منتظرم نمی دونم منتظر چی ؟ نوشته هاتون رو می خوندم اما حس اظهار نظر و جواب دادن رو نداشتم .خیلی داغون بودم احساس می کنم می خواهم خیلی زندگی کنم نه از لحاظ مدتی از لحاظ کیفیتی دلم می خواهد بگردم خیلی بگردم دشت و دمن و کوه و سبزه و همه و همه رو اما خسته ام نمی دونم احساس بلاتکلیفی می کنم یا نه ؟ شاید هم به دنبال بهانه ای هستم ؟
بچه ها اصلاً دوست ندارم به مریضی فکر کنم به مشکل فکر کنم می خواهم بزنم به دریا برم و برم . بچه ها یه فکرایی دارم . هر وقت فکر می کنم به این چیزها از بچه دار شدن منصرف می شم . اما بعد وقتی می بینم شوهر بچه خیلی دوست داره دلم براش می سوزه همش فکر می کنم به خاطر من اصلاً اظهار نظری نمی کنه .ولی از اول سال هی گیر داده کی بریم دکتر کی بریم پیش اون خانومه ولی من هیچ میلی به بچه ندارم . بچه ها امروز یکی بایکی از همکارام که دو قلو بچه داره سر یک میز بودیم و داشتیم غذا می خوردیم از شوهرش تعریف میکرد که چقدر بچه هاشون رو دوست داره یک دفعه چشمم پر اشک شد دلم برای شوهرم سوخت .
ببخشید سرتون رو درد آوردم اصلاً نمی خواستم بنویسیم اما خودشون خود به خود اومدن توی ذهنم و براتون نوشتم.

با آرزوی بهترین های دنیا برای همه دوستان عزیزم
2728
ا ا ا فاطمه جان من دست الی شاکی بودم حالا تو اینارو مینویسی؟
باورت میشه چشام گرد شد خوندم دیدم تویی

تو که شرایط منو میدونی و با اینحال دارم مبارزه میکنم اونم با یه شوشویی که هر دقیقه دلم میلرزه نکنه طلاقم بده و یه زن دیگه بگیره واسه بچه دار شدن
اونوقت خدا بهت یه شوشو مهربون داده وتو چون شیطان تو وجودت رفته اینجوری شدی؟

میدونی همه اینها کار شیطونه که زندگیتو کم کم بهم بزنه چون حتما سراغ شوشوت رفته و دیده ایمانش قویه اومده سراغ تو تا از این طریق اشیانتو با دست خودت خراب کنه

دختر از تو انتظار نداشتم منو بگو فکر میکردم هر وقت دلم بگیره میایی منو ارام میکنی

من که مطمینم این موضوع بچه به همین زودیهای زود تموم میشه هم من هم تو هم الی
سرتو بیشتر به دعا و قران گرم کن نذار شیطون نزدیکت بشه
ایکاش با شوشوت حرف میزدی اگر میشد با هم یه سفر کوچیک برین اگر هم نمیشه همین جمعه از صبح با هم برین پیک نیک تا هم تو طبیعت بری هم روحتون تازه بشه هم شکر نعمتهای خدا را بیشتر بجا بیاری

من منتظر جوابت هستما نکنه باز حوصله جواب نداشته باشی
رفتی دنبال کتاب خوب که به ما معرفی کنی واسه امادگی مامان شدن
مراقب خودت باش بیشتر ذکر بگو تا این لعنتی روحتو خراب نکنه
کلی میبوسمتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
سلام شهرزاد جون استروژن رو که شروع کردم 10 مانده به اخر پروستروژن میخورم بعد 3 روز پریود میشم بعد از روز دوم پریودی میرم دکتر سونو که گرفت امپولها رو میزنم دیگه باید ادامه بدم تا پر تخمک بشم البته این کار این ماه .بعد هرچی روی داد براتون میگم بعد که من نتیجه گرفتم مفصلا ادرس دقیق وهمه چی رو براتون میگم الان واسه این نمیگم تا بعدا شرمنده نشم شهرزاد جون امیدوارم درکم کنی
سلام شهرزاد جون من فکر کر دم شما تا به حال خوردی ومتوجه میشی گلم یه بسته قرص استروژن 30 عدد 20تاکه خوردی از 21 به بعد پروستروژن که تو هر بسته 10 عدد و باهاش شروع میکنی تا تموم بشه بعد سه تا چهار روز پریود میشی گلم .البته عزیز من قاطی پاتی هم میخورم ولی اصولش همونی که گفتم منظورم از قاطی پاطی اینه که گاها 10تااستروژن که خوردم پروستروژن رو تا 5تا میخورم پری میشم ولی شما چون اول باره که میخوری مرتب بخور امیدوارم ایندفعه متوجه شده باشی بازم سوالی بود در خدمتم
شهرزاد جون

من که رفته بودم پیش دکتر امداد بهم پروژسترون داد گفتش از روز 16 پری روزی دوتا بخور

بعدش امپول پروژسترون و استرادیول هم داد که 5 پری و 15 پری بزنم تا رحم و تخمدان هام رشد کنه

قبلشم دکتر سعادتمند بهم سیپروترون داده بود که پری شم بعد 8 روز که قرصام تموم شده بود و پری نشده

بودم زنگ زدم به دکتر سعادتمند و گفتم که دکتر امداد بهم پروژسترون داده و منم 3 روزه دارم میخورم ازش

پرسیدم ممکنه به خاطر اونا بعد 8 روز پری نشده باشم گفتش که اصلا دکتر امداد نباید اون قرصارو به تو میداد

اما من بعد 13 روز که قرصای سیپروترونم تموم شده بود پنج شنبه پیش پری شدم

شهرزاد جون اون روز که پری شدم چون 13 روز از تموم شدن قرصام گذشته بود و یادم رفته بود یه لحظه انقدر خ

خوشحال شدم فکر کردم خودم پری شدم باورت نمیشه بعدش که یادم افتاد 13 روزه قرصام تموم شده و به

خاطر اونا پری شدم انقدر ناراحت شدم و اعصابم خورد بود که نگو

همش به خدا میگفتم چی مشد اگه خودم پری میشدم مثل همه ی دخترا......................

شهرزاد جون به نظرت یک درصدم احتمال نداره خودم پری شده باشم..............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چه سوالی دارم میپرسم ازت.............

شهرزاد جون

دکتر امداد از این قرص و امپولا بهت داده بود؟

asdal جون

امداد به من فقط پروژسترون داد و گفت تموم شه پری میشی

یعنی فقط با پروژسترون هم میشه پری شد بدون استروژن...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
فاطمه جون

نمیدونم چی بگم

اخه من مثل شما بلد نیستم حرفای قشنگ بزنم..............

فقط امیدوارم و از خدا میخوام که مشکل هممون به همین زودیا حل شه فقط همینو از خدا همیشه میخوام

فاطمه جون دیگه دکتر نرفتی جدیدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706