2726
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775928 بازدید | 9956 پست
شهرزاد جون

دکترای اونجا نگفتن که راه درمان ما چیه؟

فقط گفتن درمان میشه؟نگفتن چه جوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی ما تا اخر عمر پریود نمی شیممممممممممممممممممممممممم
سلام الی جان
نمیدونی چقدر ناراحتم
اخه این هواپیمایی که سقوط کرد دیروز داییم توش بود واقعا از دست این زندگی کلافم
عزیزم اونجا که من رفتم اصلا راجع به بعد از بارداری نپرسیدم اینقدر که استرس حاملگیو داشتم
مراقب خودت باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی
ببحشید دیرکردم دارم میرم مسافرت البته کاریه و خارج از کشوره ولی به محض اینکه فرصت کنم باهاتون حرف میزنم
وقت نکردم همه تاپیکها رو بخونم دارم با عجله جمع و جور میشم چون یه دفعه ای شد قرار بود آخر ماه بریم ولی خبر دادن که باید زودتر بریم کار دیگه !
شهرزاد جان از بابت دائیت متاسفم و تسلیت میگم
الی جان هنوز سوالهات رو ندیدم اگر شب تونستم میخونم و برات جواب میدم
میبوسمتون
2728
من پیش دکتر اشرف تو تهران واسه باردار شدن مراجعه کردم که کلی دارو به من داد و با خوردن اونا همزمان رژیم داشتم ودیدم که خیلی راحت وزنم پایین اومد و سرعت کاهش وزنم عالی بود در حالیکه قبلا خودمو میکشتم کاهش وزن 2 تا 4 کیلو حداکثر داشتم ودیگه ثابت میموند که این از خصوصیات افرادی تخمدان پلی کیستیک است.
توکل و تلاش
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=32855&PageNumber=1
سلام خانومایی که علت دیر پریود شدنشون کم کاری یا تنبلی تخمدان یا به اصطلاح علمی تخمدان پلی کیستیک است به تاپیک فوق مراجعه واگر دوست داشتند ویتاگنوس مصرف نمایند.
توکل و تلاش
گیاه پنج انگشت با اثر بر محور هیپوتالاموس - هیپوفیز اثر خود را اعمال می کند . این گیاه باعث کاهش آزاد شدن FSH و افزایش آزاد شدن LH و پرولاکتین از هیپوفیز می گردد .
Vitexحاوی هورمون نیست،ولی ترشحات هورمونها را تحریک وفعالیت آنها را متعادل می کند.فرمول Vitexتقلیدکننده غده هیپوفیز در مورد هورمونهای Fsh,LH,LTH می باشد. از آنجا کهVitexآگونیست دوپامین است می تواند موجب مهار ترشح پرولاکتین از هیپوفیز قدامی گردد.
توکل و تلاش
شهرزاد جون حالت خوبه؟

چیکار میکنی؟

دیگه جدیدا دکتر نرفتی؟

شهرزاد جون پست هایی که نوشتم که رفتم پیش نیلفروشان و دکتر معمارزاده........اونارو خوندی؟

نظرت چیه؟

یکم راهنماییم کن خواهشا..............

شهرزاد

شما هم قبل از ؟iui و ivf امپول hmg و hcg زدی؟

چرا ناناجون باردار شد اما شما نه؟

مشکلمون که خیلی شبیه همه؟

یعنی منم برم iui جواب نمی ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاشکی زودتر نانا بیاد.....................
وای مردم دلم یه ذره شده بود براتون حال همگی که خوبه الی جون چطوری انشالله که خوب خوب باشی عزیز تازه اومدیم این خونه تلفن یه طرفه بود تا وصل شد مردم .سوال کردی عکس رنگی چطوره والا درد داره ولی نه انچنان ولی خوبه که ادم از رحمش خبر دار میشه ولی نترس مهم اینه که مفهمی مشکل داری یا نه .وسوال کردی چه امپولی مینویسه برام hmg hcg رو مینویسه نه عزیز تهران نیستم .سلام نانا جون دست درد نکنه واسه راهنماییت .شهرزاد جان اخر غمت باشه تسلیت میگم
2706